1 |
Сотніков РусланВікторович |
безпартійний |
2 |
Гончаренко Степан Іванович |
безпартійний |
3 |
Івлєв Денис Валерійович |
безпартійний |
4 |
Глущенко Микола Семенович |
безпартійний |
5 |
Хоменко Олександр Володимирович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
6 |
Розлумій Вадим Олександрович |
безпартійний |
7 |
Хоменко Роман Володимирович |
безпартійний |
8 |
Великий Сергій Володимирович |
безпартійний |
9 |
Морозов Віктор Володимирович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність» |
10 |
Грозний Сергій Вікторович |
безпартійний |
11 |
Чернаєнко Людмила Кузьмівна |
безпартійна |
12 |
КисилічинОлександр Вікторович |
безпартійний |
13 |
Бойко Микола Дмитрович |
безпартійний |
14 |
Островський Олексій Олександрович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
15 |
Руденко Сергій Сергійович |
безпартійний |
16 |
Грозний Валерій Вікторович |
безпартійний |
17 |
Харченко Віктор Дмитрович |
безпартійний |
18 |
Новіцький Олег Віталійович |
безпартійний |
19 |
Прудніков Віталій Миколайович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
20 |
Пруднікова Яніна Миколаївна |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
21 |
Холодняк Ольга Петрівна |
безпартійна |
22 |
Зубко Анатолій Анатолійович |
Безпартійнийза поданням Смілянської районної організацієї Партія Зелених України |
23 |
Дячук Інна Леонідівна |
Безпартійнийза поданням Смілянської районної організацієї Партія Зелених України |
24 |
Мачульська Галина Віталіївна |
безпартійна |
25 |
Гладун Ольга Іванівна |
безпартійна |
26 |
Дмитренко Галина Михайлівна |
безпартійна |
27 |
Мінченко Тетяна Олександрівна |
безпартійна |
28 |
Зоріна Лариса Володимирівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
29 |
Галущенко Олена Вікторівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
30 |
Балиба Іван Олександрович |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
31 |
Клименко Анастасія Радіївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
32 |
Пугач Олена Анатоліївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
33 |
Куліш Яніна Дмитрівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
34 |
Дергай Марина Сергіївна |
Безпартійна |
35 |
Міщенко Ірина Олександрівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
36 |
Чипутович Олександр Олексійович |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
37 |
Дроботенко Олександр Васильович |
Безпартійний |
38 |
Пилипенко Людмила Миколаївна |
безпартійна |
39 |
Шевченко Вікторія Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Черкаської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода» |
40 |
Лисак Аркадій Вікторович |
Безпартійний за поданням Черкаської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода» |
41 |
Галущенко Олександр Андрійович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партя «Українське об’єднання патріотів – Укроп» |
42 |
Коломієць Ольга Володимирівна |
Безпартійна за поданням Смілянської районної організації політична партя «Українське об’єднання патріотів – Укроп» |
43 |
Мариняк Володимир Сергійович |
Член Радикальної партії Олега Ляшка, за поданням Смілянської районної організації Радикальна партія Олега Ляшка у Черкаській області |
44 |
Надьон – Калюжка Зінаїда Валеріївна |
безпартійна |
45 |
Косенко Тетяна Сергіївна |
Член політичної партії «Розумна сила» |
46 |
Авраменко Олег Юрійович |
Член політичної партії «Розумна сила» |
47 |
Вдовенко Володимир Ігорович |
Член політичної партії «Розумна сила» |
48 |
Яшник Марина Сергіївна |
Член політичної партії «Розумна сила» |
49 |
Тітаренко Дмитро Володимирович |
Член політичної партії «Розумна сила» |
50 |
Удалов Вадим Валерійович |
Член політичної партії «Розумна сила» |
51 |
Зубко Людмила Іванівна |
безпартійна |
52 |
Мех Костянтин Володимирович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
53 |
Живиця Інна Олександрівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
54 |
Лента Оксана Олександрівна |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
55 |
Ластівка Валентина Василівна |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
56 |
Шелудько Євгеній Борисович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
57 |
Чорнобривець Тетяна Олександрівна |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
58 |
Полубінський Костянтин Олексійович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» |
59 |
Боговик Олег Анатолійович |
Член Аграрної партії України, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |
60 |
Хмелярчук Людмила Петрівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |
61 |
Удовенко Сергій Анатолійович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |
62 |
Авраменко Неоніла Леонідівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |
63 |
Ніковський Олександр Алімович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |
64 |
Кальченко Оксана Миколаївна |
безпартійна |
65 |
Полтавець Ольга Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
66 |
Парахневич Олександр Володимирович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
67 |
Кононенко Ольга Павлівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
68 |
Шелудько Тетяна Іванівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
69 |
Міщенко Світлана Василівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
70 |
Шостак Тетяна Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
71 |
Шатайло Любов Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
72 |
Благовісна Олена Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
73 |
Московченко Людмила Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
74 |
Бардіна Альона Анатоліївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
75 |
Водяний Сергій Михайлович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
76 |
Теплий Сергій Григорович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
77 |
Топчій Вікторія Володимирівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
78 |
Занєгіна Алла Юріївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
79 |
Перемей Жанна Миколаївна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної організації політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» |
80 |
Швець Микола Іванович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край» |
81 |
Фролова Оксана Василівна |
Безпартійна, за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край» |
82 |
Хоменко Вадим Павлович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край» |
83 |
Левченко Віталій Віталійович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край» |
84 |
Придаток В’ячеслав Анатолійович |
Безпартійний за поданням Смілянської районної партійної організації політична партії «Наш край» |
85 |
Яшник Леся Іванівна |
безпартійна |
86 |
Островський Олег Іванович |
безпартійний |
87 |
Сіроштан Олександр Станіславович |
Безпартійний за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт» |
88 |
Яшник Сергій Костянтинович |
Безпартійний за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт» |
89 |
Наустіна Ольга Миколаївна |
Безпартійна, за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт» |
90 |
Дорожкіна Неля Сергіївна |
Безпартійна, за поданнямСмілянської районної організації Політична партія «Народний фронт» |
91 |
Фірстова Тамара Олексіївна |
Безпартійна, за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
92 |
Бебік Юрій Миколайович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
93 |
Кісіль Максим Анатолійович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
94 |
Чернаєнко Роман Юрійович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
95 |
Карацюба Микола Григорович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
96 |
Сіроштан Олег Сергійович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
97 |
Любімцев Олександр Миколайович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
98 |
Яременко Наталія Василівна |
Безпартійна за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
99 |
Ткаленко Юрій Володимирович |
безпартійний |
100 |
Мельник Василь Миколайович |
Безпартійний за поданням партії Смілянської районної у Черкаській області організації партія «Блок Петра Порошенка«Солідарність |
101 |
Страпаца Сергій Станіславович |
безпартійний |
102 |
Яворський
Олексій Петрович
|
Член Аграрної партії, за поданням Смілянської районної організації Аграрна партія України |