Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

22-07-2019
У 198 виборчкомі прийом протоколів з виборчих дільниць проходить дуже повільно

Після завершення виборів до парламенту у 198 виборчому окрузі підраховано половину голосів виборців.

Читати далі...
У водосховищі живуть китайські медузи

У водосховищі живуть китайські медузи

Черкащанин Сергій оприлюднив у мережі відео, де видно, як у Дніпрі плавають медузи.

Наші сусіди перемогли у конкурсі малих міст

Наші сусіди перемогли у конкурсі малих міст

Знову приємно вражає сусідня Кам’янка. Місто названо серед переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів громад «Малі міста...

 У Смілянському лісгоспі облаштували 15 рекреаційних пунктів

У Смілянському лісгоспі облаштували 15 рекреаційних пунктів

Аби сміляни могли комфортно відпочити у лісі – про це потурбувалися у смілянському лісгоспі і облаштували 15 рекреаційних пунктів.

Прокуратура шукає факти зловживань в ОСББ

Прокуратура шукає факти зловживань в ОСББ

Смілянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовими обов’язками...

16-річну Діану та 28-річну Валентину знайшли

16-річну Діану та 28-річну Валентину знайшли

Щасливо завершилися історії із зникненням 16-річної Діану Капралової  та 28-річної Валентини Куніної, яких було оголошено у розшук. Їх обох...

У Смілі почастішали випадки сказу

У Смілі почастішали випадки сказу

Черкащина відноситься до неблагополучних областей щодо сказу. У Смілі тільки за 6 місяців поточного року до травмпункту звернулися 102 особи.

Грунтова засуха зберігається на третині площ

Грунтова засуха зберігається на третині площ

Сподівання на дощі минулого тижня, які ще могли поліпшити формування врожаю пізніх та технічних, виявились марними.

Відкрили відгодівельний комплекс для телят

Відкрили відгодівельний комплекс для телят

У селі Цибулів Монастирищенського району відкрили відгодівельний комплекс для телят. Діятиме він у тамтешньому сільськогосподарському...

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Росія – країна-фейк

 

 

 

Максим Сорочан

Сорочан

 

Про закон щодо української мови

 

 

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 виборчкомі прийом протоколів з виборчих дільниць проходить дуже повільно

22 липня 2019, 10:00

2019 07 22 pidraxynok

Після завершення виборів до парламенту у 198 виборчому окрузі підраховано половину голосів виборців.


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
У водосховищі живуть китайські медузи

22 липня 2019, 14:24

2019 07 19 medyza

Черкащанин Сергій оприлюднив у мережі відео, де видно, як у Дніпрі плавають медузи.


Цікаво
Бойовик на морі: військові США показали ефектне відео захоплення субмарини з контрабандистами

21 липня 2019, 16:45

2019 07 16 zaxoplena

Берегова охорона США повідомила про захоплення судна контрабандистів у Тихому океані.


Афіша
На Івана Купала збираємося у Самгородку

04 липня 2019, 16:20

2019 07 05 kypala

Нагадуємо, що цієї суботи, 6 липня, у Самгородку біля ставка на околиці села відбудуться народні гуляння, привячені святу Івана Купала.