Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
10 грудня 2024, 12:31
У Смілі чоловік залишив днями в небезпеці 2-річну дитину і вона померла.
Як повідомляють в обласній поліції, до Черкаського районного управління поліції надійшла інформація від медиків про те, що у Смілі виявили померлого хлопчика, 2022 року народження. При огляді дитини на її тілі виявили забійну рану голови, ймовірно - від падіння.
«Крім того, були виявлені й інші тілесні ушкодження, механізм і локалізацію яких буде визначено після проведення судово-медичної експертизи й надання до слідства висновку», – кажуть в поліції.
Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі. Слідчі розслідують кримінальне провадження.

Наразі вирішується питання щодо обрання чоловіку, якого поліцейські затримали у порядку ст. 208 КПК України, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.