Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

Житель Сміли отримав  підозру за те, що займався гральним  бізнесом

Житель Сміли отримав підозру за те, що займався гральним бізнесом

За процесуального керівництва Смілянської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 26-річному адміністратору незаконного грального закладу у...

ЧЕРЕЗ СМІЛУ З 1 ЧЕРВНЯ ПОЧНУТЬ КУРСУВАТИ 5 ПОЇЗДІВ

ЧЕРЕЗ СМІЛУ З 1 ЧЕРВНЯ ПОЧНУТЬ КУРСУВАТИ 5 ПОЇЗДІВ

Станом на 27 травня Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 12 поїздів. У їх числі поїзди далекого сполучення та Інтерсіті+, інформує...

Очікується похмура погода

Очікується похмура погода

У Смілі очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго.

Взяли злодіїв, які підірвали банкомат з 400 тисячами гривень і загубили там кросівки та кепку

Взяли злодіїв, які підірвали банкомат з 400 тисячами гривень і загубили там кросівки та кепку

За 8 днів поліцейські нашої області затримали двох іноземців, які у селі Шевченкове Звенигородського району підірвали банкомат та викрали з нього...

Підприємці подарували смілянським захисникам тварин автомобіль! (ФОТОФАКТ)

Підприємці подарували смілянським захисникам тварин автомобіль! (ФОТОФАКТ)

Днями керівник клубу "4 лапи", відома на всю Смілу відважна зоозахисник Юлія Данільченко повідомила на своїй сторінці у ФБ про те, що...

Очікуються суттєві зливові дощі

Очікуються суттєві зливові дощі

Активний та добре насичений вологою південний циклон днями накрив всю країну.

На смілянського Оленя вчинено замах

На смілянського Оленя вчинено замах

Сміляни обурюються у соцмережах – якісь неадекватні вандали намагалися пошкодити родзинку нашого міста – металево-рожевого Оленя.

Отець Михайло та волонтери знову зібрали передачу і відвезли в ООС (ФОТОФАКТ)

Отець Михайло та волонтери знову зібрали передачу і відвезли в ООС (ФОТОФАКТ)

Настоятель храму Різдва Святого Іоана Хрестителя ПЦУ, волонтер, військовий капелан, отець Михайло Шевчук з початку проведення АТО їздить у...

 

CENTR

 

У Смілу приїхали представники з Києва від КМУ і Нафтогазу, щоб домовлятись (наживо)

2018 11 15 комисия

 

О 12.00 розпочинається важлива нарада за участі смілянської громади та представників від Кабінету Міністрів та Нафтогазу. Вони наполягають, що місто взяло на себе борги Енергоінвесту заради того, щоб нам ввімкнули тепло. Міський голова і прості жителі рішуче налаштовані захищатись і не брати ніяких боргів. Сміляни заплатили всі свої рахунки і боргів не мають.

Наразі Будинок рад оточений правоохоронцями, у великому залі засідань збираються люди.
Якщо представники з Києва не привезуть новини, які будуть влаштовувати громаду міста то сміляни планують перекривати дороги.

 

2018 11 15 площа

 

Чи вдасться громаді ввійти в опалювальний сезон законним шляхом — дивіться наживо.
На каналі Сміла.ua

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #10 Сергій 16.11.2018, 12:25
ВЧОРА НА 112 БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОЛОСУВАНЯ ХТО ВІНЕН В СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЯ В СМІЛІ 80% ПРИЗНАЛИ УРЯД! ЄДИНИЙ ВИХІД ЦЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСИХ ГІЛОК ВЛАДІ В УКРАЇНІ.
Цитата
Іван
+1 #9 Іван 16.11.2018, 10:16
Якби ті злодії мали щось людське в душі, то треба їм заплатити тихо борг за смілян і тоді не треба й дороги перекривать і їздить в Киїів! Але ж...
Цитата
Сергій
+2 #8 Сергій 16.11.2018, 08:28
Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи.

То́мас Ка́рлейль (также Ка́рлайл, англ. Thomas Carlyle, 1795—1881) — британский писатель, историк и философ шотландского происхождения.
Цитата
Сократ
+5 #7 Сократ 15.11.2018, 22:50
І що виходить, що якщо смілян нагнуть і повісять на них вкрадені гроші то це буде наука всім іншим містам, а якщо сміляни відстоять свої права, то вся ця злодійська система прокладок почне руйнуватися по всій Україні. А це дуже великі гроші. То ви тепер розумієте всю суть ситуації, що склалася в нашому місті. Ну і ще одна маленька проблема для порошенка це пан Цибко який підтримував Саакашвілі, коли той казав, що вори в керівництві держави повинні сидіти в тюрмі. Ось така картина маслом.
Цитата
Сократ
+6 #6 Сократ 15.11.2018, 22:49
А тепер зрозумійте в чому суть цієї проблеми і чому керівництво держави від президента, КМУ, депутатів всіх рівнів, чиновників обладміністрації не хочуть вирішувати цю штучно створену проблему, а морозять людей цілого міста. Такі прокладки, як СМІЛАЕНЕРГОІНВЕСТ є майже в кожному місті України, прокладки, які на газу, заробляють величезні гроші з повітря. Ці прокладки годують олігархів, чиновників вищого та нижчих рівнів, і до місцевих депутатіків. В Смілі цю прокладку викинули з величезними потугами. І тим самим зруйнували гвинтик цієї системи. Тепер ця злодійська система вирішила покарати за це все місто.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.11.2018, 18:53
Так я не поняв Цибко вже герой?
Цитата
Едуард
+7 #4 Едуард 15.11.2018, 16:38
Люди зрозумійте - доки вори злодії безкарно будуть грабувати народ та державу, а кабмін буде виплачувати з бюджету гроші постраждалим доти буде хаос та руїна. Тому що бюджет це теж наші гроші, наші податки і тому їх крадуть двічі безкарно та цинічно. Потрібно карати злодіїв, а не робити шахер махери.
Цитата
Едуард
+3 #3 Едуард 15.11.2018, 15:54
Шулер перелога говорить, що холопам і лохам - закон, а ворам та злодіям все. А скажіть який в Україні працює закон? І на скільки ми правова держава? А от у цьому винні ми всі. Тільки зневага до законів, держави, один одного призводить до ситуації, що вори грабують безкарно державу та народ. І от тільки зараз ми починаємо розуміти це. Хоча я сумніваюся що ми почали розуміти....
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 15.11.2018, 14:40
Який суд?! Ви підіть подивіться на фасад нашого смілянського суду! Прапор України, державний символ висить порваною тряпко! Ганьба! За таке садити потрібно та негайно звільняти з роботи це всеодно що ногами його топтати. А ви рішення судів. Суди відпускають ворів з награбованим! А ті діляться з ними. На що ви сподіваєтесь? Не вірте ворам та злодіям!
Цитата
Олена Миколаъвна
+3 #1 Олена Миколаъвна 15.11.2018, 14:35
Абажея на х*й!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Петро АБАЖЕЙ

Abazeu

 

 

Про майно громади

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

Robotenko

 

  

 

Про те, що не треба втягувати КП Смілакомунтеплоенерго у розборки депутатів

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Житель Сміли отримав підозру за те, що займався гральним бізнесом

31 травня 2020, 14:01

2020 05 29 gralnuu

За процесуального керівництва Смілянської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 26-річному адміністратору незаконного грального закладу у місті Сміла за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).


Цікаво
Родина нашого земляка – композитора Кирила Стеценка славиться талантами

31 травня 2020, 15:31

2020 05 30 Zemlak

24 травня виповнилося 138 років від дня народження нашого земляка – українського композитора, хормейстера, педагога, громадського діяча, протоієрея УАПЦ Кирила Григоровича Стеценка.


Афіша
Онлайн-лекції з «Історії мистецтва» на прикладах жінок у мистецтві

31 травня 2020, 11:27

2020 05 25 mustetstvo

Щоб цікаво дізнатися більше про жінок у мистецтві, переходьте за посиланням https://bit.ly/3akuk1V та дивіться лекції від мистецтвознавиці Олександри Кущенко.