Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче...

У хату заліз вуж

У хату заліз вуж

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку...

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Кращими селам названі Голов’ятине, Костянтинівка та Сердюківка

Оголосили переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України.

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

Триває ремонт дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань

На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на ділянці км 29+250...

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня на українську школу чекає кілька новинок

З 1 вересня 2019 року українську школу очікують нововведення, такі як скасування шкільної форми, електронні учнівські квитки, нове меню та багато...

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Смілянка Тамара Гордієнко – у фіналі конкурсу «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019»

Днями у столиці пройшов фінал конкурсу пишнотілих красунь «Міссіс Україна Плюс Сайз 2019».

Сміттєзвалище гасили  більше доби

Сміттєзвалище гасили більше доби

Майже на трьох гектарах горіло сміттєзвалище. Аби вгамувати пожежу – знадобилося більше доби.

У КП «ВодГео» наполягають на збільшенні тарифу на воду

2018 07 23 вода

 

Новий тариф КП «ВодГео» подавало на розгляд у виконком ще у жовтні 2017 року. Його розглядали аж до травня, і затвердили у травні 2018 року. За цей проміжок часу підприємство недоотримало 4 млн грн і впало в боргову яму.
Обленерго знову присилає попередження, що з 22 липня відключить КП «ВодГео» світло. В адміністрації водоканалу турбуються про те, що міська рада не зможе знову швидко виділити ще мільйон гривень, щоб «ВодГео» знову на певний час «відкупилося» від Обленерго.
Один із виходів із кризи для водоканалу – це підняття тарифу, що і було запропоновано розглянути членам тарифної комісії. Після довгої суперечки було вирішено ще раз обговорити це питання наступного понеділка, тому що чергове підвищення вартості води може спричинити соціальне напруження у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

вера
+1 #7 вера 23.07.2018, 22:02
Так в апреле тарифы ведь повысили, что снова мало? И трех месяцев еще не прощло.
Цитата
vova
+1 #6 vova 23.07.2018, 19:40
Питання? Хто конкретно з працівників виконкому був зобов'язаний попередити населення про відключення води з 23.07 ? Яка буде відповідальність ?
Цитата
Людмила
+5 #5 Людмила 23.07.2018, 15:14
Таке просте завдання - попередити людей про "тоді-то не буде води". І з'явилося не вперше. Чому ж сьогодні "не склалося"?
Чергова у міськраді: "Про відключення води вас повинні були попередити голови ОСББ!"
ОСББ: "Нас ніхто про це не просив!"
Крайнього немає, як води у крані. Та й чи варто шукати?
Таке враження, що ситуацію спеціально нагнітають, доводять до ручки, щоб люди, як "єдиний вихід", сприйняли і нові тарифи, і графік подачі води, і чорта лисого. Тільки б вода у кранах з'явилася.
А там трохи перечекати і - знову борги, відключення, ще більші нові тарифи?
Цитата
лора
+3 #4 лора 23.07.2018, 15:07
На Богдана теж немає води.Чому ніхто не пояснить коли буде вода?То вибачаються за незручності,а це вже і не попереджають.
Цитата
Віктор
+17 #3 Віктор 23.07.2018, 12:33
Що означає ,,недоотримало,,? Від кого? Назвіть конкретних боржників і суми їхніх боргів.Скільки можна вже дурити народ вашими побрехеньками? Самі розкрадаєте гроші,а потім шукаєте,як це перекласти на плечі людей.
Цитата
Ксена
+9 #2 Ксена 23.07.2018, 12:08
Минимальную зарплату всем работникам и начальнику,а не повышение тарифа,и так самого большого по Ук
Цитата
Людмила
+10 #1 Людмила 23.07.2018, 11:00
РПЗ. Води немає з 10 годин. Це вже "обіцяне" енергетиками відключення? А людей завчасно попередити важко було???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Малосмілянське озеро – улюблене місце відпочинку не лише смілян

18 серпня 2019, 15:31

2019 08 13 karer

Сміляни та жителі району полюбляють відпочивати біля озера у колишньому Малосмілянському кар’єрі. І не лише вони. Облюбували це мальовниче і затишне місце ще й жителі обласного центру.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір