Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

2019 08 16 reklama

 

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.
Річ у тім, що з січня 2017 року в усіх містах України повинні запровадити систему електронної оплати проїзду в міському та приміському транспорті. Законодавець поклав на місцеві органи влади обов'язок вирішувати, як і коли впроваджувати систему е-квитка, і як буде виглядати карта. Але найважливіше - на місцях повинні самостійно знайти гроші на досить дорогу ініціативу.
Оскільки в бюджеті Сміли не вистачає грошей для погашення основних боргів за газ, не те що на запровадження електронного квитка, тому варто шукати варіанти для здешевлення такої послуги.

 

2019 08 16 reklama1


Тут немає нічого неможливого, адже навіть у прифронтовій Авдіїївці в деяких автобусах можна розрахуватися за допомогою мобільного телефону, чи картки. Там ініціативу втілили за допомогою соціально-відповідального бізнесу.
Приміром, в Авдіївці ПриватБанк за власний рахунок установив валідатори, тобто пристрої за допомогою яких можна заплатити за проїзд карткою будь-якого банку, чи за телефону. До того ж валідатори контролюватимуть пасажиропотік і можна точно підрахувати скільки і де їздять пільговики, щоб направляти компенсацію в тих розмірах, у яких реально є потреба.
Стосовно переваг такої угоди, то банк встановлює валідатори за свій рахунок, від міста потрібно лише підписання договорів про співпрацю.
Оплатити проїзд можна банківською картою з PayPass, телефоном або смарт-годинником . Жителям міста не потрібно купувати ніяких додаткових пластикових карт.
На відміну від інших приватних компаній, банк не лише встановлює валідатори безкоштовно, а й обслуговує їх за власний рахунок. Тобто, для того, щоб сміляни мали змогу розраховуватися в міському транспорті без готівки і більше не чути: “маладой чєлавєк, передайте за проєзд” потрібна лише воля міських обранців та підтримка соціально відповідального бізнесу.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+2 #2 Олександр К. 20.08.2019, 12:50
Ні, неможливо. В першу чергу з чисто технічних причин. Та й не технічних досить.
Цитата
Геннадій
-3 #1 Геннадій 15.08.2019, 16:21
Пропоную вирішення питання по впровадженю е-квитка: оголосити конкурс перевізників м. Сміла з умовою обовязкового впровадження такої системи коштом перевізника в їх автобусах, а щоб зацікавити перевізників підвищити вартість проїзду до 7 грн. Як на мене це буде нормальне компромісне рішення.
А те що влада взяла на себе борги то це є їх проблема, вони взяли то хай і оплачують.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Вплив фінансової грамотності на розвиток малого бізнесу

26 лютого 2024, 17:36

2024 02 26 gramЩо є головним під час створення власної справи? Правильно, наявність капіталу, а тобто певної кількості коштів для вкладення в майбутній бізнес. Якою б унікальною не була ідея або як би багато дій задля досягнення мети ви не робили б, без інвестицій та грошей не обійтись.


Суспільство
Сміляни мали нагоду поспілкуватись із Русланом Горовим на творчій зустрічі

19 березня 2024, 10:29

2024 03 19 zustrichУ Смілу завітав письменник та співзасновник видавництва "ТаТиШо", український журналіст, автор відомого проєкту "Служба розшуку дітей", режисер-документаліст, волонтер, засновник мистецького проєкту "Так працює пам'ять" та поет Руслан Горовий.


Цікаво
У прямому ефірі можна спостерігати за життям лелек Грицька та Одарки

18 березня 2024, 17:38

2024 03 18 lelekaНа Полтавщині знову запустили цілодобовий стрім з гнізда лелек. У прямому ефірі на YouTube можна спостерігати за життям лелек, яких звуть Грицько й Одарка.


Афіша
У Смілу завітає Горовий, щоб презентувати свої книги

15 березня 2024, 14:30

2024 03 15 zustrПисьменник, режисер, волонтер співак та автор телепроекту «Служба розшуку дітей», Руслан Горовий приїде у Смілу, щоб презентувати свою збірку оповідань.