Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі зрубали березу з бульвару Бобринського та каштан в центрі міста

У Смілі видаляють аварійні дерева задля безпеки містян, повідомили в телеінформаційному секторі Смілянської міської ради.
Як прокоментував заступник начальника управління ЖКГ Ігор Дем’яненко, під час сильного вітру у місті зламалась гілка одного з дерев біля магазину "Файно-маркет" на вулиці Соборній. Після обстеження спеціальною комісією з’ясувалося, що хоча каштан виглядав живим зовні, його стовбур зсередини вже почав псуватися. Через загрозу для пішоходів і транспорту було ухвалено рішення про його видалення. Роботи виконує СКП «Комунальник».

 


Немає більше і берізки, яка було окрасою бульвару Бобринського. Вона росла по центру і була обгороджена лавкою, на якій можна було відпочивати в тіні дерева. Тепер березу визнали сухою і призначили на видалення. Фахівці з екології управління ЖКГ пояснюють, що, попри свою естетичну привабливість, береза втратила життєздатність і становила загрозу для перехожих, особливо під час вітряної погоди. Дерево комісійно обстежили і дійшли висновку, що дерево є потенційно небезпечним. З метою запобігання нещасним випадкам та забезпечення громадської безпеки міською владою прийнято рішення про його демонтаж у найкоротший термін.
Комунальники дякують мешканцям Сміли за розуміння та просять повідомляти про інші дерева, що можуть бути аварійними.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.