Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

19 січня 2020, 11:35

19-01-2020
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

Вчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.

Читати далі...
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

Вчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.

Ротмістрівська ОТГ на 24 місці у рейтингу найкращих громад області

Ротмістрівська ОТГ на 24 місці у рейтингу найкращих громад області

Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та...

Сьогодні – Водохреща

Сьогодні – Водохреща

Третім і завершальним акордом різдвяно-новорічних святкувань є Йордан, або Водохреща, яке православні та греко-католицькі християни відзначають...

Буде хмарно і без істотних опадів

Буде хмарно і без істотних опадів

Сьогодні у нашому краї – хмарно з проясненнями. І без істотних опадів.

Затримали озброєних братів, які викрали місцевого бізнесмена

Затримали озброєних братів, які викрали місцевого бізнесмена

Правоохоронці по гарячих слідах затримали двох братів, які зі зброєю напали в Черкассах на бізнесмена, побили його, наділи кайданки і на його ж...

У регіоні визначені місця 70 офіційних йорданей

У регіоні визначені місця 70 офіційних йорданей

Задля попередження надзвичайних подій на водоймах під час святкування

Голові Кам’янки оголосили підозру в привласненні 2 мільйонів під час ремонту доріг

Голові Кам’янки оголосили підозру в привласненні 2 мільйонів під час ремонту доріг

Прокуратура області повідомила про підозру міському голові одного з райцентрів та керівнику приватного підприємства за розтрату близько 2 млн грн.

На Водохреща похолодає, хоча всього на кілька градусів

На Водохреща похолодає, хоча всього на кілька градусів

Січень продовжив теплу естафету грудня і вже з перших днів взяв курс на аномальне тепло.

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 

Микола СТУЖЕНКО

Styzenko

 

Про фінансування медицини у Смілі

 

 

Галина ЖЕМЕЛКО

Zemelko

 

Про фінансування проектів громадського бюджету 

 

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Мінімальна зарплата зросла на 550 гривень

03 січня 2020, 17:28

2012 01 02 ZP

З 1 січня мінімальна зарплата у нашій країні зросла до 4723 гривень, загалом на 550 гривень.


Суспільство
В мікрорайоні Богдана збили пішохода і зникли

19 січня 2020, 13:57

2020 01 19 DTPВчора, 18 січня, близько одинадцятої вечора, поблизу кафе "Городок", що на вулиці 40 років Перемоги сталося трагічне ДТП.


Цікаво
Кабмін оприлюднив зарплати урядовців

19 січня 2020, 15:28

2020 01 19 ZP

2019 року найвищу середню зарплату з членів уряду отримував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – 100 041 грн.


Афіша
Водохреща, вшанування В. Симоненка та зимові святкування – перелік заходів, які відбудуться цього тижня у Смілі

13 січня 2020, 11:28

2020 01 13 aficha

13 cічня - 14 січня
Святкові вітання, ігри та розвагами від Діда Мороза в «Резиденції Діда Мороза» (за попереднім записом), Будинок культури ім. Шевченка