Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Решетняк1

 

AZK MIG

Стрічка новин

Дяченко1

 

У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

Книжковий фонд Костянтинівської сільської бібліотеки поповнився новою цікавою книгою Олександра Вівчарика «Подорож у каторжні місця».

Минулого тижня було зареєстровано 62 надзвичайні події

Минулого тижня було зареєстровано 62 надзвичайні події

Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, зокрема, було ліквідовано 32 пожежі, під час яких одну людину врятовано та не допущено знищення...

32-річний чоловік отруївся чадним газом

32-річний чоловік отруївся чадним газом

У Кам’янці в 3-х поверховому житловому будинку по вулиці Людмили Борисової виникла пожежа.

Поліція встановила ймовірного вбивцю журналіста Вадима Комарова

Поліція встановила ймовірного вбивцю журналіста Вадима Комарова

Поліція встановила особу, що може бути причетною до вбивства черкаського блогера Вадима Комарова, що трапилося 4 травня.

Пропала 16-річна Діана Капралова

Пропала 16-річна Діана Капралова

У села Плешкані Золотоніського району зникла 16-річна Діана Капралова.

Не виключено, що будуть дострокові місцеві вибори

Не виключено, що будуть дострокові місцеві вибори

Офіс президента розглядає можливість проведення дострокових місцевих виборів.

23-річний смілянин побив сільського голову та його дружину

23-річний смілянин побив сільського голову та його дружину

Правоохоронці повідомили про підозру у справі за фактом хуліганства та нанесення тілесних ушкоджень одному із сільських голів нашого району та...

Поспішайте подивитися «Сучасну Софіївку»

Поспішайте подивитися «Сучасну Софіївку»

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку...

лукашук баннер интернет

 

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Воронов

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Про стосунки України й Росії

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про різноманітну любов до Сміли

 

 

АНІ Бізнес ланч

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Експерти зі «Слуги народу» розповіли як вирішуватимуть проблеми українців та представили Наталію Д’яченко

17 липня 2019, 11:00

2019 07 18 zystrich2

ПРОБЛЕМИ З ТЕПЛОПОСТАЧАННЯМ У СМІЛІ ВИРІШИМО БЕЗ ЖОДНИХ ПАФОСНИХ «ВКЛЮЧЕНЬ» ВЕНТИЛЯ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

17 липня 2019, 16:26

2019 07 12 knugu

Книжковий фонд Костянтинівської сільської бібліотеки поповнився новою цікавою книгою Олександра Вівчарика «Подорож у каторжні місця».


Цікаво
17 липня - день народження відомого мандрівника і етнографа Миколи Миклухо-Маклая

17 липня 2019, 17:22

2019 07 18 podoroz4

У всіх довідниках та енциклопедіях навпроти його прізвища стоїть «великий російський антрополог і мандрівник». Він і справді був громадянином Російської імперії, хоча в його жилах текла польська, німецька і козацька кров. Він відкрив для всього світу невідомі землі і невідомі народи Океанії, але помер у злиднях у Петербурзі, надиктовуючи другий том записок про свої подорожі. І лише зараз стає відомо, що дивне прізвище Миклухо-Маклай походить від двох українських слів: Макуха і Махлай.


Афіша
17 липня сміляни мають нагоду зустрітися з Софією Фединою та Артемом Лукашуком

16 липня 2019, 17:56

2019 07 17 zystrich

17 липня, о 16-00 год. на Соборній площі у Смілі відбудеться зустріч з двома знаковими кандидатами до Верховної Ради від партії «Європейська солідарність»