Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

В області відремонтовано доріг на 1 мільярд гривень

В області відремонтовано доріг на 1 мільярд гривень

Служба автомобільних доріг області відзвітувала за проведену цього року роботу.

Пропонують винести пункти збору металобрухту за місто (відео)

Пропонують винести пункти збору металобрухту за місто (відео)

На нараді з питань житлово-комунального господарства директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко порушив важливе питання – про...

На посаду голови Смілянської РДА погоджено кандидатуру Валерії Бандурко

На посаду голови Смілянської РДА погоджено кандидатуру Валерії Бандурко

Кабінет міністрів погодив кандидатури чотирьох голів районних державних адміністрацій в нашій області, зокрема, і в Смілянському районі.

Міський голова прокоментував майбутній бюджет Сміли 2020 року (відео)

Міський голова прокоментував майбутній бюджет Сміли 2020 року (відео)

Вчора міський голова Олексій Цибко дав змістовну прес-конференцію з приводу роботи над бюджетом міста на 2020 рік.

Виробники області хвалилися своїми товарами

Виробники області хвалилися своїми товарами

Відбулося нагородження переможців щорічного 5-го конкурсу “Черкаська якість”.

У міській раді готуються до можливого  повернення Віктора Федоренка

У міській раді готуються до можливого повернення Віктора Федоренка

У 20-их числах грудня колишній секретар міської ради Віктор Федоренко у Черкасах судитиметься за можливість повернутися на свою посаду, бо...

ШОК! Область розділила Смілу на 2 ОТГ (відео)

ШОК! Область розділила Смілу на 2 ОТГ (відео)

  10 грудня на сесії Смілянської районної ради депутати жваво обговорювали новий перспективний план формування територій громад Черкаської...

У Великій Яблунівці приєдналися до хусткового флешмобу

У Великій Яблунівці приєдналися до хусткового флешмобу

На черговому засіданні любительського об’єднання «Горлиця» у Великій Яблунівці тамтешні ветерани доєдналися до флешмобу...

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова представив свого першого заступника – Павла Смолікова

12 грудня 2019, 11:25

 2019 12 13 smolikov

11 грудня міський голова Олексій Цибко представив виконуючого обов’язки першого заступника міського голови - Павла Анатолійовича Смолікова.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
В області відремонтовано доріг на 1 мільярд гривень

12 грудня 2019, 17:28

2019 12 09 remont

Служба автомобільних доріг області відзвітувала за проведену цього року роботу.


Цікаво
Райські квіти Катрі Білокур написані в пеклі

12 грудня 2019, 18:33

2019 12 08 kvitu

Їй випало захопити своїм життям один із найтемніших і найбезпросвітніших відрізків в історії України – становлення радянської влади, продрозкладка, колективізація, колгосп, а потім – Голодомор тридцять третього, війна, післявоєнний холод, бідність і розруха.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.