Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

09-04-2020
В Смілі виявили російський call-центр

Кіберфахівці Служби безпеки України припинили діяльність call-центру, який працював на заборонену російську пошукову систему «Яндекс».

Читати далі...
Депутати розкритикували високі зарплати в адміністрації водоканалу

Депутати розкритикували високі зарплати в адміністрації водоканалу

На депутатській комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку обговорювали питання про...

Кабмін переглянув обмеження під час карантину

Кабмін переглянув обмеження під час карантину

Кабмін переглянув перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину а також уточнив категорії людей, які не потребують самоізоляції

Чи справді у психлікарні лежать хворі на коронавірус?

Чи справді у психлікарні лежать хворі на коронавірус?

Неодноразово до журналістів сайту Сміла.ua телефонували небайдужі читачі та повідомляли інформацію про те, що в обласній психлікарні, яка...

В Смілі виявили російський call-центр

В Смілі виявили російський call-центр

Кіберфахівці Служби безпеки України припинили діяльність call-центру, який працював на заборонену російську пошукову систему «Яндекс».

В Україні 224 нові випадки коронавірусної хвороби, з них жодного на Черкащині

В Україні 224 нові випадки коронавірусної хвороби, з них жодного на Черкащині

В Україні станом на ранок 9 квітня зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

СБУ попередила незаконний експорт медичних масок на 700 тисяч гривень

СБУ попередила незаконний експорт медичних масок на 700 тисяч гривень

В нашій області співробітники СБУ зупинили вивіз за кордон товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту.

Сьогодні сонячно та тепло

Сьогодні сонячно та тепло

Смілянщина продовжує перебувати у теплому сухому повітрі, яке надходить з північно-західними вітрами.

З Умані до Ізраїлю, після смерті хасида від коронавірусу, їдуть прочани

З Умані до Ізраїлю, після смерті хасида від коронавірусу, їдуть прочани

В Умані готуються до відправки в Ізраїль прочан. Це сталося після того, як там від коронавірусу помер хасид, а у його дружини і двох дітей також...

 

Сесія міської ради не відбулась, у залі була штовханина

Сьогодні у Смілі мала відбутися чергова сесія міської ради, на порядку денному якої стояли чотири питання, зокрема, і про розпуск виконавчого комітету.
Але члени виконкому «підготувалися» – запросили на сесію представників Національного корпусу. Тож до сесійної зали зайшло близько сотні чоловіків у сірих футболках з написом «Національні дружини».

 

2018 07 19 сесия

 

2018 07 19 сесия3


Побачивши войовниче налаштованих прибульців, міський голова Олексій Цибко не став проводити сесію. Він заявив, що на нього чиниться тиск і в таких умовах він працювати не буде.

 

2018 07 19 сесия1


Коли міський голова спробував вийти із сесійної зали, члени Національної дружини блокували вихід. 
Пристрасті накалялися, у залі продовжувалась штовханина, кілька разів трохи не доходило до бійки.
Міського голову від Нацкорпусу охороняли до десяти поліцейських.
Тим часом люди гуртом закликали депутатів до праці. Так громада Сміли, яка прийшла на сесію, вимагала початку роботи і вирішення нагальних міських питань.

 

2018 07 19 сесия2


Вхід залишався заблокованим більше двох годин. У залі було нічим дихати і кільком людям стало зле, їх виводили на свіже повітря. Врешті члени Національної дружини розблокували вихід і під крики "Ганьба" випустили з залу міського голову.

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+6 #10 Виборець 20.07.2018, 23:00
Якщо ці національні дружинники такі правдолюби, чому їх н ебуло, коли піднімались тарифи? Чому не розберуться з колишнім начальником водоканалу Олександром Коваленком; начальником Смілатеплокомуненерго Володимиром Прусом.
Цитата
Виборець
+8 #9 Виборець 20.07.2018, 22:57
Цитую Покупець:
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?

Де офіційно працюють жителі м. черкас Кухарчук, Євгенія Гладир (вигнали з Черкас, приїхала в Смілу), та інші. Нехай наводять порядок в Черкасах. Це щш не тиск на владу, коли по периметру зали та за президіумом стоять молодчики. Хто вони такі?Чому поліція їх взагалі пропустила в зал?
Національні дружини поза законом. Чому вони не в зоні АТО?
Члени виконкому дірвалися до влади і не хочуть іти. А хто у виконкомі=безробітні, і т.д.
Цитата
Леонід
+8 #8 Леонід 20.07.2018, 18:01
Не хтось Ірина повинен відповісти, а конкретні організатори Рубановський і Кухарчук!!!
Недай Боже ще раз голосувати за Білецького, недай Боже!
На ньому повна відповідальність за безпрєдєл у Смілі))) і організацію тітушок під назвою "ненаціональний корпус бандил"!
Цитата
Ірина Хроменко
+3 #7 Ірина Хроменко 20.07.2018, 08:23
Навіть соромно дивитися на це все. "Неначе люди подуріли...", - як писав Тарас Шевченко. І ви думаєте, що ТАК можна щось налагодити у місті?! Це шлях в нікуди (а вірніше - в "безодню"!). Потрібна конструктивна робота, а не розхитування ситуації. І хтось має відповісти за порушення громадського порядку та зрив такої важливої сесії!
Цитата
ІВан
0 #6 ІВан 19.07.2018, 23:06
А чи він, той розум, був? Прикро. А про те, треба називати речі своїми іменами і дивитися правді у вічі. Чи взагалі у нас є така традиція серед керівників визнавати, що не моє то, не зміг, і йти. Або хоча б визнавати свої помилки і брати відповідальність, і змінюватися (?). А чи оточення і громада своїми діями, відношенням і переконаннями сприяють цьому? Купа підводних течій, море особистих інтересів, один ліпше іншого. А люба наука і практика говорить, що з того нічого не буде доброго. Хоча історія - "курва-дівка" - говорить, що навіть там, де йде війна, можна вести "бізнес". Якщо зорі запалюються, то комусь це вигідно. Може Смілі пороблено? Та к у нас ще є церкви усіх конфесій,які тільки є. Можливо потрібно провести якусь спільну відправу на добру справу? А ви як гадаєте?
Цитата
Леонід
+13 #5 Леонід 19.07.2018, 22:21
Яка ганьба!!! Це конкретні вибивали в наколках, що вони робили в нашому місті тимпаче на сесії?
Білецькому повинно бути стидно за організацію тітушок! інакше це видовисько не назвеш.
Кухарчук це взагалі дурнувате бандило!
А відповідає за організацію цього бунту нехай Рубановський, яки й їх і притянув.
І придурок слободяник щось там тявкав!
А Цибко дійсно молодець, правильно вчинив.
Цитата
Ірина
+11 #4 Ірина 19.07.2018, 22:14
Цибко молодець ! Достойно витримав і повів себе серед даунів)))
Цитата
Андрій
+8 #3 Андрій 19.07.2018, 15:37
Коли Бог хоче покарати людей, він забирає в них розум.....
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 19.07.2018, 15:31
Анархія..... Безнадійний народ. Замкнуте коло..... Що там далі по нашій "славній" історії? Розбрат, руїна, поневолення сусідами, стукачество, репресії, голодомор, знову репресії, а там дивися стають всі шовковими починають пахати безплатно за трудодні, будують "світле" майбутне вялікой новой могучей родіни. Відлига.... Починаємо гуляти, потихеньку красти, потім більше і більше..... А потім застій, розвал. Свобода!!! А далі? Далі по кругу. По накатаному. Наче тупі вівці. ... Ах, да вибачте, ви ж любите коли вам лицемірно брешуть, що ви розумні, сильні, красиві, трудолюбиві. І ви за таких своїх "лідерів" голосуєте. І довольні..... А як кажуть яка влада такий і весь народ! Коли наші люди кричять - лишенько вбивають, грабують! То кричать вони з сумом не тому, що це погано вцілому, а тому що грабують і вбивають зараз не вони.
Цитата
Покупець
+23 #1 Покупець 19.07.2018, 14:08
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Володимир Ховайба

Xovauba

 

Про ситуацію з поширенням коронавірусу 

 

Людмила ЖИЖКА

Gigka

 

Про ремонт дороги в селі Макіївка

 

 

Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ

Kozlovskiy

 

Про первинний огляд підозрюваної хворої на коронавірус в районній лікарні

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні проводять друге пленарне засідання сесії міської ради (НАЖИВО)

09 квітня 2020, 10:32

2020 04 09 sesiya9 квітня у міській раді збираються провести друге пленарне засідання 122-ої сесії міської ради


Економіка
Середньомісячна зарплата у Смілі – більше 9 тисяч гривень

04 квітня 2020, 12:55

2020 04 04 ZP

Про таке диво проінформував начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса депутатів на засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету.


Суспільство
Депутати розкритикували високі зарплати в адміністрації водоканалу

09 квітня 2020, 12:34

2020 04 07 ZP

На депутатській комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку обговорювали питання про чергове щомісячне надання фінансової допомоги для КП «ВодГео».


Цікаво
«Нeхaй пpо ньoгo дiзнaєтьcя вcя крaїнa!» — Укpаїнcький мiльйoнeр з CШA вiдпрaвив нa Дoнбaс бeзкoштoвнo 200 тoнн гyмaнiтaрки i бeзпiлoтники для 3CУ

08 квітня 2020, 18:35

2020 03 31 dopomoga

Безпілотники і тонни гуманітарної допомоги відправив на схід України Віктор Паламарчук, який кілька років тому починав кар’єру в Америці з прибиральника, ставши мільйонером.


Афіша
Музика в час карантину. Підбірка онлайн-концертів від українських виконавців

08 квітня 2020, 16:54

2020 04 08 muzikaTvoemisto.tv зібрало низку виступів у підбірку та пропонує подивитися їх під час карантину