Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Смілу знову залишили без тепла

Сьогодні по обіді труби та батареї в житлових будинках нашого міста знову стали холодними.
Люди завалили шквалом дзвінків міськвиконком та «Енергоінвест», але так і не зрозуміли, що сталося.
Жодних коментарів не надали й мені – ні в міськвиконкомі, ні в ТОВ «Сміла Енергоінвест». Лише запевнили, що це питання наразі вирішується в Черкасах.
Як нам стало відомо з власних джерел, ПАТ «Черкасигаз» сьогодні відключило всі котельні Сміли без попередження.
Виконуючий обов’язки директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігор Ройко дізнався про це від своїх працівників на котельнях.
Він разом із першим заступником міського голови Олексієм Гончаренком відразу кинувся у Черкаси, щоб з’ясувати ситуацію та підключити місто до газопостачання.
Подейкують, що черкаські постачальники блакитного палива відрізали Смілу від магістральної труби через борги, хоча ТОВ «Сміла Енергоінвест» лише два тижні тому перерахувало ПАТ «Черкасигаз» більше мільйона гривень.
Однак ці кошти чомусь не дійшли до НАК «Нафтогаз України». І столичні боси дали вказівку перекрити Смілі газовий вентиль.
Дехто зі смілянських юристів стверджує, що такий крок «газових» чиновників порушує чинне законодавство України, адже прирікає ціле місто на замерзання. Тому міській владі потрібно звернутися за допомогою до прокуратури.
Утім, один із керманичів Сміли переконаний, що тепло повернуть в домівки смілян протягом доби.
Хочеться в це вірити. Інакше третій Майдан може «вибухнути» на центральній площі міста.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

smelanin
+1 #1 smelanin 16.11.2016, 00:30
Звичайні відносини двох підприємств... Газ - це товар,за нього треба платити. А "Майдан" нехай вибухає перед конторою ТОВ «Сміла Енергоінвест»!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
У Дрогобичі можна піднятися на міську ратушу, а з неї просто неймовірний краєвид на місто і гори

11 серпня 2026, 17:53

2026 08 11 ratusha1Дрогобич — одне з тих міст, які, на думку мандрівниці Мар’яни Коваль, залишаються недооціненими туристами. Місто нагадує Львів своєю архітектурою, однак тут значно спокійніше й менше людей.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».