Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

Акція «Зробимо Смілу кращою» у дії: минулими вихідними молодіжна спілка Смілянської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ»...

У Попівці під час пожежі загинув чоловік

У Попівці під час пожежі загинув чоловік

У Попівці чоловік спалював суху траву і загинув.

Зіткнулися авто та рейсовий автобус, 3 людей загинули, а 5 – в лікарні

Зіткнулися авто та рейсовий автобус, 3 людей загинули, а 5 – в лікарні

У смертельному зіткненні зійшлися автомобіль «Daewoo Lanos» та рейсовий автобус «Черкаси-Миргород».

Яблучний Спас – пішло літо від нас

Яблучний Спас – пішло літо від нас

Сьогодні, 19 серпня, в Україні православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені.

Знайшли причетного до зриву опалювального сезону в Смілі. Той каже, що не ховався

Знайшли причетного до зриву опалювального сезону в Смілі. Той каже, що не ховався

Правоохоронці затримали колишнього посадовця Смілянської міської ради, якого підозрюють у зриві опалювального сезону в місті Сміла у 2018 році.

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Вельбівець приїхав торгуватись і переконувати, щоб Сміла взяла борги (наживо)

2018 11 21 зустрич

 

Сьогодні після зустрічі з мітингувальниками на КП, новопризначений голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець поїхав у міську раду на зустріч із міським головою, депутатами та виконкомом.
Основна мета розмови — підписання договору з Нафтогазом. Тому що Смілі дали строк до 25 листопада, інакше потім рахуватимуть газ за тарифом, що в чотири рази вищий звичайного!!!

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+2 #8 Виборець 22.11.2018, 17:39
Чому на цій нараді не було директорів шкіл та завідуючих дитячих садочків? Діти мерзнуть. Чи ці "пані" думають тільки про себе і кажуть, що дітям не холодно і вони гріються рухливими іграми.
Цитата
Ігарь
+4 #7 Ігарь 21.11.2018, 16:43
Знову балаган, знову кидання какашками, крики, істєріка, отак і приймають вони рішення про тариф 96, ні 65 та ні 54 !
Та сядьте та послухайте спеців, вперлися в той інвест як барани. Ті 22 ляма боргу енергоінвеста не вирішать проблему , самі себе заганяють в яму.
Чи депутати думають що зараз газ безплано дали? Знову нафтогаз виставить рахунок космічний, а ви собачтесь і далі.
Тільки врівноважене рішення і чіткий план погашення боргів врятують ситуацію , з чіткими цифрами а то ніхто навіть не знає сумму боргів, оце підхід.
Тут нахрапом не вийде, треба сідати і працювати, але ж кому?
Послухайте начальника жкг він діло каже і сама зацікавлена посадова особа.
І досить вже скіглити, чому бідні? Бо дурні.
Цитата
Марина
+7 #6 Марина 21.11.2018, 16:42
Квіти-дуже важливо!Свято яке!
Цитата
Іван
+6 #5 Іван 21.11.2018, 16:40
Та гроші повинні віддати ті, хто вкрав, ще й відповісти за крадіжку, а не вішать на смілян двійну платіжку. "Браво" починає новопризначений голова Черкаської ОДА!!! Ганьба!!!
Цитата
Николай
+2 #4 Николай 21.11.2018, 14:42
Дивуюсь, чому "смiлянин" не в депутатах?
Цитата
Смілянин
+16 #3 Смілянин 21.11.2018, 13:07
Боже, які тупі в нас депутати, ім про Фому а вони про Ярему, з таким підходом до вирішення проблем будемо платити за опалення 200 гривень а не 54. Конструктив вніс лише Чередніченко, решта лише бла- бла-бла.
Без інвеста набрали 11 млн боргу! Та ім хоч чорта лисого всеодно потонуть в боргах, ще один приклад водгео, зарплата медикам...
Люди Смілою правлять дебіли!
Терміново перевибори !
Цитата
Григорій
+8 #2 Григорій 21.11.2018, 12:31
А чого так мало заступників з собою притащив? Їм займатись нема чим? Чи "цар" без челяді не їздять?) Гарний початок роботи, притащить за собою пів адміністрації!
Цитата
Олексій
+1 #1 Олексій 21.11.2018, 12:20
В 10! 10 разів вищий!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
«ЧЕРКАЩАНИ» ремонтують зупинку «Зірка»

19 серпня 2019, 13:23

2019 08 19 zirka

Акція «Зробимо Смілу кращою» у дії: минулими вихідними молодіжна спілка Смілянської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» разом з небайдужими містянами розпочала ремонт зупинки «Зірка».


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір