Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Незаконний видобуток: державі завдано майже 190 мільйонів збитків

У нашій області правоохоронці викрили посадовця підприємства металургійної галузі, який організував незаконний видобуток корисних копалин. За попередніми підрахунками, державі було завдано шкоди на суму близько 190 мільйонів гривень.

 


Як повідомляють в обласній поліції, керівник одного з департаментів порушив межі дозволеної ділянки та організував гірничі роботи без необхідної ліцензії. Діяльність здійснювалась на територіях, де держава не проводила оцінку запасів надр, що є прямим порушенням законодавства.
Посадовцю вже оголошено підозру за частиною 4 статті 240 Кримінального кодексу України — порушення правил охорони надр, що спричинило тяжкі наслідки. У разі доведення вини йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Наразі тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Спеціалізованої екологічної прокуратури Черкаської області. Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.