Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Решетняк1

 

AZK MIG

Стрічка новин

Дяченко1

 

Минулого тижня у Смілі народилося аж 11 малюків

Минулого тижня у Смілі народилося аж 11 малюків

За інформацією відділу охорони здоров'я, у період з 8 по 14 липня у Смілі з'явилося на світ 11 малюків

Розкопали 300-річне поховання, а останки померлих викинули на смітник

Розкопали 300-річне поховання, а останки померлих викинули на смітник

Неподалік села Бакаївка Антипівської сільської ради Золотоніського району люди виявили на сміттєзвалищі безліч людських кісток та черепів

Згоріло два автомобілі

Згоріло два автомобілі

За два дні в області згоріли два авто.

Двоє людей госпіталізовані з опіками

Двоє людей госпіталізовані з опіками

Буквально за два дні двоє людей отримали опіки під час пожежі у власних помешканнях. А все тому, що самотужки кинулися гасити вогонь.

У РДА призначали соціальну допомогу

У РДА призначали соціальну допомогу

У малому залі районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам на...

У Смілі знайшли гранату Ф-1

У Смілі знайшли гранату Ф-1

  Днями у Смілі по вулиці Добролюбова піротехніки вилучили та знищили гранату Ф-1 часів війни.

Смілянський відділ ДСНС переведено на посилений режим несення служби

Смілянський відділ ДСНС переведено на посилений режим несення служби

На період проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня, усі пожежно-рятувальні підрозділи обласного управління ДСНС, зокрема,...

Вночі сміляни зможуть побачити місячне затемнення

Вночі сміляни зможуть побачити місячне затемнення

Місячне затемнення відбудеться у ніч з 16 на 17 липня о 0:31 за Києвом.

лукашук баннер интернет

 

102 особи зареєструвались кандидатами в депутати Балаклеївської ОТГ

2018 12 06 отг

 

23 грудня 2018 року відбудуться перші вибори депутатів сільських рад об’єднаних територіальних громад.
У Балаклеївській ОТГ повинно бути 22 депутати (кількість депутатів визначається відповідно до чисельності населення ОТГ), але подали свої заявки на участь у виборах 102 особи.
Став відомим остаточний список кандидатів у депутати – серед них лісівники, вчителі, безробітні, підприємці та інші цікаві люди.

 

1 Сотніков РусланВікторович безпартійний
2 Гончаренко Степан Іванович  безпартійний
3  Івлєв Денис Валерійович безпартійний
4 Глущенко Микола Семенович безпартійний
5 Хоменко Олександр Володимирович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
6 Розлумій Вадим Олександрович безпартійний
7 Хоменко Роман Володимирович безпартійний
8 Великий Сергій Володимирович безпартійний
9 Морозов Віктор Володимирович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність»
10 Грозний Сергій Вікторович безпартійний
11 Чернаєнко Людмила Кузьмівна безпартійна
12 КисилічинОлександр Вікторович безпартійний
13 Бойко Микола Дмитрович безпартійний
14 Островський Олексій Олександрович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
15 Руденко Сергій Сергійович безпартійний
16 Грозний Валерій Вікторович безпартійний
17 Харченко Віктор Дмитрович безпартійний
18 Новіцький Олег Віталійович безпартійний
19 Прудніков Віталій Миколайович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
20 Пруднікова Яніна Миколаївна Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
21 Холодняк Ольга Петрівна безпартійна
22 Зубко Анатолій Анатолійович Безпартійнийза поданням Смілянської районної організацієї Партія Зелених України
23 Дячук Інна Леонідівна Безпартійнийза поданням Смілянської районної організацієї Партія Зелених України
24 Мачульська Галина Віталіївна безпартійна
25 Гладун Ольга Іванівна безпартійна
26 Дмитренко Галина Михайлівна безпартійна
27 Мінченко Тетяна Олександрівна безпартійна
28 Зоріна Лариса Володимирівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
29 Галущенко Олена Вікторівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
30 Балиба Іван Олександрович Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
31 Клименко Анастасія Радіївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
32 Пугач Олена Анатоліївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
33 Куліш Яніна Дмитрівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
34 Дергай Марина Сергіївна Безпартійна
35 Міщенко Ірина Олександрівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
36 Чипутович Олександр Олексійович Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
37 Дроботенко Олександр Васильович Безпартійний
38 Пилипенко Людмила Миколаївна безпартійна
39 Шевченко Вікторія Миколаївна Безпартійна, за поданням Черкаської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
40 Лисак Аркадій Вікторович Безпартійний за поданням Черкаської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
41 Галущенко Олександр Андрійович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партя «Українське об’єднання патріотів – Укроп»
42 Коломієць Ольга Володимирівна Безпартійна за поданням Смілянської районної організації політична партя «Українське об’єднання патріотів – Укроп»
43 Мариняк Володимир Сергійович Член Радикальної партії Олега Ляшка, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області
44 Надьон – Калюжка Зінаїда Валеріївна безпартійна
45 Косенко Тетяна Сергіївна Член політичної партії «Розумна сила»
46 Авраменко Олег Юрійович Член політичної партії «Розумна сила»
47 Вдовенко Володимир Ігорович Член політичної партії «Розумна сила»
48 Яшник Марина Сергіївна Член політичної партії «Розумна сила»
49 Тітаренко Дмитро Володимирович Член політичної партії «Розумна сила»
50 Удалов Вадим Валерійович Член політичної партії «Розумна сила»
51 Зубко Людмила Іванівна безпартійна
52 Мех Костянтин Володимирович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
53 Живиця Інна Олександрівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
54 Лента Оксана Олександрівна Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
55 Ластівка Валентина Василівна Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
56 Шелудько Євгеній Борисович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
57 Чорнобривець Тетяна Олександрівна Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
58 Полубінський Костянтин Олексійович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»
59 Боговик Олег Анатолійович Член Аграрної партії України, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
60 Хмелярчук Людмила Петрівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
61 Удовенко Сергій Анатолійович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
62 Авраменко Неоніла Леонідівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
63 Ніковський Олександр Алімович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
64 Кальченко Оксана Миколаївна безпартійна
65 Полтавець Ольга Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
66 Парахневич Олександр Володимирович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
67 Кононенко Ольга Павлівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
68 Шелудько Тетяна Іванівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
69 Міщенко Світлана Василівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
70 Шостак Тетяна Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
71 Шатайло Любов Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
72 Благовісна Олена Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
73 Московченко Людмила Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
74 Бардіна Альона Анатоліївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
75 Водяний Сергій Михайлович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
76 Теплий Сергій Григорович Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
77 Топчій Вікторія Володимирівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
78 Занєгіна Алла Юріївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
79 Перемей Жанна Миколаївна Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
80 Швець Микола Іванович Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край»
81 Фролова Оксана Василівна Безпартійна, за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край»
82 Хоменко Вадим Павлович Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край»
83 Левченко Віталій Віталійович Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край»
84 Придаток В’ячеслав Анатолійович Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край»
85 Яшник Леся Іванівна безпартійна
86 Островський Олег Іванович безпартійний
87 Сіроштан Олександр Станіславович Безпартійний за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт»
88 Яшник Сергій Костянтинович Безпартійний за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт»
89 Наустіна Ольга Миколаївна Безпартійна, за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт»
90 Дорожкіна Неля Сергіївна Безпартійна, за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт»
91 Фірстова Тамара Олексіївна Безпартійна, за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
92 Бебік Юрій Миколайович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
93 Кісіль Максим Анатолійович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
94 Чернаєнко Роман Юрійович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
95 Карацюба Микола Григорович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
96 Сіроштан Олег Сергійович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
97 Любімцев Олександр Миколайович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
98 Яременко Наталія Василівна Безпартійна за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
99 Ткаленко Юрій Володимирович безпартійний
100 Мельник Василь Миколайович Безпартійний за поданням партії Смілянської районної  у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність
101 Страпаца Сергій Станіславович безпартійний
102

Яворський

Олексій Петрович

Член Аграрної партії, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України
scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Воронов

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Про стосунки України й Росії

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про різноманітну любов до Сміли

 

 

АНІ Бізнес ланч

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Людмила Супрун пропонує вирішення «сміттєвої» проблеми округу

15 липня 2019, 09:28

2019 07 15 sypryn

Інвестори зацікавлені в будівництві сміттєпереробного заводу на Смілянщині. Про це днями заявила кандидатка в народні депутати по 198-му одномандатному виборчому округу Людмила Супрун. Вона вже попередньо провела переговори з майбутніми партнерами у цьому проекті.


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
Минулого тижня у Смілі народилося аж 11 малюків

16 липня 2019, 17:22

2019 07 15 ditu

За інформацією відділу охорони здоров'я, у період з 8 по 14 липня у Смілі з'явилося на світ 11 малюків


Цікаво
Етнічні українці танцювали задля благодійності

16 липня 2019, 18:23

2019 07 12 tanec

Фольклорно-балетний ансамбль із Канади «Євшан» організував концерт «Я хочу жити». Це третій і завершальний виступ в межах всеукраїнського туру.


Афіша
17 липня сміляни мають нагоду зустрітися з Софією Фединою та Артемом Лукашуком

16 липня 2019, 17:56

2019 07 17 zystrich

17 липня, о 16-00 год. на Соборній площі у Смілі відбудеться зустріч з двома знаковими кандидатами до Верховної Ради від партії «Європейська солідарність»