Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

09-04-2020
В Смілі виявили російський call-центр

Кіберфахівці Служби безпеки України припинили діяльність call-центру, який працював на заборонену російську пошукову систему «Яндекс».

Читати далі...
Встановили памʼятник палію трави

Встановили памʼятник палію трави

У Золотоноші невідомі, яких дістали палії сухої трави, через що в місті нерідко нічим дихати, встановили вражаючу інсталяцію

Депутати розкритикували високі зарплати в адміністрації водоканалу

Депутати розкритикували високі зарплати в адміністрації водоканалу

На депутатській комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку обговорювали питання про...

Кабмін переглянув обмеження під час карантину

Кабмін переглянув обмеження під час карантину

Кабмін переглянув перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину а також уточнив категорії людей, які не потребують самоізоляції

Чи справді у психлікарні лежать хворі на коронавірус?

Чи справді у психлікарні лежать хворі на коронавірус?

Неодноразово до журналістів сайту Сміла.ua телефонували небайдужі читачі та повідомляли інформацію про те, що в обласній психлікарні, яка...

В Смілі виявили російський call-центр

В Смілі виявили російський call-центр

Кіберфахівці Служби безпеки України припинили діяльність call-центру, який працював на заборонену російську пошукову систему «Яндекс».

В Україні 224 нові випадки коронавірусної хвороби, з них жодного на Черкащині

В Україні 224 нові випадки коронавірусної хвороби, з них жодного на Черкащині

В Україні станом на ранок 9 квітня зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

СБУ попередила незаконний експорт медичних масок на 700 тисяч гривень

СБУ попередила незаконний експорт медичних масок на 700 тисяч гривень

В нашій області співробітники СБУ зупинили вивіз за кордон товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту.

Сьогодні сонячно та тепло

Сьогодні сонячно та тепло

Смілянщина продовжує перебувати у теплому сухому повітрі, яке надходить з північно-західними вітрами.

 

У Смілі знов відключили воду через борги

2018 06 26 вода

 

Сьогодні у всьому місті раптово без попередження відключили воду. Причина – Обленерго припинило подачу електректрики на КП «ВОД ГЕО» через борги підприємства.

Не зважаючи на запевнення влади, що переговори з Обленерго ведуться, що світло не відключать, бо КП «ВОДГЕО» стратегічний об’єкт, якому на мають право відключити електроенергію, сьогодні знов немає води.

В.о. директора КП «ВОДГЕО» Володимир Овсійчук для сайту «Сміла.ua» прокоментував: «Вода буде подана смілянам увечері із власних запасів та резервуарів. Яка ситуація з водою буде завтра невідомо. Ймовірно, що доведеться подавати воду по графіку».
Інформацію щодо часу подачі води сьогодні увечері, Володимир Овсійчук не повідомив.

scroll back to top

Коментарі  

Татьяна
+1 #14 Татьяна 26.07.2018, 18:33
До речі, чому знову не працює сайт для передачі показників лічильників? Як передати показники?
Цитата
Татьяна
+1 #13 Татьяна 26.07.2018, 18:30
Цитую Руслан:
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!

Цитую Овсійчук:
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Ну , якщо керівник читає думки користувачів, це вже плюс але ,потрібно бути більш чемним, стриманішим і грамотним, не прийди, а запрошуємо вас, не ,,умнічай,, а просимо глибше зрозуміти ситуацію яка склалася. Поважайте себе і своїх споживачів ,і буде Вам добро.
Цитата
Наталя
0 #12 Наталя 27.06.2018, 17:33
У когось теж цілий день немає води 27.06? На РПЗ скрізь є, а Павлова 46 навіть зранку ні каплі не дали((( як можна зв'язатися з диспетчером? Можливо є в когось моб номер, тому що стаціонарний не відповідає
Цитата
Татьяна
+6 #11 Татьяна 27.06.2018, 09:14
Пане Овсійчук. Поясніть своїм контролерам , що вставляючи папірці з їх телефон в двері квартир , вони наражають на небезпеку їх власників . Далі ще пояснювати....Всі служби кидають квитанції в поштові скриньки .
Цитата
Євген
+6 #10 Євген 27.06.2018, 09:00
Пане Овсійчук, мене директором не поставлять з 3 причин:
не дам красти, 90% ІТП звільню в перший тиждень роботи та наберу інших, зменшу рівень витратної частини підприємства за рахунок звільнених ледастюг, а також за рахунок жорсткого контролю за використанням ПММ. Повірте, досвід такої рооти є. доречі в одному зі Смілянських підприємств, яке вважалось банкротом, а потім стало давати прибуток. нажаль, сьогодні воно ліквідується бо на його місце запустили приватну фірму. комунальне виявилось не потрібним. враховуючи моє ставлення до 99% депутатів, мене просто не поставлять туди. тому прапор в руки й в перед.....
Цитата
Овсійчук
0 #9 Овсійчук 26.06.2018, 23:20
Юрій та та всі "експерти" запрошую на роботу в водоканал, потрібні робітники, нач служби водопостачання, головний інженер та в скорому часі і директор.
Слабо?
Для початику прийди , подивися як люди працюють, а потім умнічай.
Цитата
Руслан
+2 #8 Руслан 26.06.2018, 20:40
НУ ШО ЦЕ - ВОДА РЖАВАЯ!!!!!
Цитата
Світлана
+5 #7 Світлана 26.06.2018, 20:32
Цитую лора:
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?

Вони, що знають, хто насправді боржники? За моєю квартирою, наприклад, рахується борг. Хоч я плачу щомісяця відповідно до повіреного лічильника. А мені присилають квитанції з показники "зі стелі". Вже й них на сайті залишала інформацію про показники. Все без толку. А у мене немає часу до них їздити чи контролерів чекати. Комусь і робити треба.
Цитата
Руслан
0 #6 Руслан 26.06.2018, 20:07
ШАНОВНІ ,ТАК КОЛИ Ж ВОДА БУДЕ? ВЖЕ 20 ГОДИНА!! ДЕ ОБІЦЯНА ВОДА? ДЕСЬ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ?
Цитата
лора
+9 #5 лора 26.06.2018, 19:47
Подавайте до суду на боржників.Чому повинні страждати люди,які платять вчасно?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Володимир Ховайба

Xovauba

 

Про ситуацію з поширенням коронавірусу 

 

Людмила ЖИЖКА

Gigka

 

Про ремонт дороги в селі Макіївка

 

 

Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ

Kozlovskiy

 

Про первинний огляд підозрюваної хворої на коронавірус в районній лікарні

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні проводять друге пленарне засідання сесії міської ради (НАЖИВО)

09 квітня 2020, 10:32

2020 04 09 sesiya9 квітня у міській раді збираються провести друге пленарне засідання 122-ої сесії міської ради


Економіка
Середньомісячна зарплата у Смілі – більше 9 тисяч гривень

04 квітня 2020, 12:55

2020 04 04 ZP

Про таке диво проінформував начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса депутатів на засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету.


Суспільство
Встановили памʼятник палію трави

09 квітня 2020, 13:23

2020 04 08 paliiУ Золотоноші невідомі, яких дістали палії сухої трави, через що в місті нерідко нічим дихати, встановили вражаючу інсталяцію


Цікаво
«Нeхaй пpо ньoгo дiзнaєтьcя вcя крaїнa!» — Укpаїнcький мiльйoнeр з CШA вiдпрaвив нa Дoнбaс бeзкoштoвнo 200 тoнн гyмaнiтaрки i бeзпiлoтники для 3CУ

08 квітня 2020, 18:35

2020 03 31 dopomoga

Безпілотники і тонни гуманітарної допомоги відправив на схід України Віктор Паламарчук, який кілька років тому починав кар’єру в Америці з прибиральника, ставши мільйонером.


Афіша
Музика в час карантину. Підбірка онлайн-концертів від українських виконавців

08 квітня 2020, 16:54

2020 04 08 muzikaTvoemisto.tv зібрало низку виступів у підбірку та пропонує подивитися їх під час карантину