Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на ділянці км 29+250...

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато...

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Днями у столиці пройшов фінал конкурсу пишнотілих красунь «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019».

Сміттєзвалище гасили  більше доби

Сміттєзвалище гасили більше доби

Майже на трьох гектарах горіло сміттєзвалище. Аби вгамувати пожежу – знадобилося більше доби.

ДОЖИЛИСЯ: Смілу хочуть ліквідувати як місто і приєднати до Черкас як район

"Сміла може стати одним із районів Черкас - саме такі чутки та ідеї ходять у коридорах Черкаської обласної ради", - розповів депутатам та громаді міський голова Олексій Цибко на черговій сесії міської ради. Він закликав депутатів до порозуміння і активної роботи.
Зараз Сміла розчавлена – немає доріг, немає води, не буде опалення. Є куций бюджет і великі багатомільйонні борги. У такому стані міста звинувачують недолуге керівництво. Тому є інформація про те, що Смілу можуть приєднати до Черкас, раз сміляни самі не можуть вирішити свої проблеми.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #7 Сократ 02.08.2018, 08:22
Цитую Олександр К.:
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).

В Черкасах живуть такі ж самі ублюдки в більшості своїй, як і в Смілі і в Києві, які жити як нормальні люди не вміють і не хочуть, там теж дороги розбиті в хлам крім Смілянської, Сумгаїтської та Бульвара до Седова.
Цитата
Олександр К.
-1 #6 Олександр К. 01.08.2018, 15:51
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).
Цитата
Олександр К.
+5 #5 Олександр К. 31.07.2018, 20:15
Це явно фейк. Ви десь бачили район міста, який знаходиться за 25 км від міста? Чи якось перетягнуть? Але з таким керівництвом - самі перебіжимо, разом з будинками. Правда, нафіга ми там?
Цитата
smila
-3 #4 smila 30.07.2018, 23:42
Доведуть вони смілян, почнеться хаос та злочини! Терпець увірветься. Цибко, ти вже давно ворог #1 у смілян, приб'ють тебе якось.
Цитата
Іра
+3 #3 Іра 30.07.2018, 22:44
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!
Цитата
Andrew
+6 #2 Andrew 30.07.2018, 19:40
Кому ви, голодранці, потрібні? А взагалі то це не компетенція ОДА, вони не вправі вирішувати такі питання.
Знову якась брехня, лапша на вуха, замилювання очей, аби нічого не робити.
Цитата
Саша
+10 #1 Саша 30.07.2018, 16:19
То вирішуй с..а, для чого ліз на посаду як що баран.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір