Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Під час пожежі у багатоповерхівці врятували жінку

Вчора до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що в Черкасах на вулиці Гоголя у 9-ти поверховому будинку спостерігається задимлення.

 


Як розповідають в обласному управлінні ДСНС, вже на місці події рятувальниками 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини врятовано господарку, яку госпіталізували до лікувального закладу.
«Загоряння в кімнаті 2-го поверху оперативно ліквідували вогнеборці. Причина пожежі встановлюється», – зазначають надзвичайники.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
23 гектари біля Тясмину виставили на аукціон: стартова ціна — 1,8 мільйона

17 серпня 2026, 14:28

2026 08 17 aukcУ Смілі оголосили аукціон із продажу права оренди земельної ділянки площею 23 гектари біля річки Тясмин.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.