Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
10 жовтня 2025, 13:32

У нас на Черкащині нараховуємо 1425 об’єктів, що різною мірою були понівечені внаслідок російських обстрілів. Це за даними Реєстру пошкодженого та знищеного майна.
Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
За його словами, уманська багатоповерхівка – з найбільш поруйнованих. Її відбудова триває. Проєкт відкорегували. До роботи вже став новий підрядник, переможець відкритих торгів.
«Мали з ним зустріч за участі профільних служб, міської влади. Запросили також представників ОСББ – щоб бачили, що вже зроблено, і знали подальший план дій. Поточні питання відпрацювали», − розповідає очільник області Ігор Табурець.
І уточнює, якість робіт і їхня вчасність – це ключові вимоги. Розраховуємо на відповідальне і пріоритетне ставлення до цього об’єкта. Нині бригади виконують внутрішні роботи. Темп наразі хороший.
«Цей будинок, нагадаю, ми відновлюємо коштом Фонду ліквідації наслідків ворожої агресії, а також обласного та міського бюджетів», − підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.