Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

Акція «Зробимо Смілу кращою» у дії: минулими вихідними молодіжна спілка Смілянської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ»...

У Попівці під час пожежі загинув чоловік

У Попівці під час пожежі загинув чоловік

У Попівці чоловік спалював суху траву і загинув.

Зіткнулися авто та рейсовий автобус, 3 людей загинули, а 5 – в лікарні

Зіткнулися авто та рейсовий автобус, 3 людей загинули, а 5 – в лікарні

У смертельному зіткненні зійшлися автомобіль «Daewoo Lanos» та рейсовий автобус «Черкаси-Миргород».

Яблучний Спас – пішло літо від нас

Яблучний Спас – пішло літо від нас

Сьогодні, 19 серпня, в Україні православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені.

Знайшли причетного до зриву опалювального сезону в Смілі. Той каже, що не ховався

Знайшли причетного до зриву опалювального сезону в Смілі. Той каже, що не ховався

Правоохоронці затримали колишнього посадовця Смілянської міської ради, якого підозрюють у зриві опалювального сезону в місті Сміла у 2018 році.

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Смілянські міські перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 9 грн

2018 11 28 проїзд

 

Сьогодні у Будинку рад мало відбутися засідання конкурсного комітету з пасажирських перевезень. Справа в тому, що у міських перевізників закінчується термін договору на перевезення, офіційно вони мають працювати до 26 грудня.
Проте засідання не відбулося. Причина – не зібрався кворум учасників конкурсного комітету. Але смілянські перевізники вже встигли повідомити про свої наміри узаконити самовільно підняту ціну на проїзд у 5 грн або навіть підвищити вартість проїзду до 8, 9 чи 10 грн.
Лякає те, що Смілу може чекати ще й велика «транспортна» проблема. До 26 грудня потрібно пролонгувати або перепідписати договір із перевізниками. А це не така швидка справа. За процедурою спочатку має бути засідання конкурсного комітету, потім обговорення з громадою, повідомлення у ЗМІ, далі засідання транспортної комісії і винесення її рішення для затвердження на виконкомі… Чи встигнуть смілянські чиновники все це зробити до 26 грудня? Інакше смілянам доведеться ходити пішки.
До того ж, раніше на нарадах говорили про наміри залучити до конкурсу на перевезення нових підприємців. Але по факту нових облич немає. Тож владі доведеться шукати компроміс із нинішніми перевізниками.

scroll back to top

Коментарі  

ірина
0 #8 ірина 01.12.2018, 15:31
Смілі потрібне розвинуте комунальне підприємство -перевізник,ці хапуги Плюти неконтрольовані безпредельщики,зняли 37 маршрут,бо їм так захотілося і заставити міська рада несила ,не вигідно,а компенсацію за пільгові перевезення отримує,чи інших немає перевізників,наприклад Черкаських
Цитата
Віталій
-1 #7 Віталій 29.11.2018, 12:50
А звідки інформація про 9 гривень???
Це дуже схоже на брехню!
Хто бачив подані (якщо вони були) розрахунки?
Хто заважає міській владі створити комунальне підприємство-перевізник? (це ж треба створювати, а не балаболити)
Нехай влада прийме (нарахує) тариф 1 гривню, і відшкодовує збитки перевізникам.
Чому не знайшли нових перевізників? (це ж шукати треба, а не балаболити)
Нехай місцева влада не підписує договори! Тільки в Черкасах є тролейбусний парк (комунальний), а в Смілі слободяники будуть містян розвозити! (він же обіцяє привести нових перевізників)
Цитата
Наталія
+8 #6 Наталія 29.11.2018, 07:45
Не підписувати з нинішніми перевізниками договір по їх ціні. Сьогодні вони хочуть 9 завтра їм захочеться 50. Не підписувати! Так, смілянам добиратися буде важко, але, люди, потерпіть. Це всього на день-два, бо куди піде Плюта зі своїми шарабайками? Де він буде ще заробляти такі гроші? Не перевізник має встановлювати правила, а громада, за рахунок якої він отримує доходи. Смілянської, прокиньтеся, досить вже бути байдужими!
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 28.11.2018, 23:48
А цього разу хто наши "керманичим" заважає все зробити по людськи? Знову казочки про "бариг" розповідати будуть?
Цитата
Енергоінвестітор
+6 #4 Енергоінвестітор 28.11.2018, 19:53
Перевізники, не бійтеся, підвищуйте до 10. Ніхто протестувати не буде - це 100%, і не дивіться на гнівні пости і кількість лайків. Їх доїть ще і доїть...
Цитата
Леонід
+11 #3 Леонід 28.11.2018, 17:01
Скоти зажрані, а не перевізники!
Цитата
Геннадій
+23 #2 Геннадій 28.11.2018, 15:54
Все правильно, взагалі потрібно встановити плату за проїзд від 20 грн. (Сміла багатюще місто може собі дозволити), з стоянкою автобуса на кожній зупинці по 5 хв. і в центрі міста не менше 30 хв. (а куди нам поспішати шановні правда?), а пенсіонери хай ходять пішки по нашим "облаштованим" тротуарам (особливо в зимк), це корисно для здоров'я. Шановні схаменіться, ви вбиваєте місто!!!!
Цитата
Ігарь
+22 #1 Ігарь 28.11.2018, 14:44
Ну і клоуни, користуються монополією в місті, якість послуг нульова, возять як скот, будемо пішки ходить.
Сміла- місто для людей!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

19 серпня 2019, 13:23

2019 08 19 zirka

Акція «Зробимо Смілу кращою» у дії: минулими вихідними молодіжна спілка Смілянської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» разом з небайдужими містянами розпочала ремонт зупинки «Зірка».


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір