Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

5-річна дівчинка випала з атракціону

5-річна дівчинка випала з атракціону

У Черкасах 5-річна дівчинка випала з атракціону.

Сьогодні – День Дніпра

Сьогодні – День Дніпра

У першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра – свято головної річки українців.

Нас чекає справжня літня спека

Нас чекає справжня літня спека

Оскільки наразі переважає вплив антициклонів – зі сходу «VALENTIN», а із заходу «WINFRIED», то до нашого краю...

Знову 8 нових хворих на коронавірус

Знову 8 нових хворих на коронавірус

Станом на 3 липня в нашій області додалося 8 нових хворих на коронавірус. Загалом з початку пандемії інфікованих коронавірусом на черкащині вже...

Члени виконкому попросили у Черкаської ОДА 400 тисяч гривень на воду (відео)

Члени виконкому попросили у Черкаської ОДА 400 тисяч гривень на воду (відео)

Сьогодні, 3 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли 10 членів виконкому.

Чому у Смілі не працює фонтан? – розказав начальник управління ЖКГ

Чому у Смілі не працює фонтан? – розказав начальник управління ЖКГ

На дворі спека, всім хочеться вологи, хочеться, щоб у центрі міста запрацював фонтан, який колись був справжньою окрасою Сміли.

В управлінні ЖКГ склали список своїх начальників починаючи з 1992 року (ФОТОФАКТ)

В управлінні ЖКГ склали список своїх начальників починаючи з 1992 року (ФОТОФАКТ)

Управління житлово-комунального господарства – одна з найважливіших структур у місті, яка відповідає за благоустрій Сміли і її розвиток.

Води за графіком поки що не буде – на виконкомі не зібрали для цього голосів (відео)

Води за графіком поки що не буде – на виконкомі не зібрали для цього голосів (відео)

У соцмережах напружено обговорювали і чекали рішення сьогоднішнього виконкому – на засіданні мали розглядати переведення міста на подачу води...

 

CENTR

 

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про забруднення річки Тясмин і скиди від КП «ВодГео»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
5-річна дівчинка випала з атракціону

04 липня 2020, 12:50

2020 07 05 batyt

У Черкасах 5-річна дівчинка випала з атракціону.


Цікаво
Поради психолога: як людина проявляє себе в дрібницях – такою вона і є!

03 липня 2020, 18:25

2020 06 15 psuxolog

Сьогодні ви познайомитеся з талановитим психологом і бізнес-тренером Наталею Грейс. Наталя написала книгу «Закони Грейс», в якій сформулювала ряд закономірностей, які допомагають стати трохи мудріші. Ви можете ознайомитися з деякими з них


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.