Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Судитимуть 51-річного смілянина, який грабував жінок, зриваючи з них золоті прикраси

 

 

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Сміли, який грабував жінок, зриваючи з них прикраси.
Як повідомляють в обласній прокуратурі, 51 – річний чоловік, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів, невдовзі після звільнення з місць позбавлення волі, з метою легкої наживи, перебуваючи на одній з вулиць у Черкасах у світлу пору доби зірвав з шиї 86 – річної жінки золотий ланцюжок та залишив місце вчинення злочину.
«Через два дні зловмисник застосував насильство до 51 – річної жінки. Він звалив її на землю і зірвав з шиї золотий ланцюжок разом із ювелірною прикрасою та зник з викраденим майном», – розповідають у прокуратурі області.
І уточнюють, через кілька днів після вчинення аналогічного злочину на території Сміли правоохоронці затримали грабіжника і наразі він перебуває під вартою.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Черкаського райуправління поліції.
У разі доведення вини чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Вже у четвер Черкащину знову накриє спека

19 серпня 2026, 06:35

З 12 серпня погода на Черкащині стала мінливою. Середній температурний фон коливається від 22-24 º до 17-19 º, спекотні дні змінюються теплими та комфортними.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.