Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на ділянці км 29+250...

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато...

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Днями у столиці пройшов фінал конкурсу пишнотілих красунь «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019».

Сміттєзвалище гасили  більше доби

Сміттєзвалище гасили більше доби

Майже на трьох гектарах горіло сміттєзвалище. Аби вгамувати пожежу – знадобилося більше доби.

З понеділка синоптики прогнозують чергову порцію тепла

З понеділка синоптики прогнозують чергову порцію тепла

З північно-західними вітрами проник і холод. Його надходження посилює невеликий циклон, який утворився над сходом Чорного моря. Вплив цього...

Головний лікар лікарні ім.С.Бобринської озвучила найболючіші проблеми медицини (відео)

Головний лікар лікарні ім.С.Бобринської озвучила найболючіші проблеми медицини (відео)

Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської" Зоя Зирянова розповіла першому...

Ротмістрівській ОТГ дорікнули за надто високі зарплати працівників апарату

Ротмістрівській ОТГ дорікнули за надто високі зарплати працівників апарату

Вчора на робочій нараді за участі першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького та керівництва міста і району обговорювали, де брати...

У Смілу приїхали представники з Києва від КМУ і Нафтогазу, щоб домовлятись (наживо)

2018 11 15 комисия

 

О 12.00 розпочинається важлива нарада за участі смілянської громади та представників від Кабінету Міністрів та Нафтогазу. Вони наполягають, що місто взяло на себе борги Енергоінвесту заради того, щоб нам ввімкнули тепло. Міський голова і прості жителі рішуче налаштовані захищатись і не брати ніяких боргів. Сміляни заплатили всі свої рахунки і боргів не мають.

Наразі Будинок рад оточений правоохоронцями, у великому залі засідань збираються люди.
Якщо представники з Києва не привезуть новини, які будуть влаштовувати громаду міста то сміляни планують перекривати дороги.

 

2018 11 15 площа

 

Чи вдасться громаді ввійти в опалювальний сезон законним шляхом — дивіться наживо.
На каналі Сміла.ua

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #10 Сергій 16.11.2018, 12:25
ВЧОРА НА 112 БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОЛОСУВАНЯ ХТО ВІНЕН В СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЯ В СМІЛІ 80% ПРИЗНАЛИ УРЯД! ЄДИНИЙ ВИХІД ЦЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСИХ ГІЛОК ВЛАДІ В УКРАЇНІ.
Цитата
Іван
+1 #9 Іван 16.11.2018, 10:16
Якби ті злодії мали щось людське в душі, то треба їм заплатити тихо борг за смілян і тоді не треба й дороги перекривать і їздить в Киїів! Але ж...
Цитата
Сергій
+2 #8 Сергій 16.11.2018, 08:28
Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи.

То́мас Ка́рлейль (также Ка́рлайл, англ. Thomas Carlyle, 1795—1881) — британский писатель, историк и философ шотландского происхождения.
Цитата
Сократ
+5 #7 Сократ 15.11.2018, 22:50
І що виходить, що якщо смілян нагнуть і повісять на них вкрадені гроші то це буде наука всім іншим містам, а якщо сміляни відстоять свої права, то вся ця злодійська система прокладок почне руйнуватися по всій Україні. А це дуже великі гроші. То ви тепер розумієте всю суть ситуації, що склалася в нашому місті. Ну і ще одна маленька проблема для порошенка це пан Цибко який підтримував Саакашвілі, коли той казав, що вори в керівництві держави повинні сидіти в тюрмі. Ось така картина маслом.
Цитата
Сократ
+6 #6 Сократ 15.11.2018, 22:49
А тепер зрозумійте в чому суть цієї проблеми і чому керівництво держави від президента, КМУ, депутатів всіх рівнів, чиновників обладміністрації не хочуть вирішувати цю штучно створену проблему, а морозять людей цілого міста. Такі прокладки, як СМІЛАЕНЕРГОІНВЕСТ є майже в кожному місті України, прокладки, які на газу, заробляють величезні гроші з повітря. Ці прокладки годують олігархів, чиновників вищого та нижчих рівнів, і до місцевих депутатіків. В Смілі цю прокладку викинули з величезними потугами. І тим самим зруйнували гвинтик цієї системи. Тепер ця злодійська система вирішила покарати за це все місто.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.11.2018, 18:53
Так я не поняв Цибко вже герой?
Цитата
Едуард
+7 #4 Едуард 15.11.2018, 16:38
Люди зрозумійте - доки вори злодії безкарно будуть грабувати народ та державу, а кабмін буде виплачувати з бюджету гроші постраждалим доти буде хаос та руїна. Тому що бюджет це теж наші гроші, наші податки і тому їх крадуть двічі безкарно та цинічно. Потрібно карати злодіїв, а не робити шахер махери.
Цитата
Едуард
+3 #3 Едуард 15.11.2018, 15:54
Шулер перелога говорить, що холопам і лохам - закон, а ворам та злодіям все. А скажіть який в Україні працює закон? І на скільки ми правова держава? А от у цьому винні ми всі. Тільки зневага до законів, держави, один одного призводить до ситуації, що вори грабують безкарно державу та народ. І от тільки зараз ми починаємо розуміти це. Хоча я сумніваюся що ми почали розуміти....
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 15.11.2018, 14:40
Який суд?! Ви підіть подивіться на фасад нашого смілянського суду! Прапор України, державний символ висить порваною тряпко! Ганьба! За таке садити потрібно та негайно звільняти з роботи це всеодно що ногами його топтати. А ви рішення судів. Суди відпускають ворів з награбованим! А ті діляться з ними. На що ви сподіваєтесь? Не вірте ворам та злодіям!
Цитата
Олена Миколаъвна
+3 #1 Олена Миколаъвна 15.11.2018, 14:35
Абажея на х*й!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

18 серпня 2019, 11:40

2019 08 16 rezyltata

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір