Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість.

У Березняках на пришкільній території облаштували класні куточки

У Березняках на пришкільній території облаштували класні куточки

Є у Березняківській школі добра традиція - облаштовувати класні куточки на пришкільній території.

Бібліотеці подарували «Калиновий сонет»

Бібліотеці подарували «Калиновий сонет»

Побачила світ нова збірочка поетеси Тетяни Шугар-Благодарної “Калиновий сонет – 2”.

«Молоді ЧЕРКАЩАНИ» запросили ветеранів у ресторан

«Молоді ЧЕРКАЩАНИ» запросили ветеранів у ресторан

Ще 9 травня цього року молодіжна спілка "Молоді ЧЕРКАЩАНИ" Смілянської організації ВО "ЧЕРКАЩАНИ" вперше завітали до ветеранів нашого міста, щоб...

Рятувальники ліквідували аварію на залізниці

Рятувальники ліквідували аварію на залізниці

О 23:45 у Кам’янці під час руху вантажний автомобіль з трейлером перекрив залізничний переїзд. Сталося це через несправність авто.

Студенти побували у  Смілянському лісництві

Студенти побували у Смілянському лісництві

Студенти, майбутні головні лісничі та інженери з лісових культур, мали можливість ознайомитися з особливостями діяльності Смілянського лісництва.

Скасовано указ про шкільну форму

Скасовано указ про шкільну форму

Президент Володимир Зеленський скасував указ від 1996 року “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти”.

У школах району відбулись кадрові зміни

У школах району відбулись кадрові зміни

На черговій сесії районної ради депутати проголосували за звільнення одного з найкращих і найдосвідченіших керівників навчальних закладів

СМИЛА МРИЯ

 

У Смілу приїхали представники з Києва від КМУ і Нафтогазу, щоб домовлятись (наживо)

2018 11 15 комисия

 

О 12.00 розпочинається важлива нарада за участі смілянської громади та представників від Кабінету Міністрів та Нафтогазу. Вони наполягають, що місто взяло на себе борги Енергоінвесту заради того, щоб нам ввімкнули тепло. Міський голова і прості жителі рішуче налаштовані захищатись і не брати ніяких боргів. Сміляни заплатили всі свої рахунки і боргів не мають.

Наразі Будинок рад оточений правоохоронцями, у великому залі засідань збираються люди.
Якщо представники з Києва не привезуть новини, які будуть влаштовувати громаду міста то сміляни планують перекривати дороги.

 

2018 11 15 площа

 

Чи вдасться громаді ввійти в опалювальний сезон законним шляхом — дивіться наживо.
На каналі Сміла.ua

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #10 Сергій 16.11.2018, 12:25
ВЧОРА НА 112 БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОЛОСУВАНЯ ХТО ВІНЕН В СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЯ В СМІЛІ 80% ПРИЗНАЛИ УРЯД! ЄДИНИЙ ВИХІД ЦЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСИХ ГІЛОК ВЛАДІ В УКРАЇНІ.
Цитата
Іван
+1 #9 Іван 16.11.2018, 10:16
Якби ті злодії мали щось людське в душі, то треба їм заплатити тихо борг за смілян і тоді не треба й дороги перекривать і їздить в Киїів! Але ж...
Цитата
Сергій
+2 #8 Сергій 16.11.2018, 08:28
Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи.

То́мас Ка́рлейль (также Ка́рлайл, англ. Thomas Carlyle, 1795—1881) — британский писатель, историк и философ шотландского происхождения.
Цитата
Сократ
+5 #7 Сократ 15.11.2018, 22:50
І що виходить, що якщо смілян нагнуть і повісять на них вкрадені гроші то це буде наука всім іншим містам, а якщо сміляни відстоять свої права, то вся ця злодійська система прокладок почне руйнуватися по всій Україні. А це дуже великі гроші. То ви тепер розумієте всю суть ситуації, що склалася в нашому місті. Ну і ще одна маленька проблема для порошенка це пан Цибко який підтримував Саакашвілі, коли той казав, що вори в керівництві держави повинні сидіти в тюрмі. Ось така картина маслом.
Цитата
Сократ
+6 #6 Сократ 15.11.2018, 22:49
А тепер зрозумійте в чому суть цієї проблеми і чому керівництво держави від президента, КМУ, депутатів всіх рівнів, чиновників обладміністрації не хочуть вирішувати цю штучно створену проблему, а морозять людей цілого міста. Такі прокладки, як СМІЛАЕНЕРГОІНВЕСТ є майже в кожному місті України, прокладки, які на газу, заробляють величезні гроші з повітря. Ці прокладки годують олігархів, чиновників вищого та нижчих рівнів, і до місцевих депутатіків. В Смілі цю прокладку викинули з величезними потугами. І тим самим зруйнували гвинтик цієї системи. Тепер ця злодійська система вирішила покарати за це все місто.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.11.2018, 18:53
Так я не поняв Цибко вже герой?
Цитата
Едуард
+7 #4 Едуард 15.11.2018, 16:38
Люди зрозумійте - доки вори злодії безкарно будуть грабувати народ та державу, а кабмін буде виплачувати з бюджету гроші постраждалим доти буде хаос та руїна. Тому що бюджет це теж наші гроші, наші податки і тому їх крадуть двічі безкарно та цинічно. Потрібно карати злодіїв, а не робити шахер махери.
Цитата
Едуард
+3 #3 Едуард 15.11.2018, 15:54
Шулер перелога говорить, що холопам і лохам - закон, а ворам та злодіям все. А скажіть який в Україні працює закон? І на скільки ми правова держава? А от у цьому винні ми всі. Тільки зневага до законів, держави, один одного призводить до ситуації, що вори грабують безкарно державу та народ. І от тільки зараз ми починаємо розуміти це. Хоча я сумніваюся що ми почали розуміти....
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 15.11.2018, 14:40
Який суд?! Ви підіть подивіться на фасад нашого смілянського суду! Прапор України, державний символ висить порваною тряпко! Ганьба! За таке садити потрібно та негайно звільняти з роботи це всеодно що ногами його топтати. А ви рішення судів. Суди відпускають ворів з награбованим! А ті діляться з ними. На що ви сподіваєтесь? Не вірте ворам та злодіям!
Цитата
Олена Миколаъвна
+3 #1 Олена Миколаъвна 15.11.2018, 14:35
Абажея на х*й!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про тарифи на воду у Смілі

 

 

    Останні коментарі
  • Вибір без вибору Вибір без вибору
    24.06.2019 13:43
    А що не подобається? Пишіть коментарі, зауваження, пропозиції. Подискутуємо.... Почуємо хто чим ...

    (Олександр Ротань)

     
  • Полиграф Полиграф
    24.06.2019 13:30
    Что ж такое, "героям" развлекаться мешают? )))

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

     
  • Андрій Андрій
    24.06.2019 09:58
    реформа поліції на ділі.... до якого дибілізму вже доходить. встановлено особу, яка кинула ...

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У Смілі нагнітається конфлікт між владою і громадою

24 червня 2019, 09:24

2019 06 22 Piket5У нашому місті є ще одна проблема – влада не хоче чути активістів і не вміє спілкуватись з людьми.


Економіка
Міська влада через бездіяльність втратила 1 млн гривень з обласного бюджету

24 червня 2019, 14:31

2019 06 24 grochinaviter

1 млн грн, які виділили на ремонт міської лікарні Сміли з обласного бюджету, через бездіяльність міської влади перенаправили на потреби районної лікарні. 


Суспільство
Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

24 червня 2019, 17:26

2019 06 24 knuga

Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість.


Цікаво
Гороскоп на тиждень, до 30 ЧЕРВНЯ

24 червня 2019, 18:25

2019 06 24 goroskop

Овен (21.03—20.04).Нарештi ви зустрінете ту людину, заради якої без найменших вагань підете на край світу. Нова любов накриє вас iз небаченою силою.


Афіша
У Смілі згадуватимуть Федора Матушевського

19 червня 2019, 13:30

2019 06 20 fedir

Завтра в малій залі Смілянського міського будинку культури відбудеться урочисте вшанування Федора Матушевського