Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Смілянщина справляється з набором на контрактну службу

– Можу відзначити п’ять районів, які організовано працюють і є всі підстави вважати, що вони до березня виконають план по набору військових на контрактну службу до ЗСУ. Зокрема, це Смілянський, Драбівський, Кам’янський, Черкаський та Чорнобаївський райони. Решта із завданням наразі не справляються, – наголосив на координаційній нараді в ОДА обласний військовий комісар Євген Курбет.
Але, визнає військовий комісар, із доведеного в області показника на перший квартал у понад 300 осіб підписали контракти 118.
– Поставлене перед нами завдання на сьогодні виконали на 38%, – говорить Євген Курбет. Він відмітив, що є низка об’єктивних причин сповільнення комплектування військових частин контрактниками. Зокрема, нині контрактники призиваються лише до бойових військових частин і через навчальні центри підготовки ЗСУ.
– Наше завдання – довести реальну об’єктивну інформацію до віськовозобов’язаних громадян, які є потенційними кандидатами для відбору на службу за контрактом, своєчасно оформити всі документи, щоб вже 25-28 лютого відправити наступну чергу кандидатів до навчальних частин, – наголосив обласний військовий комісар. – Завдяки сприянню обласної влади на місцях взаємодія очільників РДА та міськвиконкомів з військкоматами пожвавилась.
Нагадаємо, нині на рівні районів працюють над розробкою програм мотивації для військовослужбовців, які виявлять бажання служити за контрактом. Відповідне доручення районам надав голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Джерело: сайт ОДА

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
У Дрогобичі можна піднятися на міську ратушу, а з неї просто неймовірний краєвид на місто і гори

11 серпня 2026, 17:53

2026 08 11 ratusha1Дрогобич — одне з тих міст, які, на думку мандрівниці Мар’яни Коваль, залишаються недооціненими туристами. Місто нагадує Львів своєю архітектурою, однак тут значно спокійніше й менше людей.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».