Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
17 листопада 2025, 13:34
Звенигородські поліцейські встановлюють обставини ДТП, в якій постраждали двоє неповнолітніх дівчат.

Як розповідають в обласній поліції, дорожньо-транспортна пригода сталася близько 16-ї години на проспекті Шевченка в місті Звенигородка. 59-річний водій автомобіля Ford Edge не обрав безпечної швидкості та здійснив наїзд на двох неповнолітніх дівчат, які переходили дорогу пішохідним переходом.
«У результаті наїзду одну з 12-річних дівчаток госпіталізували до лікарні. Іншій дівчинці наразі проводять всі необхідні обстеження», − зазначаютьв обласній поліції.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Поліцейські встановлюють повні обставини ДТП.