Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.

У лікарні імені Софії Бобринської за цей тиждень народилося 11 діток

У лікарні імені Софії Бобринської за цей тиждень народилося 11 діток

Протягом цього тижня – з 6 до 10 липня – у смілянській багатопрофільній лікарні імені Софії Бобринської народилося 11 дітей: 5...

У районі ще один чоловік захворів на коронавірус

У районі ще один чоловік захворів на коронавірус

На жаль, підтверджено ще один випадок інфікування COVID-2019 на території Смілянського району.

Буде тепло, сухо та сонячно

Буде тепло, сухо та сонячно

У нашому краї у вихідні – погодний рай: тепло, сухо та сонячно.

Активісти продовжують боротися за збереження Смілянського району

Активісти продовжують боротися за збереження Смілянського району

Смілянський активіст Максим Сорочан повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук про те, що патріоти продовжують боротьбу за збереження...

Міська влада хоче купити земснаряд

Міська влада хоче купити земснаряд

Міський голова повідомив депутатам, що хоче закумулювати кошти і купити для міста земснаряд.

76 багатоквартирних будинків Сміли не мають ОСББ чи управляючої організації

76 багатоквартирних будинків Сміли не мають ОСББ чи управляючої організації

Після розпаду СКП «Наш дім» без управління залишилося близько ста будинків.

На території СМСЧ-14 покосили траву

На території СМСЧ-14 покосили траву

До редакції сайту Сміла.ua звернулась голова АСББ Тамара Зубачова

 

CENTR

 

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Вирішували, як запобігти загибелі людей на водних об’єктах Сміли

11 липня 2020, 14:04

2020 07 11 vodaНа засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорювали питання загибелі і травмування людей на воді.


Цікаво
У Легедзиному відкрилася трипільська експозиція

11 липня 2020, 15:38

У селі Легедзине Тальнівського району відкрився для відвідувачів державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура».


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.