Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі боротимуться з товарами держави-агресора

До економічної війни з Росією долучилася і Сміла. Точніше, відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку міськвиконкому.
За інформацією його начальника Наталії Шмонової, рішенням сесії Смілянської міської ради від 08.10.2014 року № 56-148/VI «Про маркування товарів російського походження» запроваджено маркування товарів виробництва Російської Федерації.
Згідно з законопроектом від 01.11.2016 року № 5326 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо маркування продукції країни-агресора», внесеному на розгляд до Верховної Ради, йдеться про обов’язкове маркування товарів з Росії написом «Продукція країни-агресора» на ціннику та упаковці товару.
Відповідно до законопроекту, буде встановлена адміністративна відповідальність за продаж товарів виробника, який контролюється державою-агресором, без належного маркування, передбачивши в санкціях конфіскацію предметів торгівлі та виручки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
Кайдаші були не вигадкою: на Черкащині досі живуть нащадки героїв повісті

10 серпня 2026, 17:31

2026 08 10 kaidКайдаші, які стали героями повісті «Кайдашева сім’я» черкащанина Івана Нечуя‐Левицького, мали прототипів. Їхні нащадки досі живуть на Черкащині у селі Стеблів, звідки й родом письменник.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».