Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на ділянці км 29+250...

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато...

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Днями у столиці пройшов фінал конкурсу пишнотілих красунь «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019».

Сміттєзвалище гасили  більше доби

Сміттєзвалище гасили більше доби

Майже на трьох гектарах горіло сміттєзвалище. Аби вгамувати пожежу – знадобилося більше доби.

Цибко планує позбавити Смілу «газової голки» і наступного року перейти на альтернативні джерела опалювання (відео)

2018 11 14 газ

 

Міський голова Олексій Цибко поскаржився, що йому доводиться «розгрібати» ту критичну ситуацію, яка виникла з опаленням міста Сміла в останні роки. Так далі вже не може продовжуватись. Потрібно позбавити місто газової залежності – вважає Олексій Цибко.
У його планах – до 31 грудня обговорити всі альтернативні пропозиції про нові види опалення, потім за зиму – зробити проекти. А весною – почати робити індивідуальне опалення і переходити на альтернативні види палива.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #7 Олександр К. 15.11.2018, 21:55
Вибачте на слові, але все це фігня повна.
Які б не були види опалення, вони потребують грошей. І перехід на них далеко не безплатний.
А з боку Цибка це схоже на пропозицію пофарбувати курятник в рожевий колір, от тільки біда - всі курчата уже здохли (це з дуже старого анекдоту).
Пізно будувати плани. пора готувати 3 конверти (теж старий анекдот).
Коли будуть перевибори - одного з теперішніх депутатів не пускати. Я так думаю. Як в свій час Вадіка ругали. Думали, що гірше бути не може. Може!
Від Вадіка хоч парк залишиться і дитячий майданчик. А що від Цибка?
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 15.11.2018, 19:37
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!

Дякую, що згадали Карбишева. Де ж ті здобульці, які вулиці перейменували: Терещенко, Голубець і т.д.? Який сенс від перейменування? Людям жити краще не стало.
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 15.11.2018, 09:12
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!


Все що ви перерахували то відповідальність місцевої влади. У нас децентралізація і більше влади тепер на місцях. Досить кивати на те що хтось щось там не дає і вигадувати про "політичні переслідування", працювати треба.
Цитата
Смілянин
+3 #4 Смілянин 14.11.2018, 22:29
Він точно неадекват, воно ше шось планує на наступний рік!??
Чємодан - вокзал- Киів і крапка. І з собою весь депутатський корпус разом з Федоренком!!!
Два дебіла ето сила!
Цитата
Володимир
+6 #3 Володимир 14.11.2018, 18:05
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!
Цитата
Іван
+2 #2 Іван 14.11.2018, 15:26
А тоді чим думали, коли на голку сідали. Навіть радіозаводська котельня спочатку працювала на мазуті. Та і більшість міських котелень були не на газу.
Цитата
Рома
+16 #1 Рома 14.11.2018, 14:32
Це вже буде вимога до нового голови.
А Цибко хай іде в обійми до Кармазіна, Сракашвілі і ко , Фреда теж з собою разом з тупими депутатами.
На преміі 10 лямів знайшли, а місто в клоаці, гади!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір