Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Від засухи найбільше постраждав наш район

Від засухи найбільше постраждав наш район

Цього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи

Вночі та завтра вранці – густий туман

Вночі та завтра вранці – густий туман

Як зазначають фахівці метеостанції Сміла, сьогодні вночі та завтра в першій половині дня у нашому краї очікується густий туман.

Яків Водяний повернувся з небуття

Яків Водяний повернувся з небуття

Вчора, в день 133-х роковин з дня народження організатора Вільного козацтва на Смілянщині (1917), черкаського повітового полковника,...

З початку року зареєстровано більше 6000 нових платників податків

З початку року зареєстровано більше 6000 нових платників податків

За дев’ять місяців, які минули з початку року, відчутно зросла кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності нашого...

14-поверхівка у центрі міста не відповідає вимогам пожежної безпеки

14-поверхівка у центрі міста не відповідає вимогам пожежної безпеки

У центрі Смілі по вулиці Соборній рятувальники перевірили стан пожежної безпеки в 14-поверховому житловому будинку.

Депутати поцікавились ремонтом греблі

Депутати поцікавились ремонтом греблі

На бюджетній комісії депутат Антон Кривко поцікавився, у якому стані перебуває стратегічно важливий об’єкт для нашого міста – гребля...

У річці села Малосмілянка виявили тіло чоловіка

У річці села Малосмілянка виявили тіло чоловіка

У селі Мала Смілянка в річці Гнилий Ташлик місцевими жителями було виявлено тіло чоловіка 1978-го року народження.

Через туман патрульна поліція закликає водіїв до пильності

Через туман патрульна поліція закликає водіїв до пильності

На дорогах області – густий туман. За таких погодних умов патрульна поліція закликає водіїв бути особливо уважними та обережними,...

Сесія міської ради не відбулась, у залі була штовханина

Сьогодні у Смілі мала відбутися чергова сесія міської ради, на порядку денному якої стояли чотири питання, зокрема, і про розпуск виконавчого комітету.
Але члени виконкому «підготувалися» – запросили на сесію представників Національного корпусу. Тож до сесійної зали зайшло близько сотні чоловіків у сірих футболках з написом «Національні дружини».

 

2018 07 19 сесия

 

2018 07 19 сесия3


Побачивши войовниче налаштованих прибульців, міський голова Олексій Цибко не став проводити сесію. Він заявив, що на нього чиниться тиск і в таких умовах він працювати не буде.

 

2018 07 19 сесия1


Коли міський голова спробував вийти із сесійної зали, члени Національної дружини блокували вихід. 
Пристрасті накалялися, у залі продовжувалась штовханина, кілька разів трохи не доходило до бійки.
Міського голову від Нацкорпусу охороняли до десяти поліцейських.
Тим часом люди гуртом закликали депутатів до праці. Так громада Сміли, яка прийшла на сесію, вимагала початку роботи і вирішення нагальних міських питань.

 

2018 07 19 сесия2


Вхід залишався заблокованим більше двох годин. У залі було нічим дихати і кільком людям стало зле, їх виводили на свіже повітря. Врешті члени Національної дружини розблокували вихід і під крики "Ганьба" випустили з залу міського голову.

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+6 #10 Виборець 20.07.2018, 23:00
Якщо ці національні дружинники такі правдолюби, чому їх н ебуло, коли піднімались тарифи? Чому не розберуться з колишнім начальником водоканалу Олександром Коваленком; начальником Смілатеплокомуненерго Володимиром Прусом.
Цитата
Виборець
+8 #9 Виборець 20.07.2018, 22:57
Цитую Покупець:
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?

Де офіційно працюють жителі м. черкас Кухарчук, Євгенія Гладир (вигнали з Черкас, приїхала в Смілу), та інші. Нехай наводять порядок в Черкасах. Це щш не тиск на владу, коли по периметру зали та за президіумом стоять молодчики. Хто вони такі?Чому поліція їх взагалі пропустила в зал?
Національні дружини поза законом. Чому вони не в зоні АТО?
Члени виконкому дірвалися до влади і не хочуть іти. А хто у виконкомі=безробітні, і т.д.
Цитата
Леонід
+8 #8 Леонід 20.07.2018, 18:01
Не хтось Ірина повинен відповісти, а конкретні організатори Рубановський і Кухарчук!!!
Недай Боже ще раз голосувати за Білецького, недай Боже!
На ньому повна відповідальність за безпрєдєл у Смілі))) і організацію тітушок під назвою "ненаціональний корпус бандил"!
Цитата
Ірина Хроменко
+3 #7 Ірина Хроменко 20.07.2018, 08:23
Навіть соромно дивитися на це все. "Неначе люди подуріли...", - як писав Тарас Шевченко. І ви думаєте, що ТАК можна щось налагодити у місті?! Це шлях в нікуди (а вірніше - в "безодню"!). Потрібна конструктивна робота, а не розхитування ситуації. І хтось має відповісти за порушення громадського порядку та зрив такої важливої сесії!
Цитата
ІВан
0 #6 ІВан 19.07.2018, 23:06
А чи він, той розум, був? Прикро. А про те, треба називати речі своїми іменами і дивитися правді у вічі. Чи взагалі у нас є така традиція серед керівників визнавати, що не моє то, не зміг, і йти. Або хоча б визнавати свої помилки і брати відповідальність, і змінюватися (?). А чи оточення і громада своїми діями, відношенням і переконаннями сприяють цьому? Купа підводних течій, море особистих інтересів, один ліпше іншого. А люба наука і практика говорить, що з того нічого не буде доброго. Хоча історія - "курва-дівка" - говорить, що навіть там, де йде війна, можна вести "бізнес". Якщо зорі запалюються, то комусь це вигідно. Може Смілі пороблено? Та к у нас ще є церкви усіх конфесій,які тільки є. Можливо потрібно провести якусь спільну відправу на добру справу? А ви як гадаєте?
Цитата
Леонід
+13 #5 Леонід 19.07.2018, 22:21
Яка ганьба!!! Це конкретні вибивали в наколках, що вони робили в нашому місті тимпаче на сесії?
Білецькому повинно бути стидно за організацію тітушок! інакше це видовисько не назвеш.
Кухарчук це взагалі дурнувате бандило!
А відповідає за організацію цього бунту нехай Рубановський, яки й їх і притянув.
І придурок слободяник щось там тявкав!
А Цибко дійсно молодець, правильно вчинив.
Цитата
Ірина
+11 #4 Ірина 19.07.2018, 22:14
Цибко молодець ! Достойно витримав і повів себе серед даунів)))
Цитата
Андрій
+8 #3 Андрій 19.07.2018, 15:37
Коли Бог хоче покарати людей, він забирає в них розум.....
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 19.07.2018, 15:31
Анархія..... Безнадійний народ. Замкнуте коло..... Що там далі по нашій "славній" історії? Розбрат, руїна, поневолення сусідами, стукачество, репресії, голодомор, знову репресії, а там дивися стають всі шовковими починають пахати безплатно за трудодні, будують "світле" майбутне вялікой новой могучей родіни. Відлига.... Починаємо гуляти, потихеньку красти, потім більше і більше..... А потім застій, розвал. Свобода!!! А далі? Далі по кругу. По накатаному. Наче тупі вівці. ... Ах, да вибачте, ви ж любите коли вам лицемірно брешуть, що ви розумні, сильні, красиві, трудолюбиві. І ви за таких своїх "лідерів" голосуєте. І довольні..... А як кажуть яка влада такий і весь народ! Коли наші люди кричять - лишенько вбивають, грабують! То кричать вони з сумом не тому, що це погано вцілому, а тому що грабують і вбивають зараз не вони.
Цитата
Покупець
+23 #1 Покупець 19.07.2018, 14:08
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Від засухи найбільше постраждав наш район

21 жовтня 2019, 17:24

2019 10 21 pogodaЦього року найгірша ситуація з посівною озимини склалася у нашому краї. Адже наша область є епіцентром засухи


Цікаво
В Україні заборонять використання пластикових пакетів

20 жовтня 2019, 15:34

2019 10 18 paket

Щоб мінімізувати шкоду для природи, у Парламенті зареєстрували законопроект 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.