Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Відео

Хочуть впорядкувати стихійну торгівлю у місті

 

На крайньому засіданні виконавчого комітету розглядали питання про погодження місця розміщення об’єкту виїзної торгівлі (автопричіпу) на вул. Телеграфній (біля будівлі ЦТП-21). При обговоренні цього питання з’ясувалося, що автопричіп стоїть за пів метри від проїжджої частини, тому наражає на небезпеку покупців, які стоять у черзі.
По документах виїзна торгівля здійснюється правильно. А в реалі – є проблемні зауваження. Тому вирішили наступного разу рекомендувати підприємцям робити фото, як виглядає їхня торгова точка в реалі, щоб оцінити ситуацію.
На виконкомі багато говорили про те, що треба впорядкувати стихійну торгівлю у Смілі. У районі станції Шевченка зокрема. Стихійна торгівля не приносить користі для бюджету міста, такі продавці не сплачують містове. Тому треба навести лад і провести інвентаризацію торгових точок. Тому питання про дозвіл на роботу автопричіпа поки що відклали.

scroll back to top

Коментарі  

Александр
+15 #1 Александр 14.06.2021, 14:31
у депутатів позабирайте мерседеси, тойоти і т.д. продайте, і положіть в бьюджет. а не пенціонерів трясти за копійки!
Ви не думали що пенсії в 1800грн мало? тільки на ліки йде третина, а то й половина! на що жити? старики трудяться, садять огород, полять, бурьяни прибирають, щоб продати і заробити на прожиток. а вам і з них треба збити грошей.
ГАНЬБА!!! такій владі.
Недавно була проведена децентралізація, і після неї Сміла і район повинні були відноситись до Черкас, чого тоді наш бьюджет кормить Смілянських депутатів? Може їх треба розігнати, і були б гроші в бьюджеті, і не треба було до пенціонерів в карман заглядати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.