Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Олексій Цибко розказав, чому не збираються депутати і що далі буде з містом (відео)

2019 09 27 tsubko

 

27 вересня наприкінці робочого дня міський голова Олексій Цибко знову зібрав прес-конференцію, щоб звернутися до смілян та прокоментувати останні події – незібрання та непроведення виконкому і сесії міської ради.
Сесія була скликана для того, щоб надати фінансову підтримку для КП «Смілакомунтеплоенерго», щоб місто увійшло в опалювальний період, та для КП «ВодГео», адже Обленерго збирається відімкнути енергопостачання і водоканал не зможе постачати воду.
Олексія Цибка найбільше обурило те, що на бюджетну комісію і на сесію не прийшли депутати, які працюють на цих же комунальних підприємствах, які мають усвідомлювати, наскільки важливо зараз ухвалити потрібні рішення .
- Діяльність міської ради фактично заблокована, - сказав міський голова. – Що цим хоче показати Віктор Федоренко та депутати які його підтримують? – я не знаю. Адже це не особисте протистояння, тут зачіпаються інтереси усіх жителів міста, тут розглядається доля всього міста. Тому я написав листи до Адміністрації Президента, у СБУ, до голови Черкаської ОДА, де описав теперішній стан справ у місті.

Олексій Цибко повідомив, що наразі начальник управління ЖКГ Валентина Зборівська відсторонена від роботи, зараз проводять перевірку роботи управління.
Міський голова здивований тим, як директор КП «Смілакомунтеплоенерго» не знав, що у нього на підприємстві заблоковані рахунки, що є ще борги, за які треба платити.

Олексі Цибко дав відповіді на інші запитання, які задавали журналісти, прокоментував заяву від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», на прес-конференції виступив голова ветеранської організації Микола Якушенко із закликом до примирення і співпраці.

 

 

 


Повне відео інтерв’ю Олексія Цибка можна подивитись на каналі Сміла.ua. Підписуйтесь на наш канал!!!

На понеділок, на 15.00, призначена нова позачергова сесія міської ради. Олексій Цибко запросив усіх смілян прийти на сесію і запитати депутатів, чому вони не ходять на зібрання та не виконують свою роботу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Bigboy і Gigina запрошують на обід: у Черкасах показово годуватимуть гігантських черепах

08 серпня 2026, 13:02

2026 08 08 godУ Черкаському зоопарку «Рошен» щовихідних проводитимуть показові годівлі пари гігантських альдабрських черепах, які нещодавно поповнили колекцію закладу. Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці зоопарку.


Цікаво
Урожай під загрозою: російські атаки портів можуть коштувати Україні мільярди доларів

06 серпня 2026, 17:33

Україна може зібрати один із найбільших врожаїв за останні роки. Втім, проблемою залишається продаж збіжжя за кордон.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».