Відео
- Деталі
-
Суспільство
-
29 березня 2020, 11:57
Згідно з рішенням виконавчого комітету призначено стипендій провідним спортсменам міста та грошову винагороду їх тренерам на період із січня по червень 2020 року. Тож 15 спортсменів отримуватимуть по 500 грн щомісяця, а 7 тренерів по 1000 гривень одноразово. Також їм будуть вручені відповідні сертифікати та Грамоти виконавчого комітету міської ради.
Кращими спортсменами міста стали:
1) Овчаренко Тетяна Сергіївна, за І-ше і ІІІ-тє місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О.В. Тканка», І-ше і ІІ-ге місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І-ше місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І-х і одне ІІІ-тє місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики;
2) Шуляченко Антон Романович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;
3) Силка В’ячеслав Віталійович, за ІІ-ге місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;
4) Губанов Дмитро Сергійович, за ІІІ-тє місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ-ге місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Кам'янець-Подільського міського голови, І-ше місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ-тє місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б. Хмельницького;
5) Дзюбан Анастасія Сергіївна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІ-ге місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;
6) Рузієва Заріна Ілхомівна, за І-ше місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІІ-тє місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;
7) Кузьміна Єлизавета Володимирівна, за ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики;
8) Лавренко Назар Павлович, за І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І-ше місце у чемпіонаті України з хортингу;
9) Панасенко Костянтин Віталійович, за І-ше, ІІ-ге і ІІІ-тє місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, два І-х, одне ІІ-ге і два ІІІ-х місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате;
10) Мозуль Ігор Андрійович, за І-ше і ІІІ-тє місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ-ге місце у Чемпіонаті України з хортингу;
11) Письменний Вадим Олександрович, за два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу;
12) Химич Артем Дмитрович за два І-ші місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І-ше місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв;
13) Коротич Анна Василівна, за три ІІ-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;
14) Стахурський Давид Олександрович, за три І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;
15) Суханов Олексій Сергійович, за два І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе».
Кращі тренери міста:
1) Чернявська Катерина Миколаївна, тренер-викладач з легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;
2) Панчоха Марина Іванівна, керівник гуртка «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості;
3) Кириленко Юрій Мусійович, керівник гуртка «Веслування» Будинку дитячої та юнацької творчості;
4) Баєв Сергій Миколайович, тренер-викладач з важкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;
5) Левченко Анатолій Михайлович, тренер-викладач з хортингу Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», керівника спортивного клубу «Прайд»;
6) Пітенко Сергій Анатолійович, тренер-викладач Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;
7) Дем’яненко Ніна Трохимівна, тренер обласного регіонального центру «Інваспорт».