Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
27 листопада 2025, 11:33
Як розповіли у Смілянському ветеранському просторі «Шлях ветерана», подружжя пенсіонерів із Маріуполя, яке через війну вимушено переїхало до Нью-Йорка, продовжує підтримувати українців, незважаючи на океани між ними.
Зазначають, що цього разу вони зібрали й передали засоби гігієни. Ці речі наче здаються буденними, але мають велике значення для комфорту, відчуття гідності та турботи про ветеранів.

Цю гуманітарну допомогу, запевняють у Просторі, вже передано до двох медичних закладів: реабілітаційного відділення Смілянської міської лікарні; відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні, де фахівці опікуються психологічним благополуччям пацієнтів.
У ветеранському просторі підкреслюють, що ця ініціатива — ще одне свідчення того, що доброта не має кордонів. Люди, які самі пережили втрати та вимушений переїзд, знаходять сили й надалі підтримувати тих, хто цього потребує найбільше.
Тут дякують благодійникам за небайдужість, щирість і постійну віру в українських захисників та мирних громадян. «Разом ми створюємо ланцюжок допомоги, який робить сильнішими і тих, хто віддає, і тих, хто отримує», — зазначили у просторі «Шлях ветерана».