Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

В обласному кардіоцентрі прооперували Ірину Руденко – волонтерку з Енергодара

В обласному кардіоцентрі прооперували Ірину Руденко – волонтерку з Енергодара

«За роки роботи кардіохірургом мені доводилося проводити сотні операцій на серці. Але є історії, які залишаються в пам’яті...

Турнір до Олімпійського дня зібрав баскетбольну спільноту Сміли

Турнір до Олімпійського дня зібрав баскетбольну спільноту Сміли

На майданчику стадіону «Юність» ДЮСШ «Олімп» разом із баскетбольною спільнотою Сміли провели відкриту першість спортшколи з...

Взяли групу, яка виманили у людей понад мільйон гривень

Взяли групу, яка виманили у людей понад мільйон гривень

Викрили зловмисників, які виманили у людей понад мільйон гривень, обіцяючи їм фейкову допомогу.

Сезон розпочався. На озері Графське бракує елементарних умов для відпочивальників

Сезон розпочався. На озері Графське бракує елементарних умов для відпочивальників

Працівники рятувальної станції міста Сміла звертають увагу місцевої влади на проблему, яка вже тривалий час залишається невирішеною на озері...

У Смілі розпочинає свою роботу поетична спільнота «По-Е»

У Смілі розпочинає свою роботу поетична спільнота «По-Е»

Про створення «По-Е» саме у Смілі розповіли на сторінці у фейсбуці Мистецького фестивалю "АЇР". Вони є культурним партнером цієї...

На Раді оборони говорили про  фортифікаційні споруди

На Раді оборони говорили про фортифікаційні споруди

В області провели чергове засідання Ради оборони.

У Смілі розширюють можливості профілактичної медицини через

У Смілі розширюють можливості профілактичної медицини через "Скринінг 40+"

КНП «Смілянська міська лікарня» СМР долучилася до реалізації державної програми «Скринінг 40+». Відтепер жителі громади...

Незаконний видобуток граніту наніс державі  42 млн грн збитків

Незаконний видобуток граніту наніс державі 42 млн грн збитків

Понад 42 млн грн збитків державі: слідчі поліції повідомили про підозру посадовцю держпідприємства за незаконний видобуток граніту на Черкащині.

 

Ukraine

 

Міська влада знає, що у Смілі 60 точок продажу наркотиків

Міський голова Олексій Цибко пропонує новий шлях для боротьби із злочинністю в місті. Він сказав, що знає про те, що у місті є 60 точок продажу наркотиків. «Нам не треба воювати із наркоманами і злодіями, розшукувати їх. Треба просто встановити якісне вуличне освітлення і камери відеоспостереження. Коли буде відеонагляд, який покриватиме все місто, поліції буде легше працювати. Та й злодії і наркомани самі покинуть наше місто, тому що їм не вигідно буде займатись своїми злочинними справами. Я буду боротись з наркоманією. Я не хочу, щоб наркомани труїли наших дітей», - сказав Олексій Цибко.
Наразі за ініціативи міського голови київська фірма готує комерційну пропозицію, щоб встановити у Смілі освітлення і відеонагляд. Бюджет цих заходів буде прозорим, обговорюватиметься на громадських слуханнях і з депутатами.

scroll back to top

Коментарі  

георгий
+3 #8 георгий 11.06.2018, 06:39
все менты и вся верхушка кормится с наркоты ,лучшая борьба это истребление
Цитата
Олександр К.
+3 #7 Олександр К. 09.06.2018, 21:47
У Смілі десятки вулиць, наа яких навіть асфальку немає і ніколи не було, а вони про освітлення і камери. Ну поставлять хай навіть кілька десятків камер (хоча думаю, що це"кілька" - не більше 2).
Це перекриє 0,00001% території міста. Прямо таки загроза для наркоманів і наркоторгівців... А щоб перекрити все місто - грошей не вистачить ні в якому бюджеті. У камери захват - метрів 20. По крайній мірі на 16 камер треба ставити 1 компьютер і тягнути до нього кабелі. Хоча б на пару таких комп'ютерів треба садити оператора, Та й обслуговувати цю систему комусь треба. Максимум, де це буде зроблено - кілька точок в центрі міста. І все. Не скажу, що від цих камер толку ніякого, але й вірішити всі проблеми цим не вийде. А конкретно - проти наркоторгівлі це аж ніяк не допоможе. Ну покаже камера, що ходять якісь люди. А толку?
Цитата
Юлия журавленко
+3 #6 Юлия журавленко 09.06.2018, 21:45
Все знают кто крышует это все, разговор ни о чем...
Цитата
Виборець
+3 #5 Виборець 09.06.2018, 15:11
Міська влада нехай порахує точки цілодобового продажу самогону. Ці точки діють роками. Поліція про них знає. Чому не закриває? Бо поліція їх "кришує", а потім звітує про збільшення злочинності в Смілі.
Цитата
Житель Смелы
+3 #4 Житель Смелы 09.06.2018, 09:35
Бред сивой кобылы. Работайте и закрывайте эти точки. Знаете, что 60 закройте показательно хоть эти. А идея с камерами, это утопия. Это на ветер куча денег. Все равно покрыть весь город видео наблюдением не получится. Освещение нужно безусловно. А вот за деньги, которые предназначены для камер поставьте лучше новые окна в садиках или школах, или где то в больнице.
Цитата
Ліда
+8 #3 Ліда 08.06.2018, 23:19
Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тобто відомо кількість точок, а поліція мовчить! чи це вона покриває. Треба величезну суму грошей на камери, яких немає, а поліція отримує зарплату, це їх обовязок ліквідовувати ці точки, а вони осторонь.
В якій державі світу це є???
Цитата
Ігор
+5 #2 Ігор 08.06.2018, 20:18
Все наркомани та наркоторгівці бійтеся! Скоро не буде жодного темного місця в місті де б ви могли ширнутися. Скрізь буде всевидяче око! А поліції навіть жопу не потрібно буде піднімати з крісла, вони вас зразу через обективи арештовувати будуть і навіть кришувати перестануть!
Цитата
Серега
+19 #1 Серега 08.06.2018, 15:17
Дивна позиція . НЕзрозуміло. Так, а що заважає вже сьогодні закрити ці точки, якщо навіть кількість вже відома. Хтось же їх порахував. Побьють ваші фонарі та відеокамери ,дивні сподівання що вони їх злякаються і залишать місто...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
В обласному кардіоцентрі прооперували Ірину Руденко – волонтерку з Енергодара

25 червня 2026, 17:37

2026 06 025 volont«За роки роботи кардіохірургом мені доводилося проводити сотні операцій на серці. Але є історії, які залишаються в пам’яті назавжди», - говорить Олег Журба, завідувач відділенням серцево-судинної хірургії Черкаського обласного кардіоцентру, доктор медичних наук, заслужений лікар України.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.