Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Відео

Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

 

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла». Адміністрація готелю подала на розгляд комісії 11 об’єктів, які можна здати в оренду. Це весь 4-ий поверх і деякі окремі кімнатні приміщення.
Міський голова Сергій Ананко нагадав, що готель планує отримати прибуток за рік у суму всього 7 тисяч гривень. Тим часом його керівництво просить дотацію з бюджету у сумі 150 тисяч гривень.
Тож дуже нераціонально те, що серед центру міста стоїть така будівля і не приносить дохід.
Начальник відділу комунального майна управління економічного розвитку Лариса Матвєєнкоповідомила, що площа кімнат готелю 13,3 кв метри. Орендна плата складає близько 10 грн за квадрат за місяць. Раніше доводилося робити експертну оцінку на кожен об’єкт.
Тепер все це робиться через сайт Прозорро. Тому що 10 грн – це якби і малувато для приміщення в центрі міста.
Проте Сергій Ананко сказав, що для 4-го поверху – це нормальна ціна. Якби його і так хто забрав. А от 1 і 2 поверхи – цінні.
Тому треба разом ухвалити якесь стратегічне рішення з приводу долі готелю. Чи розбивати його на кабінети, чи хтось забере цю споруду повністю.
Депутати вважають, що основна проблема відсутності інтересу до готелю – через брак реклами. Якби підприємці знали всю інформацію, вони б давно розібрали кабінети під салони і магазини.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Татуся Бо

 

Про нову типову освітню програму і перевантаження учнів

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
30 дітей у нашому районі потребують особливої уваги

03 березня 2021, 09:30

2021 02 24 yvaga

У нашій області 2171 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, з них 2001 живуть і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.


Цікаво
Цих тварин застали зненацька: 10 кадрів, які розвеселять кожного

02 березня 2021, 18:33

2021 02 26 zvir

Опанувати мистецтво фотографії під силу далеко не всім. Зловити вдалий момент і зафільмувати диких звірів – справа не з легких. Деколи фотографи сидять у засідках годинами, щоб зробити один знімок.


Афіша
28 лютого відбудеться онлайн-презентація книги і зустріч із письменницею Вірою Нестерчук

26 лютого 2021, 14:26

2021 02 22 zystrich

Цієї неділі, 28 лютого, о 17.00 на фейсбук-сторінці ГО «Громадський простір Сміли» відбудеться онлайн-зустріч з автором Вірою Нестерчук та презентація її книги «Авантюрки на зеленій траві».