|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
Вступна кампанія-2026: коли подавати документи та що потрібно знати абітурієнтамМіністерство освіти і науки України оприлюднило основні правила та календар вступної кампанії-2026. Майбутнім студентам радять заздалегідь... З полону звільнено 160 військовихУкраїна продовжує повертати додому своїх захисників із російської неволі. Смілянський ліцей отримає державне фінансування на створення сучасних освітніх просторівТри заклади освіти нашої області увійшли до переліку майбутніх академічних ліцеїв України, які у 2026 році отримають державне фінансування на... Турбота про родини Героїв: смілянські діти відпочиватимуть у МукачевомуУ День батька група дітей, чиї батьки загинули або вважаються безвісти зниклими під час захисту України, вирушила на оздоровлення та відпочинок до... Варив їсти і потрапив у лікарнюВ Умані сталося задимлення у квартирі на 4-му поверсі п’ятиповерхового багатоквартирного будинку. На Черкащині 93 родини ветеранів та загиблих захисників отримали сертифікати на житлоСертифікати отримали також родини шістьох смілянських захисників: Олександра Бабича, Олександра Бєлікова, Олександра Волошина, Ярослава Нестеренка,... Готуються до зими: звіти посадовців Сміли є, тепер головне — результатПідготовку до осінньо-зимового періоду 2026–2027 років обговорили на засіданні оперативного штабу під головуванням першого заступника... Чергова партія допомоги ЗСУ від нашої області вартістю понад 13,3 млн грнВід Черкащини передали чергову партію допомоги нашим ЗСУ.
Скоро сміляни питимуть технічну воду, а не якісну білозірську
Міська влада зараз вирішує, як здешевити вартість водопостачання, як забезпечити місто водою та як зберегти роботу КП «ВодГео» і не дати підприємству повністю збанкрутіти. На одній із нарад в.о.директора КП Володимир Овсійчук запропонував такий шлях виходу: брати воду із «шевченківських» свердловин. Депутати заперечили, що це технічна вода. Володимир Овсійчук вівдповів – вода буде чистою і відповідатиме усім санітарним вимогам. Не буде поганого запаху, жорсткості. За якістю вона буде не така смачна, як білозірська, але нормам відповідатиме і буде дешевшою. Тому зараз стоїть таке питання: або сміляни і надалі братимуть воду із Білозір’я, із тих чистих свердловин, яких в Україні всього 4-5 джерел (за інформацією КП «ВодГео»), але платитимемо дорожче, або здешевлюємо воду, очищаючи технічну до необхідних норм.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||