Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Дефіциту квитків на поїзди не буде. На залізниці відмінили бронювання.

Завдяки відміні різних видів бронювання щодоби пасажири зможуть купити майже на 3,9 тис. більше квитків на поїзди, про це повідомляє сайт «Укрзалізниці». Таким чином, загалом у вільному продажу щодобово знаходитиметься понад 97 тис. квитків.
Змінити систему бронювання місць у поїздах ініціював голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун. Це один із кроків до покращення сервісу для пасажирів.
Завдяки внесеним змінам до наказу щодо розподілу місць у пасажирських поїздах за бронями та видами продажу вдалося збільшити кількість місць для виїзду соціально вразливих верств населення. Тепер для них у кожному поїзді передбачено для оформлення до 10 місць замість 4, як це було раніше. Також розширено перелік таких осіб. Цією можливістю, окрім інвалідів Великої Вітчизняної війни, мають право скористатися учасники бойових дій, у тому числі воїни АТО, інваліди 1 та 2 груп та діти-інваліди.
Для державних установ та організацій встановлено бронювання місць лише в одному поїзді за наявності інших поїздів одного маршруту. Переглянуті та встановлені більш жорсткі умови викупу місць для організованих груп пасажирів – не пізніше 3 діб.
Також «Укрзалізниця повідомляє, що скасовані наступні види броні – для реалізації місць начальником вокзалу станцій, вокзалів регіональних філій залізниці, для реалізації місць начальником Відокремленого підрозділу «Український центр обслуговування пасажирів» регіональної філії Південно-Західна залізниця, для реалізації місць начальником регіональної філії. Відмінено також такі види продажу: для організованого виїзду груп у зворотному напрямку в додаткових поїздах та вагонах і для зворотного виїзду з держав Європи. Залишилася для бронювання певна кількість місць для службових відряджень працівників залізничного транспорту. Менеджмент товариства особисто контролюватиме, щоб прийняті зміни в системі бронювання реально працювали.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
На Черкащині студент за 2 тисячі гривень сфотографував для росіян аеродром

11 серпня 2026, 11:20

2026 08 11 groshiСтудента другого курсу Уманського національного університету засудили до 10 років позбавлення волі за державну зраду. Хлопець виконував завдання російських спецслужб та отримував за це гроші.


Цікаво
Кайдаші були не вигадкою: на Черкащині досі живуть нащадки героїв повісті

10 серпня 2026, 17:31

2026 08 10 kaidКайдаші, які стали героями повісті «Кайдашева сім’я» черкащанина Івана Нечуя‐Левицького, мали прототипів. Їхні нащадки досі живуть на Черкащині у селі Стеблів, звідки й родом письменник.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».