Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Дівчина з Кам’янки братиме участь у конкурсі краси

Дівчина з Кам’янки братиме участь у конкурсі краси

Дар’я Вагін претендує на звання Міс України серед студенток.

Смілянських дітей запрошують  на новий гурток з чирлідингу

Смілянських дітей запрошують на новий гурток з чирлідингу

Цього року у ЦДЮТ працює новий гурток чирлідингу «Like»

Сміляни не почуваються захищеними у своєму рідному місті

Сміляни не почуваються захищеними у своєму рідному місті

Нещодавно представники громадської організації "Центр права" (м. Черкаси) спільно з міською владою проводили у Смілі анкетування щодо безпечності...

Працівники КП «ВодГео» відновили освітлення вулиць

Працівники КП «ВодГео» відновили освітлення вулиць

Днями працівники КП «Водгео» відремонтували мережу зовнішнього освітлення та замінили ліхтарі на вулиці Павлова і Рєпіна та провулку...

Обласні депутати проголосували за створення Смілянського округу

Обласні депутати проголосували за створення Смілянського округу

В Україні триває формування децентралізованої системи місцевого самоврядування. Його завершенням має бути проведення чергових місцевих виборів...

За тиждень виникло 34 пожежі, загинула одна людина

За тиждень виникло 34 пожежі, загинула одна людина

Протягом тижня в області зареєстровано 69 надзвичайних подій.

Відвезли допомогу нашим бійцям на сході

Відвезли допомогу нашим бійцям на сході

Цими вихідними представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ» і ТОВ «Агро-Рось» спільно з волонтерською організацією "СІЧ" знову їздили на...

ЦВК зареєструвала Сергія Рудика народним депутатом

ЦВК зареєструвала Сергія Рудика народним депутатом

Центральна виборча комісія зареєструвала Сергія Рудика народним депутатом, обраним у 198 ВО.

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про письмову фіксацію усіх інцидентів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Дівчина з Кам’янки братиме участь у конкурсі краси

12 листопада 2019, 17:29

2019 11 12 Krasa

Дар’я Вагін претендує на звання Міс України серед студенток.


Цікаво
255 років тому в Україні було знищено Гетьманство

11 листопада 2019, 18:24

2019 11 11 getman 

10 листопада 1764 року, указом російської імператриці Катерини ІІ, останній Гетьман України Кирило Розумовський був позбавлений посади, водночас була відновлена робота Малоросійської колегії на чолі з генерал-губернотором Петром Румянцевим.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»