Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

На нараді говорили про проведення індивідуального опалення у 2019 році (відео)

2019 01 10 опалення

 

На засіданні з питань ЖКГ депутат Володимир Бердецький нагадав, що вже у січні треба провести нараду щодо ухвалення міської Програми з проведення індивідуального опалення. Цей процес вже почався у Смілі минулого року. Люди хочуть встановлювати ІО, багато містян почали цим займатися, але до кінця не доробили.
Ще однією проблемою у цьому питанні є те, що технічні умови від КП «Смілакомунтеплоенерго» коштують 4,5 тис. грн. Для людей це дорого.
Міська влада має визначитись: куди рухатись Смілі? Проводити ІО чи зберігати ЦО? І відразу після закінчення нинішнього опалювального сезону треба починати щось робити, щоб здешевити опалення для смілян.
Заступник міського голови Олександр Риджаніч висловив свою категоричну думку – якщо відключатися від ЦО то лише цілим будинком, а не окремими квартирами. Інакше весь дім може провести ІО, послугами КП залишаться користуватися одна-дві квартири, і це не вигідно ні для КП, ні для людей. Порядку не буде.
«У минулому році міська влада надавала дозволи на проведення ІО, тому що тоді була складна ситуація з опаленням. А цього року КП «Смілакомунтеплоенерго» має номінації. Цього року, при цій владі, опалювальний сезон проходитиме спокійно. Тож нехай люди визначаються, що їм економніше і вигідніше - ЦО чи ІО», - пояснив Олександр Риджаніч.
Наразі позиція міської влади така: або весь будинок відключається від ЦО, або ніхто. Поквартирно дозволи не даватимуть.
Хоча начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко заявив, що Президент готує поправки до закону, щоб у 2019 році надавати дозволи на ІО поквартирно. Але ці законодавчі зміни ще тільки в проекті.
Фрагмент цієї дискусії можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Спiвчуваючий
0 #3 Спiвчуваючий 13.01.2019, 16:18
Обалдеть!!!
Цитата
татьяна
+5 #2 татьяна 10.01.2019, 16:18
а для того, коли залишилось 2 квартирі і мешканці не спроможні самостійно влаштувати ІО , то в нормальних містах міська влада створює програми допомоги таким сімям , а не просто стає в позу !
Цитата
**
+5 #1 ** 10.01.2019, 15:53
Красавцы. А как это так то дают, то нет?!?!. Часть дома уже с индивидуальными. А остальным почему нельзя. Почему мы теперь должны тянуть всё на себе? Спасать теплосети. Мало того что тариф грабительский, так мы и за общие площади платим и за себя и за того парня, в смысле за индивидуальщиков. Тоже не справедливо. Этот про трубы в подвалах говорил, что замерзнут! А почему сейчас индивидуальщики не платят за обогрев этих труб??? И не переживают что они замерзли. Уважаемые чиновники, раз уж начали когда-то давать разрешения, то какое моральное право вы имеете не давать их остальным людям. Вы себе попроводили индивидуальное уже давно или живете в частных домах скорее всего потому и пытаетесь других заставить платить по грабительским тарифам, прикрываясь заботой об оставшихся двух кватрирах... А не справедливее ли будет этим двум квартирам просто помочь????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про тарифи на воду у Смілі

 

 

    Останні коментарі
  • Вибір без вибору Вибір без вибору
    24.06.2019 13:43
    А що не подобається? Пишіть коментарі, зауваження, пропозиції. Подискутуємо.... Почуємо хто чим ...

    (Олександр Ротань)

     
  • Полиграф Полиграф
    24.06.2019 13:30
    Что ж такое, "героям" развлекаться мешают? )))

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

     
  • Андрій Андрій
    24.06.2019 09:58
    реформа поліції на ділі.... до якого дибілізму вже доходить. встановлено особу, яка кинула ...

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У Смілі нагнітається конфлікт між владою і громадою

24 червня 2019, 09:24

2019 06 22 Piket5У нашому місті є ще одна проблема – влада не хоче чути активістів і не вміє спілкуватись з людьми.


Економіка
Найдорожчі земельні паї в нашій області

14 червня 2019, 10:36

2019 06 13 payВартість оренди земельних паїв у нашій області найдорожча в Україні. Бо й земля наша – одна з найродючіших.


Суспільство
Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

24 червня 2019, 17:26

2019 06 24 knuga

Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість.


Цікаво
Гороскоп на тиждень, до 30 ЧЕРВНЯ

24 червня 2019, 18:25

2019 06 24 goroskop

Овен (21.03—20.04).Нарештi ви зустрінете ту людину, заради якої без найменших вагань підете на край світу. Нова любов накриє вас iз небаченою силою.


Афіша
У Смілі згадуватимуть Федора Матушевського

19 червня 2019, 13:30

2019 06 20 fedir

Завтра в малій залі Смілянського міського будинку культури відбудеться урочисте вшанування Федора Матушевського