Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Збивав дрони з рушниці: фермер Олександр Гордієнко загинув від російського удару

 

 

Через удар російського дрона на Херсонщині 5 вересня загинув фермер, депутат Херсонської обласної ради Олександр Гордієнко: рашисти атакували автівку — він працював на полі.
Про це 5 вересня повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Телеграм.
Бериславська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом воєнного злочину.
Олександр Гордієнко мав понад тридцятирічний досвід у сільському господарстві. Він був власником фермерського господарства «Гордієнко» й очолював обласну асоціацію фермерів і приватних землевласників.
«Суспільне» розповідало, що після деокупації правобережжя Херсонщини він самотужки розмінував сотні гектарів полів, звідки вивіз кілька тисяч протитанкових мін. Згодом, щоб продовжити роботи на землі, Гордієнко рятував від обстрілів техніку й працівників.
Цього літа до його полів почали долітати російські дрони: «молнії» різних типів, розвідники, FPV. Він збивав їх рушницею.
«Я вирішив із ними боротися. Переважно РЕБом давимо, але й рушницею вже збивав. Із першого разу не виходить, але з четвертого-п’ятого — падають. Оце ж для цього десятизарядку й купив, щоб уже точно попасти. Десь під сотню дронів ми вже приземлили. Потім ходжу полями, шукаю, щоб знешкодити, які не розірвалися», — розповідав він.
А від російських авіабомб пошкодили його базу в Бериславі, де колись зберігались техніка, добрива й інше майно. Дронами росіяни спалили будинок, трактор та іншу техніку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Паркування на місцях для людей з інвалідністю: водіїв закликають поважати безбар’єрність

15 серпня 2026, 11:01

2026 08 14 parkuvВодіїв закликають не займати паркувальні місця, призначені для людей з інвалідністю. Т


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.