Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Одним школам бублик, а іншим – дірку від нього?

Добряче перепало на горіхи керманичам смілянської освіти на нещодавньому засіданні бюджетної комісії міської ради.
Тоді депутати гостро розкритикували освітянських чиновників за недбале використання бюджетних коштів у школах і дитсадках.
Нагадаємо, що освітян звинувачували в тому, що вони уклали надто багато договорів на ремонтні роботи, коштів на які у міському бюджеті немає.
Однак у цього питання є зворотний бік – стверджує наше джерело в міському управлінні освіти.
Чомусь у серпні-вересні цього року депутати швидко знайшли спочатку півмільйона гривень, а потім ще сто тисяч на облицювання плиткою подвір’я школи-колегіуму №3.
І ніхто не кричав про непомірні апетити директора закладу Тетяни Карло. Навпаки, проголосували – і не послухали депутатів від опозиції Наталію Терехову та Володимира Бердецького, які просили кошти на капітальний ремонт даху школи №11.
То чому одним директорам освітніх закладів депутати знаходять кошти, а іншим кажуть, що у бюджеті розвитку грошей немає?
Так, школі №11 теж знайшли кошти – тільки чомусь наприкінці року, коли їх ніхто не встигне освоїти.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Данило Маринич
+1 #1 Данило Маринич 09.12.2016, 18:26
Вадим ви молодець! Хочаб якась преса засвітлює проблеми використання коштів на навчальні заклади. І справді школи які тіпа "круті" тим перепаде а таким школам дирка від бублика.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
У Дрогобичі можна піднятися на міську ратушу, а з неї просто неймовірний краєвид на місто і гори

11 серпня 2026, 17:53

2026 08 11 ratusha1Дрогобич — одне з тих міст, які, на думку мандрівниці Мар’яни Коваль, залишаються недооціненими туристами. Місто нагадує Львів своєю архітектурою, однак тут значно спокійніше й менше людей.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».