Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на ділянці км 29+250...

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато...

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Днями у столиці пройшов фінал конкурсу пишнотілих красунь «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019».

Сміттєзвалище гасили  більше доби

Сміттєзвалище гасили більше доби

Майже на трьох гектарах горіло сміттєзвалище. Аби вгамувати пожежу – знадобилося більше доби.

Газівники скидають всю відповідальність на голів ОСББ

2019 03 14 gaz

 

На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири.
Оскільки голови ОСББ не фахівці у «газових» питаннях, їх просять укладати договори на обслуговування з «Черкасигазом», щоб зняти з них відповідальність. Проте голови ОСББ бояться цих договорів, приходять з адвокатами, дають їх перечитати юристам. Але насправді в цих документах немає нічого страшного, це суто технічний документ.
Представник ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок розповів, що постачання газу припиняється, якщо існує неналежний стан або несправність газових мереж.
Тепер кожне ОСББ повинне закладати у тариф додаткові кошти на обслуговування мереж. У багатьох ОСББ Сміли поки що цього немає, але це доведеться впроваджувати.
Заступник міського голови Олег Черненко у розмові з газівником відстоював інтереси громади та нагадав, що згідно законодавства України, та структура, яка подає газ, перша має право на обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж. У даному випадку це ПАТ «Черкасигаз». Тому вони є фактично монополістами у газовій сфері. І, користуючись становищем, інколи шантажують містян та голів ОСББ. Тож треба виробити шляхи співпраці, щоб не виникало непорозумінь, як, наприклад, нещодавно було на вул.Мазура, 5, де жителям на кілька днів відключили газ. Цієї ж думки притримувався і депутат Володимир Бердецький, який висловив масу претензій до роботи газівників міста.
У зв’язку із змінами до законів, тепер одна організація розподіляє газ, а інша організація – постачає газ до кінцевого споживача. Тут виникає багато запитань і проблем, які ще треба вивчати. Тож вирішили наступного разу запросити на нараду обидві газові служби – ПАТ «Черкасигаз» та нову організацію, щоб з’ясувати, хто за що відповідає, і як працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
+1 #7 Геннадій 15.03.2019, 17:41
Цитую smelanin:
Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!


Дякую, будьласка дайте більш змістовну відповідь.
Цитата
smelanin
-1 #6 smelanin 15.03.2019, 15:04
Цитую Геннадій:
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.

Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!
Цитата
Геннадій
+2 #5 Геннадій 15.03.2019, 13:54
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.
Цитата
Геннадій
+1 #4 Геннадій 15.03.2019, 11:58
"....На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири....."
Цитата
**
+2 #3 ** 15.03.2019, 09:00
Які "самородки" ??? Голови ОСББ зобов'язані найняти і залучити до технічного обслуговування мереж підприємство яке має відповідні дозволи (спеціалістів, технічні можливості) для проведення таких видів робіт. І власник квартири сам до своїх мереж не має права лізти, а також повинен заключити договір з професіоналами. А все це коштує гроші, і не малі гроші. Інше питання, що раніше так зване "Технічне обслуговування" входило в ціну на газ. А зараз вони ціну на газ не зменшують, а технічне обслуговування вимагають за додаткові гроші. (без нього мають право відключити).Виходить , що газопостачання нам буде обходитись дорожче. Так би мовити СКРИТЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ГАЗУ. Зовсім совість загубили. Хоч би "для отмазки" хоч би "для соблюдения приличий" хоч на п'ять копійок знизили ціну на газ у зв'язку з виведенням з цієї ціни технічного обслуговування. А так нас всіх мають за нізащо. "Внаглую" використовують для свойого збагачення.
Цитата
smelanin
-1 #2 smelanin 14.03.2019, 18:33
Цитую Геннадій:
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.

звідки такі питання, одже про це в сюжеті ніслова не сказано?
Цитата
Геннадій
+6 #1 Геннадій 14.03.2019, 14:21
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір