Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Відео

Підприємства Смілянщини відвідав голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук

 

Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають сприяння голови Черкаської обласної державної адміністрації. На цьому Сергій Сергійчук наголосив під час робочого візиту на підприємства Смілянського району – “Фірмою “Технокомплекс” та “Кондитерською фабрикою “Меркурій”, інформує пресслужба Черкаської ОДА.
– В нашій області успішно працюють та розвиваються такі компанії, як «Технокомплекс», торгова марка «Славна». Компанія вже майже 30 років є одним з найбільших в Україні виробників медичних засобів одноразового використання. Саме тих засобів, які в час боротьби з пандемією є надзвичайно важливими – медичні маски, халати, бахіли, – говорить Сергій Сергійчук.

 

2020 11 23 podpr1


Фірма створила 350 робочих місць, а цього року інвестувала близько 4 млн грн в розширення виробництва засобів медичного призначення.
Також Сергій Сергійчук ознайомився із роботою “Кондитерської фабрики “Меркурій”, яка займається виготовленням карамелі. Як розпоів директор Євген Таран, на сьогодні підприємство виготовляє широкий асортимент карамельних виробів.
У 2017 році побудовано сучасний корпус фабрики та успішно проведено процедуру сертифікації виробництва фірмою Quality Austria. На сьогодні частина експорту в загальній реалізації становить 58 %, налагоджено співпрацю з 20 країнами – експортерами, в т.ч. 13 країн ЄС.
Тут працює 266 осіб. Працівники мають всі соціальні гарантії та все для того, що необхідне для продуктивної праці і отримання задоволення від роботи.
Голова ОДА додав: аби роботу по залученню інвестицій в економіку області зробити системною, при Черкаській ОДА незабаром створять Інвестиційний Офіс.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У лісгоспі провели іспит з охорони праці

20 січня 2021, 17:28

2021 01 19 isput

У рамках щорічного навчання 82 працівники Смілянського лісгоспу склали іспит з охорони праці. Вони успішно підтвердили знання з питань охорони праці, електронного обліку деревини, лісопиляння, деревообробки, лісової сертифікації.


Цікаво
Джулія Тофана. Легендарна отруйниця, яка допомогла сотням жінок назавжди позбутися своїх чоловіків

19 січня 2021, 18:30

2021 01 13 tofana

У 1791 році Вольфанг Амадей Моцарт перебував при смерті і був переконаний, що його отруїли. Він навіть здогадувався, якою саме речовиною.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке