Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

 

booked.net

 

27-01-2020
В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним порогом та поширенням вірусів H1N1 та ГРВІ школа переходить на дистанційне...

Читати далі...
Справжньої зими на горизонті поки не видно

Справжньої зими на горизонті поки не видно

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.

У Смілі збільшили кількість двірників на 5 осіб

У Смілі збільшили кількість двірників на 5 осіб

На нарадах з питань ЖКГ директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко постійно наголошує, що у місті не вистачає двірників. Наразі їх на...

У селі лисиці знищили свійську птицю (ВІДЕО)

У селі лисиці знищили свійську птицю (ВІДЕО)

У селі Москаленки Чорнобаївського району лисиці знищили свійську птицю в господарів.

В смілянських школах  закривають класи через грип

В смілянських школах закривають класи через грип

Деякі батьки учнів школи №7, №11 та ліцею «Лідер» отримали повідомлення про те, що «У зв’язку з високим епідеміологічним...

 Наші сусіди уміють заробляти - поклали міський бюджет на депозит

Наші сусіди уміють заробляти - поклали міський бюджет на депозит

У 2020 році наше сусіднє місто - Золотоноша - стало першим, яке у швидкі терміни – ще на початку січня - розмістило кошти загального фонду...

У місті можливе «велике переселення» комунальних структур і організацій та зміна їхніх адрес

У місті можливе «велике переселення» комунальних структур і організацій та зміна їхніх адрес

У зв’язку з тим, що водоканал через борги виселяють із його приміщення, перед міською владою постала ще одна проблема – де розмістити...

Депутат спитав у міського голови, як рятувати КП «Смілакомунтеплоенерго»?

Депутат спитав у міського голови, як рятувати КП «Смілакомунтеплоенерго»?

На депутатських слуханнях депутат Анатолій Голуб розповів, що КП «Смілакомунтеплоенерго» знаходиться у жахливому фінансовому стані.

У Камʼянці від вірусної пневмонії померла молода жінка

У Камʼянці від вірусної пневмонії померла молода жінка

В нашій області зафіксовані вже три складні випадки захворювання на вірусну пневмонію.

У Смілу приїхали представники з Києва від КМУ і Нафтогазу, щоб домовлятись (наживо)

2018 11 15 комисия

 

О 12.00 розпочинається важлива нарада за участі смілянської громади та представників від Кабінету Міністрів та Нафтогазу. Вони наполягають, що місто взяло на себе борги Енергоінвесту заради того, щоб нам ввімкнули тепло. Міський голова і прості жителі рішуче налаштовані захищатись і не брати ніяких боргів. Сміляни заплатили всі свої рахунки і боргів не мають.

Наразі Будинок рад оточений правоохоронцями, у великому залі засідань збираються люди.
Якщо представники з Києва не привезуть новини, які будуть влаштовувати громаду міста то сміляни планують перекривати дороги.

 

2018 11 15 площа

 

Чи вдасться громаді ввійти в опалювальний сезон законним шляхом — дивіться наживо.
На каналі Сміла.ua

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #10 Сергій 16.11.2018, 12:25
ВЧОРА НА 112 БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОЛОСУВАНЯ ХТО ВІНЕН В СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЯ В СМІЛІ 80% ПРИЗНАЛИ УРЯД! ЄДИНИЙ ВИХІД ЦЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСИХ ГІЛОК ВЛАДІ В УКРАЇНІ.
Цитата
Іван
+1 #9 Іван 16.11.2018, 10:16
Якби ті злодії мали щось людське в душі, то треба їм заплатити тихо борг за смілян і тоді не треба й дороги перекривать і їздить в Киїів! Але ж...
Цитата
Сергій
+2 #8 Сергій 16.11.2018, 08:28
Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи.

То́мас Ка́рлейль (также Ка́рлайл, англ. Thomas Carlyle, 1795—1881) — британский писатель, историк и философ шотландского происхождения.
Цитата
Сократ
+5 #7 Сократ 15.11.2018, 22:50
І що виходить, що якщо смілян нагнуть і повісять на них вкрадені гроші то це буде наука всім іншим містам, а якщо сміляни відстоять свої права, то вся ця злодійська система прокладок почне руйнуватися по всій Україні. А це дуже великі гроші. То ви тепер розумієте всю суть ситуації, що склалася в нашому місті. Ну і ще одна маленька проблема для порошенка це пан Цибко який підтримував Саакашвілі, коли той казав, що вори в керівництві держави повинні сидіти в тюрмі. Ось така картина маслом.
Цитата
Сократ
+6 #6 Сократ 15.11.2018, 22:49
А тепер зрозумійте в чому суть цієї проблеми і чому керівництво держави від президента, КМУ, депутатів всіх рівнів, чиновників обладміністрації не хочуть вирішувати цю штучно створену проблему, а морозять людей цілого міста. Такі прокладки, як СМІЛАЕНЕРГОІНВЕСТ є майже в кожному місті України, прокладки, які на газу, заробляють величезні гроші з повітря. Ці прокладки годують олігархів, чиновників вищого та нижчих рівнів, і до місцевих депутатіків. В Смілі цю прокладку викинули з величезними потугами. І тим самим зруйнували гвинтик цієї системи. Тепер ця злодійська система вирішила покарати за це все місто.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.11.2018, 18:53
Так я не поняв Цибко вже герой?
Цитата
Едуард
+7 #4 Едуард 15.11.2018, 16:38
Люди зрозумійте - доки вори злодії безкарно будуть грабувати народ та державу, а кабмін буде виплачувати з бюджету гроші постраждалим доти буде хаос та руїна. Тому що бюджет це теж наші гроші, наші податки і тому їх крадуть двічі безкарно та цинічно. Потрібно карати злодіїв, а не робити шахер махери.
Цитата
Едуард
+3 #3 Едуард 15.11.2018, 15:54
Шулер перелога говорить, що холопам і лохам - закон, а ворам та злодіям все. А скажіть який в Україні працює закон? І на скільки ми правова держава? А от у цьому винні ми всі. Тільки зневага до законів, держави, один одного призводить до ситуації, що вори грабують безкарно державу та народ. І от тільки зараз ми починаємо розуміти це. Хоча я сумніваюся що ми почали розуміти....
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 15.11.2018, 14:40
Який суд?! Ви підіть подивіться на фасад нашого смілянського суду! Прапор України, державний символ висить порваною тряпко! Ганьба! За таке садити потрібно та негайно звільняти з роботи це всеодно що ногами його топтати. А ви рішення судів. Суди відпускають ворів з награбованим! А ті діляться з ними. На що ви сподіваєтесь? Не вірте ворам та злодіям!
Цитата
Олена Миколаъвна
+3 #1 Олена Миколаъвна 15.11.2018, 14:35
Абажея на х*й!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про модернізацію водоканалу та співпрацю з турками

 

Анатолій ГОЛУБ

Golyb

 

Треба водоканал повернути на своє місце

 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про подорожчання ціни на воду

 

 

Якій політичній силі ви довіряєте?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Справжньої зими на горизонті поки не видно

28 січня 2020, 08:22

2020 01 28 pogoda

Примхи погоди у світі не оминули й наш край.


Цікаво
Скучили за снігом? Британець прикрашає гігантськими візерунками засніжені гори (ФОТО)

27 січня 2020, 18:31

2020 01 27 snig

Гігантські снігові арт-об'єкти з’явилися в Скелястих горах на заході США та Канади.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.