Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

19 січня 2020, 11:35

19-01-2020
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

Вчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.

Читати далі...
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

Вчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.

Ротмістрівська ОТГ на 24 місці у рейтингу найкращих громад області

Ротмістрівська ОТГ на 24 місці у рейтингу найкращих громад області

Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та...

Сьогодні – Водохреща

Сьогодні – Водохреща

Третім і завершальним акордом різдвяно-новорічних святкувань є Йордан, або Водохреща, яке православні та греко-католицькі християни відзначають...

Буде хмарно і без істотних опадів

Буде хмарно і без істотних опадів

Сьогодні у нашому краї – хмарно з проясненнями. І без істотних опадів.

Затримали озброєних братів, які викрали місцевого бізнесмена

Затримали озброєних братів, які викрали місцевого бізнесмена

Правоохоронці по гарячих слідах затримали двох братів, які зі зброєю напали в Черкассах на бізнесмена, побили його, наділи кайданки і на його ж...

У регіоні визначені місця 70 офіційних йорданей

У регіоні визначені місця 70 офіційних йорданей

Задля попередження надзвичайних подій на водоймах під час святкування

Голові Кам’янки оголосили підозру в привласненні 2 мільйонів під час ремонту доріг

Голові Кам’янки оголосили підозру в привласненні 2 мільйонів під час ремонту доріг

Прокуратура області повідомила про підозру міському голові одного з райцентрів та керівнику приватного підприємства за розтрату близько 2 млн грн.

На Водохреща похолодає, хоча всього на кілька градусів

На Водохреща похолодає, хоча всього на кілька градусів

Січень продовжив теплу естафету грудня і вже з перших днів взяв курс на аномальне тепло.

Сесія міської ради не відбулась, у залі була штовханина

Сьогодні у Смілі мала відбутися чергова сесія міської ради, на порядку денному якої стояли чотири питання, зокрема, і про розпуск виконавчого комітету.
Але члени виконкому «підготувалися» – запросили на сесію представників Національного корпусу. Тож до сесійної зали зайшло близько сотні чоловіків у сірих футболках з написом «Національні дружини».

 

2018 07 19 сесия

 

2018 07 19 сесия3


Побачивши войовниче налаштованих прибульців, міський голова Олексій Цибко не став проводити сесію. Він заявив, що на нього чиниться тиск і в таких умовах він працювати не буде.

 

2018 07 19 сесия1


Коли міський голова спробував вийти із сесійної зали, члени Національної дружини блокували вихід. 
Пристрасті накалялися, у залі продовжувалась штовханина, кілька разів трохи не доходило до бійки.
Міського голову від Нацкорпусу охороняли до десяти поліцейських.
Тим часом люди гуртом закликали депутатів до праці. Так громада Сміли, яка прийшла на сесію, вимагала початку роботи і вирішення нагальних міських питань.

 

2018 07 19 сесия2


Вхід залишався заблокованим більше двох годин. У залі було нічим дихати і кільком людям стало зле, їх виводили на свіже повітря. Врешті члени Національної дружини розблокували вихід і під крики "Ганьба" випустили з залу міського голову.

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+6 #10 Виборець 20.07.2018, 23:00
Якщо ці національні дружинники такі правдолюби, чому їх н ебуло, коли піднімались тарифи? Чому не розберуться з колишнім начальником водоканалу Олександром Коваленком; начальником Смілатеплокомуненерго Володимиром Прусом.
Цитата
Виборець
+8 #9 Виборець 20.07.2018, 22:57
Цитую Покупець:
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?

Де офіційно працюють жителі м. черкас Кухарчук, Євгенія Гладир (вигнали з Черкас, приїхала в Смілу), та інші. Нехай наводять порядок в Черкасах. Це щш не тиск на владу, коли по периметру зали та за президіумом стоять молодчики. Хто вони такі?Чому поліція їх взагалі пропустила в зал?
Національні дружини поза законом. Чому вони не в зоні АТО?
Члени виконкому дірвалися до влади і не хочуть іти. А хто у виконкомі=безробітні, і т.д.
Цитата
Леонід
+8 #8 Леонід 20.07.2018, 18:01
Не хтось Ірина повинен відповісти, а конкретні організатори Рубановський і Кухарчук!!!
Недай Боже ще раз голосувати за Білецького, недай Боже!
На ньому повна відповідальність за безпрєдєл у Смілі))) і організацію тітушок під назвою "ненаціональний корпус бандил"!
Цитата
Ірина Хроменко
+3 #7 Ірина Хроменко 20.07.2018, 08:23
Навіть соромно дивитися на це все. "Неначе люди подуріли...", - як писав Тарас Шевченко. І ви думаєте, що ТАК можна щось налагодити у місті?! Це шлях в нікуди (а вірніше - в "безодню"!). Потрібна конструктивна робота, а не розхитування ситуації. І хтось має відповісти за порушення громадського порядку та зрив такої важливої сесії!
Цитата
ІВан
0 #6 ІВан 19.07.2018, 23:06
А чи він, той розум, був? Прикро. А про те, треба називати речі своїми іменами і дивитися правді у вічі. Чи взагалі у нас є така традиція серед керівників визнавати, що не моє то, не зміг, і йти. Або хоча б визнавати свої помилки і брати відповідальність, і змінюватися (?). А чи оточення і громада своїми діями, відношенням і переконаннями сприяють цьому? Купа підводних течій, море особистих інтересів, один ліпше іншого. А люба наука і практика говорить, що з того нічого не буде доброго. Хоча історія - "курва-дівка" - говорить, що навіть там, де йде війна, можна вести "бізнес". Якщо зорі запалюються, то комусь це вигідно. Може Смілі пороблено? Та к у нас ще є церкви усіх конфесій,які тільки є. Можливо потрібно провести якусь спільну відправу на добру справу? А ви як гадаєте?
Цитата
Леонід
+13 #5 Леонід 19.07.2018, 22:21
Яка ганьба!!! Це конкретні вибивали в наколках, що вони робили в нашому місті тимпаче на сесії?
Білецькому повинно бути стидно за організацію тітушок! інакше це видовисько не назвеш.
Кухарчук це взагалі дурнувате бандило!
А відповідає за організацію цього бунту нехай Рубановський, яки й їх і притянув.
І придурок слободяник щось там тявкав!
А Цибко дійсно молодець, правильно вчинив.
Цитата
Ірина
+11 #4 Ірина 19.07.2018, 22:14
Цибко молодець ! Достойно витримав і повів себе серед даунів)))
Цитата
Андрій
+8 #3 Андрій 19.07.2018, 15:37
Коли Бог хоче покарати людей, він забирає в них розум.....
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 19.07.2018, 15:31
Анархія..... Безнадійний народ. Замкнуте коло..... Що там далі по нашій "славній" історії? Розбрат, руїна, поневолення сусідами, стукачество, репресії, голодомор, знову репресії, а там дивися стають всі шовковими починають пахати безплатно за трудодні, будують "світле" майбутне вялікой новой могучей родіни. Відлига.... Починаємо гуляти, потихеньку красти, потім більше і більше..... А потім застій, розвал. Свобода!!! А далі? Далі по кругу. По накатаному. Наче тупі вівці. ... Ах, да вибачте, ви ж любите коли вам лицемірно брешуть, що ви розумні, сильні, красиві, трудолюбиві. І ви за таких своїх "лідерів" голосуєте. І довольні..... А як кажуть яка влада такий і весь народ! Коли наші люди кричять - лишенько вбивають, грабують! То кричать вони з сумом не тому, що це погано вцілому, а тому що грабують і вбивають зараз не вони.
Цитата
Покупець
+23 #1 Покупець 19.07.2018, 14:08
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 

Микола СТУЖЕНКО

Styzenko

 

Про фінансування медицини у Смілі

 

 

Галина ЖЕМЕЛКО

Zemelko

 

Про фінансування проектів громадського бюджету 

 

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Мінімальна зарплата зросла на 550 гривень

03 січня 2020, 17:28

2012 01 02 ZP

З 1 січня мінімальна зарплата у нашій країні зросла до 4723 гривень, загалом на 550 гривень.


Суспільство
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

19 січня 2020, 13:57

2020 01 19 DTPВчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.


Цікаво
Кабмін оприлюднив зарплати урядовців

19 січня 2020, 15:28

2020 01 19 ZP

2019 року найвищу середню зарплату з членів уряду отримував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – 100 041 грн.


Афіша
Водохреща, вшанування В. Симоненка та зимові святкування – перелік заходів, які відбудуться цього тижня у Смілі

13 січня 2020, 11:28

2020 01 13 aficha

13 cічня - 14 січня
Святкові вітання, ігри та розвагами від Діда Мороза в «Резиденції Діда Мороза» (за попереднім записом), Будинок культури ім. Шевченка