Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Пастирському вшанували відомого земляка Федора Дахна

У Пастирському вшанували відомого земляка Федора Дахна

У п’ятницю в Пастирському відкрили меморіальну дошку відомому земляку Федору Дахну

У Куцівці ветерани говорили про медичну реформу

У Куцівці ветерани говорили про медичну реформу

У Куцівці нещодавно утворений клуб ветеранів «Куцівчанка» розгорнув активну діяльність.

Потепління продовжиться

Потепління продовжиться

Холодний антициклон з півдня Європи продовжує стримувати наближення західного циклону до Смілянщини.

Тиждень рекордів провели у школі №15

Тиждень рекордів провели у школі №15

Рекорди існують для того, щоб їх бити», - цей вислів Криштіану Рональдо став девізом тижня рекордів в Смілянській школі №15.

У районі діє 26 волонтерських осередків

У районі діє 26 волонтерських осередків

Районна рада ветеранів спільно із територіальним центром соціального обслуговування особливу увагу приділяють розвитку волонтерства за напрямками...

Сміляни дізналися про безоплатну соціальну та правову допомогу

Сміляни дізналися про безоплатну соціальну та правову допомогу

У Міжнародний день людей з інвалідністю у міськрайонному центрі зайнятості провели захід для безробітних. Мова йшла про безоплатну соціальну та...

Смілянин Антон Крамар змінив бутси на мікрофон і презентував перший кліп

Смілянин Антон Крамар змінив бутси на мікрофон і презентував перший кліп

Футболіст Антон Крамар, який народився і виріс у Смілі, колись грав за «Дніпро» та «Арсенал».

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Пастирському вшанували відомого земляка Федора Дахна

07 грудня 2019, 14:10

2019 12 07 daxno

У п’ятницю в Пастирському відкрили меморіальну дошку відомому земляку Федору Дахну


Цікаво
Російські шпигуни використовували французькі Альпи як свою базу - ЗМІ

07 грудня 2019, 15:30

2019 12 05 spugun

15 російських шпигунів протягом років використовували французькі Альпи як свою базу для проведення операцій по всій Європі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.