Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У селі створили добровільну пожежну команду

У селі Тіньки на Чигиринщині створили добровільну пожежну команду. Відтепер четверо добровольців реагуватимуть на надзвичайні події в селі, де проживає близько півтори тисячі людей, а також у навколишніх населених пунктах до прибуття підрозділів ДСНС.

 


Як розповідають в обласному управлінні ДСНС, ініціатива стала можливою завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування, жителів громади, які виявили бажання стати добровольцями, соціально активного бізнесу та Головного управління. Рятувальники вручили команді ключі від автомобіля.
«Нині у області маємо таких команд уже вісім, ще одна невдовзі функціонуватиме в одній з територіальних громад Уманського району», − зазначають в обласному управлінні ДСНС.
Водночас, кажуть надзвичайники, за рішенням органів місцевого самоврядування, в області створено й успішно функціонують 40 місцевих пожежних команд. До кінця року їхня кількість зрост− нові підрозділи з’являться на Звенигородщині та Золотоніщині.
Як добровільні, так і місцеві пожежні команди − це надійна опора системи цивільного захисту, адже вони забезпечують оперативне реагування на надзвичайні ситуації у віддалених селах до приїзду рятувальників і допомагають зберегти найцінніше − життя людей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».