Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Останні літні вихідні, а із 25 вересня осінь різко нагадає про себе

 

 

Атмосферний фронт та циклон з центром над Кримом продовжують впливати на погоду Черкащини.
Про це повідомляє головний синоптик області Віталій Постригань.
За його словами, вже випало від 3 до 20 мм дощу. Найбільше отримала Чигиринщина - 20 мм, а це майже 2 декадних норми вересня. Найменше – лише 3 мм, дісталося Золотоноші.
«Вчора вдень нестійка волога погода зберігалася, а денні максимуми не перевищували 15-20º.
А вже сьогодні, 19 вересня, атмосфера стабілізується під впливом антициклону з південного заходу. На фоні зростання атмосферного тиску хмар стане менше і сонячна енергія краще прогріватиме повітря до 18-23º», – говорить пан Віталій.
За попередніми модельними оцінками, додає він, схоже, що найближчі вихідні стануть останніми по-літньому теплими з температурами вдень 25-27º. Ще буде змога погуляти у футболках, шортах та коротких сукнях. А вже із 25 вересня, осінь різко нагадає про себе…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.