Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
13 березня 2025, 07:34

Майже три місяці в атмосфері домінували антициклони, які забезпечували Черкащину сухою погодою. В результаті зберігається значний дефіцит опадів.
Наразі, повідомляють в обласному гідрометцентрі, синоптична ситуація нашого регіону змінилася – активізувалися атлантичні циклони та їх атмосферні фронти, які проявилися довгоочікуваними невеликими дощами, кількістю 1-2 мм.
І сьогодні на Черкащині переважатиме нестійка погода. Наш регіон перебуватиме під владою циклонічного вихору з центром над Польщею.
«Вдень його атмосферні фронти активізуються над Черкащиною зумовивши невеликі короткочасні дощі, в західних районах області з грозами. Рвучкий південний вітер транспортуватиме більш тепле повітря, проте подекуди посилюватиметься до небезпечних 15-20 м/с.», – розповідають синоптики.
За їхніми словами, середньодобова температура підвищиться на 4-5º та більше відповідатиме другій половині квітня. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 15-20º.