|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 09:29 25 червня 2026, 14:24 |
Готуються до зими: звіти посадовців Сміли є, тепер головне — результатПідготовку до осінньо-зимового періоду 2026–2027 років обговорили на засіданні оперативного штабу під головуванням першого заступника... Чергова партія допомоги ЗСУ від нашої області вартістю понад 13,3 млн грнВід Черкащини передали чергову партію допомоги нашим ЗСУ. 64-річний підприємець та його спільники привласнили понад 5,6 млн грантових коштівВ області викрили підприємця та двох його спільників у привласненні понад 5,6 млн грантових коштів . Переважатиме сонячна та суха погодаНаразі Черкащина перебуває між виступом антициклону із заходу та висотною улоговиною циклону з північного сходу. В обласному кардіоцентрі прооперували Ірину Руденко – волонтерку з Енергодара«За роки роботи кардіохірургом мені доводилося проводити сотні операцій на серці. Але є історії, які залишаються в пам’яті... Турнір до Олімпійського дня зібрав баскетбольну спільноту СмілиНа майданчику стадіону «Юність» ДЮСШ «Олімп» разом із баскетбольною спільнотою Сміли провели відкриту першість спортшколи з... Взяли групу, яка виманили у людей понад мільйон гривеньВикрили зловмисників, які виманили у людей понад мільйон гривень, обіцяючи їм фейкову допомогу. Сезон розпочався. На озері Графське бракує елементарних умов для відпочивальниківПрацівники рятувальної станції міста Сміла звертають увагу місцевої влади на проблему, яка вже тривалий час залишається невирішеною на озері...
Депутати проголосували за відставку в.о. міського голови Віктора Федоренка
Як ми вже повідомляли, сьогодні, після вчорашньої несподіваної перерви, свою роботу продовжила сесія міської ради, засідання якої вів Петро Абажей.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||
Коментарі
#2 Едуард 16.11.2017, 21:49
Оце плоди так званої " децентралізації", а знаючи наших людей які люблять панувати у своїй сторонці, я зразу сказав, що це остаточна руїна та феодалізація. Бо коли за 26 років повністю розвалили державні інститути та розкрали активи держави - централізовано, тепер вирішили остаточно, вже децентралізовано, угробить те, що залишилося. " Кошка бросила котят, пусть ****** как хотят. Людям потрібна централізація і диктатура порядку та закону, але самі ми, як показує історія, нажаль, зорганізувати її не можемо, зате " брати" сусіди нам в цьому завжди "гарно" допомагали і дуже хочуть допомогди. А ми із своєю занадто "вільною", не далекоглядною та продажною ментальністю самі собі та дітям нашим яму риємо. І знову на ті ж самі граблі наступаємо.