Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Відео

Депутати допитувалися, яка зарплата у міського голови і кого будуть скорочувати

 

Цими днями у Будинку рад постійно говорять про оптимізацію і скорочення штатів. Проводилося кілька нарад у трудовому колективі. Працівників готують до масового вивільнення. Хоча проти масових скорочень виступає профспілка держслужбовців.
Вчора засідала робоча група щодо впорядкування штатів виконкому міської ради. Аналізували штат кожного структурного підрозділу, дискутували за кожну посаду, за кожну робочу одиницю.
У підсумку, працівників міської ради прорідять і навантажать більшим об’ємом роботи. Наприклад, у фінуправлінні скорочують трьох працівників. В управлінні соцзахисту – 7 осіб (було 52 працівники, стане 7 службовців). Всього апарат виконкому скоротять на 20 працівників. Було 218 – стане 198 осіб.
Всі звільнені підуть на облік у Центр зайнятості.
Депутати допитувались, яка зарплата у міського голови, яка буде економія від скорочення штату. Виявляється, ставка зарплатні очільника міста – 12 тисяч гривень. І від цієї суми вже йдуть нарахування. Тобто зарплата у голови не така вже й велика як для такої посади. І взагалі, зарплати держслужбовців не дуже високі. Середня платня – 5 тисяч гривень. Тому й не дивно, що мало охочих працювати і нести відповідальність за свою роботу за таку дрібну платню.
Депутат Валерій Трегубов наполягав, що треба скорочувати не простих службовців і прибиральниць, а саме час замінити неефективних начальників управлінь і відділів.
Також на засіданні говорили про те, що треба переробити сайт міської ради, бо люди не можуть знайти там корисну інформацію.
Депутат Віктор Овчаренко зробив зауваження щодо якості обслуговування населення працівниками управління соцзахисту. Люди часто скаржаться, що там їм грублять і хамлять. Перший заступник міського голови Олександр Лисенко прийняв до уваги зауваження і пообіцяв владнати ситуацію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
В обласному кардіоцентрі провели унікальну операцію без жодного розрізу

01 березня 2021, 17:32

2021 03 1 kardiocenter

Вперше в обласному кардіологічному центрі провели новітнє оперативне втручання спільно із фахівцями із Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Це було ендоваскулярне втручання при дефекті міжпередсердної перетинки.


Цікаво
Кіт стрибнув у висоту на 2 метри

01 березня 2021, 18:32

Інколи домашні коти здійснюють щось на межі реальності.


Афіша
28 лютого відбудеться онлайн-презентація книги і зустріч із письменницею Вірою Нестерчук

26 лютого 2021, 14:26

2021 02 22 zystrich

Цієї неділі, 28 лютого, о 17.00 на фейсбук-сторінці ГО «Громадський простір Сміли» відбудеться онлайн-зустріч з автором Вірою Нестерчук та презентація її книги «Авантюрки на зеленій траві».