Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
15 липня 2025, 12:32
Понад два мільйони збитків: правоохоронці Чорнобаївщини задокументували факт незаконного вилову риби.
Як повідомляють в обласній поліції, правоохоронці задокументували факт незаконного вилову біоресурсів та вилучили речові докази.

«Попалися поліції двоє молодих браконьєрів, вони жителі села Кліщинці, які займалися незаконною риболовлею на Кременчуцькому водосховищ», – розповідають в обласному управлінні поліції.
Поліцейські задокументували факт незаконного вилову біоресурсів та вилучили речові докази: два мотоцикли, два гумових човни і незаконно здобутий улов.
Розмір заподіяної шкоди державі становить понад два мільйони гривень
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Слідство триває.