Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

У Ташлику відсвяткували випускний 22 «студенти»  Університету третього віку

У Ташлику відсвяткували випускний 22 «студенти» Університету третього віку

Днями у Ташлику святкували нестандартний випускний – 5 років навчання завершили поважні вихованці Університету третього віку.

Депутати обговорювали зарплату міського голови – багато чи мало?

Депутати обговорювали зарплату міського голови – багато чи мало?

22 січня під головуванням Володимира Примака відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської...

Торік більше 400 жителів району знайшли нову роботу

Торік більше 400 жителів району знайшли нову роботу

Аби послуги центру зайнятості стали доступними для жителів нашого району, торік у сільських радах створено виїзні робочі місця для фахівців, там...

Українців порахували: нас 37 мільйонів 289 тисяч осіб

Українців порахували: нас 37 мільйонів 289 тисяч осіб

Сьогодні Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня...

Готель «Сміла» заробив 103 тисячі на орендній платі

Готель «Сміла» заробив 103 тисячі на орендній платі

Адміністрація готелю «Сміла» звернулась до міської ради з проханням звільнити готель від 50% сплати орендної плати до міського...

У нашій області батькам до вподоби

У нашій області батькам до вподоби "казкові" імена –Золушка, Теона, Нелей

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстицій України підготувало статистику про найпопулярніші імена, якими українці називають своїх...

Черкащина та Херсонщина домовилися про співпрацю

Черкащина та Херсонщина домовилися про співпрацю

Обласна державна адміністрація підписала угоду про співпрацю з Херсонською, а голови ОДА Роман Боднар та Юрій Гусєв обговорили конкретні напрямки...

У Смілі 15 талановитих дітей отримають стипендії

У Смілі 15 талановитих дітей отримають стипендії

При призначенні стипендії творчо-обдарованій молоді відповідно до положення враховувалися результати участі вихованців у предметних олімпіадах,...

Очільники Нацкорпусу попередили, що уважно стежать за міською владою у Смілі

2018 07 20 нацкорпус

 

Під час сутички у залі засідань, що відбулася замість запланованої сесії, на трибуну кілька разів підіймались смілянський та обласний лідери Нацкорпусу.
Вони говорили про те, що різні мітинги і блокування, присутність активістів та нацкорпусу часто буває під стінами Верховної Ради, у сесійних залах інших міст України. І це не лякає владу, всі продовжують працювати. А у Смілі очільник міста ніби чогось злякався і перепризначив засідання.
«Частина нацкорпусу – мешканці Черкас. Але ми слідкуємо за Смілою. Нам не так далеко – ми можемо приїхати в гості до влади в будь-який момент. Якщо після сьогоднішнього дня буде якийсь тиск на активістів, побиття громадських діячів чи тиск на депутатів через бюджетні питання – то це не залишиться непокараним», - сказав керівник Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.
Член виконкому та представник Нацкорпусу Костянтин Рубановський сказав: «Єдина моя мета перебування у виконкомі – відстоювання інтересів громади, особливо молоді, донесення до влади необхідності створення у місті нормальних умов для розвитку підростаючого покоління. Проте ми не відчули підтримки з боку влади і побачили знищення ініціатив молоді. Яскравий приклад – блокування створення у місті молодіжного Арт-центру, на який потрібне було співфінансування з міського бюджету. Через такі дії влади у Смілі поширюється наркоманія і пияцтво, підлітки не знають куди себе подіти, тиняються без діла, потім виїжджають на заробітки за кордон…»
Деякі активісти вважаю, що владі не слід боятися представників Національного корпусу, бо вони за справедливість, за порядок у місті. Завжди підтримують смілян, стояли поруч з ними взимку, коли була боротьба за опалення. Міському голові треба домовлятися з громадою, з Нацкорпусом, а не тікати від людей. Інші ж сміляни вважають, що дії Нацкорпусу проплачені, вони офіційно чинять тиск і займаються бандитизмом, не дають депутатом нормально працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Выктор
+5 #10 Выктор 22.07.2018, 13:29
Цитую Семен:
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.

Если Национальный корпус против ЛГТБ-сообщества, почему они не вышвырнули из зала дупетат горсове, смелянкую Сафо Татьяну Карло?
Цитата
Сократ
+5 #9 Сократ 22.07.2018, 10:09
Ох і Семен, ох і шалунішка пратівний! Це що реклама для голубих? Якщо Національний корпус зірвав сесію із-за них то це добре. І чому ця героїня не називає свого імені. Стидно чи боїться? А може давайте і в Смілі проведемо "марш равенства", а краще будемо проводити його кожну пятницю! Я думаю половина міськвиконкому, депутатського корпусу та інших держ служб будуть регулярно приймати в ньому участь, хтось як пасивний, а хтось як активний учасник....
Цитата
Семен
+8 #8 Семен 21.07.2018, 18:56
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.
Цитата
Anna
+9 #7 Anna 21.07.2018, 18:40
Цитую Яна:

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Нічогособі . Дуже не добре прикриватись гуртками для інвалідів .Дивує чому ніхто із присутніх в залі не попросив хлопців з нацкорпусу зачекати за дверима , пока закінчиться сесія . Всіх паралізувала присутність молодиків? Яка громада міста їх запросила ? Тепер вся країна побачила ,як міськвиконком співпрацює і вирішує питання з мером міста. НЕ хочуть ці члени міськвиконкому працювати з Цибком, то хай працють інші .Люди в місті самі ,по результату ,побачуть хто чого вартий.
Цитата
євген
+13 #6 євген 21.07.2018, 14:04
нешановна тітушня!! а не пішли б ви на..... зі сміли ? чи не забрали б ви тих баранів - депутатів, які через неприязне відношення до міського голови баламутять разом з вам воду? ви самі нічого крім як гавкати не вмієте. якщо ви такі захисники то пішли на.... в АТО. там показуйте, які ви патріоти. там бийте сєпарів та вказуйте як треба жити. Ваше щастя, що поліція в нас імпотентна. це вам не європа.
Цитата
Яна
+17 #5 Яна 20.07.2018, 23:05
Цитую Andrew:
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Цитата
Наталья
+14 #4 Наталья 20.07.2018, 18:13
Хто ви такі, щоб стежити за владою у Смілі ! тітушня неадекватна!
На войну, на войну, на войну!
Цитата
Володимир
+17 #3 Володимир 20.07.2018, 18:11
Їдьте недоумки на войну і там показуйте свою силу!
Збирай Кухарчук своїх тітушок черкаських та смілянських разом з Рубановським і захищайте Україну, у тому числі і Смілу за яку ви так вболіваєте, прихватіть і Білецького, який вас недоумків і організував!
А із Сміли геть!
У вас мабуть і мозги в наколках ? тупоголові роботи!
Цитата
Сміла
+17 #2 Сміла 20.07.2018, 16:17
Сміла тоне і їй дуже потрібні інвестори, інвестиції, кошти, злагоджені дії, а не постійні суперечки .Терміно треба щось робити,домовлятись, щоб жд і далі поповнювала бюджет міста. Що це за політика ,щоб за рахунок збільшення тарифу для населення вирішувати проблеми ЖКГ . Згідно закону пропозиції до складу міськвиконкому за міським головою , з одного боку дуже б хотілось подивитись ,що буде при новому складі, тоді б уже точно не було б відмазок говорити ,що хтось заважає працювати .Добре що нац. корпус за смілян, але він не зможе за смілян вирішити всі накопичені роками проблеми. Якщо в міста зараз немає 190 тис. грн на ремонт приміщення для Арт-центру( сама ідея дуже гарна), то може попросити якісь їнші пока приміщення для гуртків Десь писали, що майже за даром здають в оренду Будинок побуду...вихід і компроміси найти завжди можна. Ще пару місяців і Сміла захлебнеться з проблемами так і не відремонтованих доріг і почнуться нові пікети із за проблем з опаленням.
Цитата
Andrew
+18 #1 Andrew 20.07.2018, 15:10
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
У Ташлику відсвяткували випускний 22 «студенти» Університету третього віку

23 січня 2020, 16:25

2020 01 23 instutyt

Днями у Ташлику святкували нестандартний випускний – 5 років навчання завершили поважні вихованці Університету третього віку.


Цікаво
Вчений NASA розповів, де в Сонячній системі шукати позаземне життя

23 січня 2020, 18:27

2020 01 15 galaktuka

Один з розробників програми «Вояджер» і співробітник NASA професор Едвард Стоун закликав більш детально вивчити супутник Сатурна, який може зберігати родинні земним мікроорганізми.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.