Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
03 грудня 2025, 10:35
Вже вдруге стартує Всеукраїнська різдвяна акція «Коляда для захисника», яку проводять Коаліція ветеранських та волонтерських сил України та благодійні фонди «Перемоги та Відновлення» і «Бурштиновий лев».

Як підкреслюють організатори, «Коляда для захисника» — це не просто різдвяна ініціатива. Це спосіб подякувати тим, хто не може бути вдома у святкові дні, хто проводить зиму на нулі чи в шпиталях, хто захищає нашу країну ціною власного здоров’я та спокою.
Учасниками акції можуть бути всі охочі – державні та місцеві установи, школи, дитсадки, мистецькі колективи, університети, громади, молодіжні організації, релігійні спільноти, музичні та танцювальні гурти, діаспорні центри та просто окремі родини чи друзі, які зібралися разом заради доброї справи.
Зазначають що офіційний старт акції - 1 грудня 2025 року. Починаючи з цієї дати учасники записують відео з колядою, віншуванням чи різдвяним привітанням для наших воїнів, а потім діляться ним у соціальних мережах — щоб нагадати Україні та світу, заради кого ми продовжуємо боротися.
Детальніше тут: https://arts.gov.ua/vseukrayinska-akcziya-kolyada-dlya-zahysnyka-2025-2026/