Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

У Смілі не виконали план надходжень до бюджету на 7 мільйонів гривень, зате перевиконали план у сплаті за землю

 

На засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики та розвитку підприємництва розглядали питання про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2021 року.
Заступник начальника фінансового управління Галина Сватко повідомила, що міська влада недовиконала план власних надходжень до бюджету. При плані 86 мільйонів гривень у казну надійшло лише 79 млн грн, тобто невиконаний план майже на 7 млн грн.
Якщо брати у розрізі видів надходжень до бюджету, то найбільше невиконання плану спостерігається по податках з доходів фізичних осіб – їх сплатили на 5 мільйонів гривень менше. Хоча коли порівнювати І квартал 2020 року і І квартал 2021 року, то нинішнього року сума надходжень до бюджету збільшилась на 2,7 мільйони гривень. Це тому, що зросла мінімальна заробітна плата. Але навіть ці надходження менші, ніж було заплановано, і бюджет недоотримав кошти через те, що наш основний платник – залізниця - працювала лише 4 дні на тиждень, тому сплатила менше податків.
Також на наповнюваність бюджету негативно вплинула пандемія коронавірусу. У зв’язку з цим підприємства і організації економили, платили меншу зарплату, що відобразилося на зменшенні податку на доходи.
У платі за землю у бюджеті перевиконання плану на 1 мільйон 336 тисяч гривень, це пов’язано з тим, що була проведена грошова оцінка земель.
По акцизному податку – недовиконання на 1 мільйон 800 тисяч гривень.
По єдиному податку – недовиконання на 1,66 мільйони гривень.
До бюджету розвитку надійшло 328 тисяч гривень – це, в основному, кошти від продажу землі.
Начальник фінансового управління проінформувала, що, незважаючи на складний фінансовий стан, були профінансовані всі захищені статті. У бюджетних установах заборгованості по зарплаті немає.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Понад 164 тис. рахунків «Турбота про дитину» відкрито за тиждень

13 серпня 2026, 16:30

2026 08 13 ditinМінсоцполітики разом з Мінцифри продовжує вдосконалювати систему державної підтримки сімей, роблячи її простішою та зручнішою для батьків. За перший тиждень від запуску спеціального рахунку «Турбота про дитину» в межах «Дія.Картки» банки відкрили вже понад 164 тис. таких рахунків.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».