Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Решетняк1

 

AZK MIG

Стрічка новин

Дяченко1

 

У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

Книжковий фонд Костянтинівської сільської бібліотеки поповнився новою цікавою книгою Олександра Вівчарика «Подорож у каторжні місця».

Минулого тижня було зареєстровано 62 надзвичайні події

Минулого тижня було зареєстровано 62 надзвичайні події

Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, зокрема, було ліквідовано 32 пожежі, під час яких одну людину врятовано та не допущено знищення...

32-річний чоловік отруївся чадним газом

32-річний чоловік отруївся чадним газом

У Кам’янці в 3-х поверховому житловому будинку по вулиці Людмили Борисової виникла пожежа.

Поліція встановила ймовірного вбивцю журналіста Вадима Комарова

Поліція встановила ймовірного вбивцю журналіста Вадима Комарова

Поліція встановила особу, що може бути причетною до вбивства черкаського блогера Вадима Комарова, що трапилося 4 травня.

Пропала 16-річна Діана Капралова

Пропала 16-річна Діана Капралова

У села Плешкані Золотоніського району зникла 16-річна Діана Капралова.

Не виключено, що будуть дострокові місцеві вибори

Не виключено, що будуть дострокові місцеві вибори

Офіс президента розглядає можливість проведення дострокових місцевих виборів.

23-річний смілянин побив сільського голову та його дружину

23-річний смілянин побив сільського голову та його дружину

Правоохоронці повідомили про підозру у справі за фактом хуліганства та нанесення тілесних ушкоджень одному із сільських голів нашого району та...

Поспішайте подивитися «Сучасну Софіївку»

Поспішайте подивитися «Сучасну Софіївку»

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку...

лукашук баннер интернет

 

Визначили 20 найталановитіших молодих смілян, яким вручать по 500 гривень

2019 01 27 Незнанова

На виконкомі начальник управління освіти Наталія Незнанова запропонувала ухвалити список обдарованих та найуспішніших дітей, які отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 500 гривень протягом 6 місяців цього року.
Стипендію міської ради заслужили:
1. Софія Артеменко, за І місце у міжнародній олімпіаді «Осінь-2018», IIмісце у І-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво», ІІ премію у Міжнародному дитячому фестивалі у конкурсі «Світ фантазій», ІІ премію на Міжнародному фестивалі мистецтв«Жайворонок»Miskolc, Угорщина;
2. Ростислав Боруц, за ІІ та ІІІ місця у міжнародних турнірах і І,ІІ,ІІІ місця у всеукраїнських турнірах з вільної боротьби;
3. Роман Василенко, за ІІ місце у чемпіонаті України з легкої атлетики та І і ІІ місця у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики;
4. Богдан Грязнову, за три ІІІ місця у чемпіонатіУкраїни з веслування на байдарках і каное;
5. Юлія Гульбіщева, лауреат ІІступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
6. Софія Далібожак, за ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з німецької мови, ІІІ місце з української мови та два другі місця з історії та біології;
7. Анатолій Даніч, лауреат ІІІ ступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
8. Іванна Дончук, лауреат ІІІ ступеня VІ Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!», ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;
9. Каріна Желдак, за ІІ та два ІІІ місця у чемпіонаті України, два І місця у Кубку України з годзю – рюкрате;
10. Валерія Кравчук, за два І місця у чемпіонаті Європи і два І місця у Кубку України з хортингу;
11. Єгор Кутовий, за І місце у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з футболу;
12. Діана Лядова, за три І місця у чемпіонаті України з традиційного карате;
13. Аліна Ніколайчук, за І місце у міжнародному дитячому фестивалі –конкурсі мистецтв «Соняшник», ІІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»;
14. Ярослав Пономаренко, за два І місця у чемпіонаті Європи і два І місця у Кубку України з хортингу;
15. Юрій Сергієнко, за І премію на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA» в номінації музичне мистецтво та диплом І ступеня обласного конкурсу з сольфеджіо серед учнів ДМШ та ДШМ «Ключ до майстерності-2018»;
16. Давид Стахурський, за І місце у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з футболу;
17. Маргарита Торгало, за ІІІ місце у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії»;
18. Олександра Федоренко, за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм», ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти»;
19. Аліні Хлівній, лауреату І ступеняНомінація – естрадний вокал у Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Різдвяні активи», диплом лауреата І ступеня в номінації естрадний вокал в Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «Український унісон», гран прі в ІІІ-му Міжнародному конкурсі-фестивалі «Країна – ART-FEST», лауреату ІІ ступеня в категорії – естрадний вокал на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Штурм», лауреату ІІ премії V Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену 2018»;
20. Маргарита Шейко, за ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм», І місце у всеукраїнській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання, ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти».
Окрім того, відзначили грамотою виконавчого комітету міської ради тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь Сміли на призначення стипендії:
1. Букіну Людмилу Валентинівну, керівника зразкового художнього колективу ансамблю бального танцю «Колорит» Будинку дитячої та юнацької творчості;
2. Гладку Олену Миколаївну, викладача історії НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 15»;
3. Дем’яненко Ніну Трохимівну, регіонального тренера обласного центру фізичної культури і спорту «Інваспорт»;
4. Денщикова Юрія Вікторовича, викладача історії НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
5. Каптенко Ганну Василівну, керівника гуртка народного танцю «Водограй» Будинку дитячої та юнацької творчості;
6. Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
7. Корсун Олену Володимирівну, керівника гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою орігамі БДЮТ
8. Левченка Анатолія Михайловича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
9. Самчук Ксенію Василівну, викладача німецької мови НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
10. Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;
11. Пристайлову Тетяну Вікторівну, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
12. Пітенка Сергія Анатолійовича, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
13. Пономаренка Вячеслава Анатолійовича, керівника спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості;
14. Приходькіну Катерину Іванівну, викладача української мови та літератури НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер»;
15. Опару Світлану Євгенівну, керівника гуртка «Мистецтво бісероплетіння»Будинку дитячої та юнацької творчості;
16. Чернявську Катерину Миколаївну, тренера – викладача ДЮСШ «Олімп»;
17. Яковлєву Ірину Олександрівну, викладача біології НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів «Лідер».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Воронов

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Про стосунки України й Росії

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про різноманітну любов до Сміли

 

 

АНІ Бізнес ланч

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Експерти зі «Слуги народу» розповіли як вирішуватимуть проблеми українців та представили Наталію Д’яченко

17 липня 2019, 11:00

2019 07 18 zystrich2

ПРОБЛЕМИ З ТЕПЛОПОСТАЧАННЯМ У СМІЛІ ВИРІШИМО БЕЗ ЖОДНИХ ПАФОСНИХ «ВКЛЮЧЕНЬ» ВЕНТИЛЯ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

17 липня 2019, 16:26

2019 07 12 knugu

Книжковий фонд Костянтинівської сільської бібліотеки поповнився новою цікавою книгою Олександра Вівчарика «Подорож у каторжні місця».


Цікаво
17 липня - день народження відомого мандрівника і етнографа Миколи Миклухо-Маклая

17 липня 2019, 17:22

2019 07 18 podoroz4

У всіх довідниках та енциклопедіях навпроти його прізвища стоїть «великий російський антрополог і мандрівник». Він і справді був громадянином Російської імперії, хоча в його жилах текла польська, німецька і козацька кров. Він відкрив для всього світу невідомі землі і невідомі народи Океанії, але помер у злиднях у Петербурзі, надиктовуючи другий том записок про свої подорожі. І лише зараз стає відомо, що дивне прізвище Миклухо-Маклай походить від двох українських слів: Макуха і Махлай.


Афіша
17 липня сміляни мають нагоду зустрітися з Софією Фединою та Артемом Лукашуком

16 липня 2019, 17:56

2019 07 17 zystrich

17 липня, о 16-00 год. на Соборній площі у Смілі відбудеться зустріч з двома знаковими кандидатами до Верховної Ради від партії «Європейська солідарність»