Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Сміляни проти будівництва багатоповерхівки

Сьогодні в міськвиконкомі відбулася зустріч мешканців 14-поверхівки й навколишніх житлових будинків із міськими чиновниками та представниками інвестора, який планує збудувати неподалік сучасну 9-поверхівку.

Люди налаштовані вороже до цього будівництва, оскільки новий будинок стоятиме впритул до стіни п’ятиповерхівки, в якій розташована дитяча бібліотека.
Старий будинок може не витримати навантаження й зруйнуватися. Під ківш екскаватора піде й дитячий майданчик та зелена галявина.
А де ж відпочиватимуть діти й пенсіонери, коли немає подвір’я?
Все це надзвичайно турбує небайдужих смілян, і вони категорично проти нахабного втручання в їхнє життя чужих грошовитих дядів із столиці. Про це люди відкрито говорили в очі посадовцям.
Довгі пояснення начальника міського управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Михайла Клименка не задовольнили присутніх у залі.

2016 09 26 проти1
У штики вони зустріли й виступ головного архітектора проекту Ігоря Сєркіна, який приїхав із Києва. Він обіцяв облаштувати новий дитячий майданчик і парковку, а також запевняв, що будівництво не спричинить жодних руйнацій.
У відповідь люди запропонували будувати 9-поверхівку в іншому мікрорайоні Сміли.

2016 09 26 проти
Однак питання будівництва вже остаточно вирішено, адже за це депутати міської ради проголосували одностайно на одній із сесій.
Будівельні роботи мають розпочатися вже цієї осені. Всього за рік на невеликому «п’ятачку» між 14-поверхівкою та двома 5-поверхівками постане красивий будинок із 9-ма житловими поверхами й цокольним поверхом, де будуть розташовані магазини.
Утім, жителі трьох будинків не збираються здаватися. Вони погрожують акціями протесту та масовими демонстраціями, якщо влада не прислухається до них і не загальмує це будівництво.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
На Черкащині студент за 2 тисячі гривень сфотографував для росіян аеродром

11 серпня 2026, 11:20

2026 08 11 groshiСтудента другого курсу Уманського національного університету засудили до 10 років позбавлення волі за державну зраду. Хлопець виконував завдання російських спецслужб та отримував за це гроші.


Цікаво
Кайдаші були не вигадкою: на Черкащині досі живуть нащадки героїв повісті

10 серпня 2026, 17:31

2026 08 10 kaidКайдаші, які стали героями повісті «Кайдашева сім’я» черкащанина Івана Нечуя‐Левицького, мали прототипів. Їхні нащадки досі живуть на Черкащині у селі Стеблів, звідки й родом письменник.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».