Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Решетняк1

 

AZK MIG

Стрічка новин

Дяченко1

 

лукашук баннер интернет

 

Суспільство

Мер Олексій Цибко розказав, як планує ремонтувати міські дороги

На ремонт доріг у цьому році було виділено з міського бюджету рекордну суму грошей – більше 16 млн гривень. Але ремонти міських доріг поки що не проводяться. Коли активісти прийшли спитати у міського голови Олексія Цибка, де ж обіцяні ремонти автошляхів? – він повідомив свою пропозицію.
«Щоб компенсувати ці виділені 16 млн грн, кожен місяць наше місто занурюватиметься в борги. Сподіваємось, що від перевиконання бюджету ця сума відшкодовуватиметься, але велика ймовірність того, що ці кошти можуть не повернутися. Я запропонував наступне – не витрачати цю суму, виділену сесією, на проведення тендерів. Тому що за ці кошти ми відремонтуємо лише 4% міських доріг, а інші 96% автошляхів міста знову залишаться у ямах і без ремонту. Тому моя пропозиція така: чи є сенс сьогодні тратити такі великі кошти, наймати чужих підприємців, проводити тендери… Це ж приїдуть заїжджі люди, зроблять 4 дороги, і поїдуть… А я хочу, щоб ці гроші залишились у місті, щоб ми самі силами нашого СКП «Комунальник» відремонтували дороги, вклали ці наші кошти у наше місто. Можливо, якість ремонту буде не ідеальна, але ж ми відремонтуємо 95% доріг міста. І ми знатимемо, куди пішли ці гроші. А так приїдуть чужі, кілька вулиць зроблять і поїдуть. І хто ж нас розумними назве?»
Пропозиція Олексія Цибка дуже цікава і потрібна, але депутати заперечили йому, що згідно законодавства так робити не можна. Все одно СКП «Комунальнику» доведеться проводити тендери, якщо сума фінансування перевищуватиме 200 тис. грн. Проте Олексій Цибко не здається, він сказав, що треба шукати шляхи виходу з цієї законодавчої плутанини, але дороги потрібно ремонтувати.
То коли і як робитиметься ремонт доріг у нашому місті – поки що не відомо.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+4 #5 Олександр К. 12.07.2018, 21:25
Здається тут помилка в заголовку "Мер Олексій Цибко розказав, як НЕ планує ремонтувати міські дороги". Літо скоро закінчиться, а він думає, що треба робити. У комунальника ні техніки, ні спеціалістів.Поки це знайдуть - не один рік пройде.
Пан Цибко планує стати останнім мером міста Сміли?
Цитата
виктор
+3 #4 виктор 12.07.2018, 16:03
Почему никто не будет знать куда ушли деньги ?? А Вы подойдите к мерии когда идет сессия или исполком и посмотрите на каких машинах подьезжают местные "слуги народа " Оговорюсь сразу= не все - кое-то и на автобусе приезжает
Цитата
Ann
+3 #3 Ann 12.07.2018, 15:48
Щось я нічого не зрозуміла) З бюджету виділено 16 млн на ремонт доріг. Мер не хоче проводити тендери. Гроші лишити в бюджеті. Ремонт доріг покласти на Комунальнтка. А Комунальник що, буде ремонтувати безкоштовно? Вибачте, але це прямий заклик порушити закон щодо закупівель і розпорядження бюджетними коштами! І Відповідальність за уникнення процедур закупівель ніхто не відміняв.
Цитата
Наблюдатель
+3 #2 Наблюдатель 12.07.2018, 12:43
Вангую, что Александр просто хочет украсть денег вместе с СКП "Коммунальник"
Цитата
Степан
+6 #1 Степан 12.07.2018, 11:32
Якщо вихід такий простий можна виділяти по 200 тис. і ремонтувати , то чому не ремонтували раніше? Чого чекали?Питаня ,чи є в Комунальника спеціалісти ,які зможут покласти якісно асфальт.Чи є в них такі повноваження робити дороги. Підрядки дають гарантії і будуть відповідати за недоліки. Судячи з того, яка потужна техніка зараз працює в Смілі ,чи зможе Сміла самотужки з примітивною технікою зробити дороги ,яка буде їх якість і з кого потім будуть питати.Все одно будуть наймати зі сторони. Переваги тендера ,що видно які умоми , з ким і яка вартість.А так, ніхто не буде знати куди йдуть кошти.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Воронов

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Про стосунки України й Росії

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про різноманітну любов до Сміли

 

 

АНІ Бізнес ланч

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Людмила Супрун пропонує вирішення «сміттєвої» проблеми округу

15 липня 2019, 09:28

2019 07 15 sypryn

Інвестори зацікавлені в будівництві сміттєпереробного заводу на Смілянщині. Про це днями заявила кандидатка в народні депутати по 198-му одномандатному виборчому округу Людмила Супрун. Вона вже попередньо провела переговори з майбутніми партнерами у цьому проекті.


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
Минулого тижня у Смілі народилося аж 11 малюків

16 липня 2019, 17:22

2019 07 15 ditu

За інформацією відділу охорони здоров'я, у період з 8 по 14 липня у Смілі з'явилося на світ 11 малюків


Цікаво
Етнічні українці танцювали задля благодійності

16 липня 2019, 18:23

2019 07 12 tanec

Фольклорно-балетний ансамбль із Канади «Євшан» організував концерт «Я хочу жити». Це третій і завершальний виступ в межах всеукраїнського туру.


Афіша
17 липня сміляни мають нагоду зустрітися з Софією Фединою та Артемом Лукашуком

16 липня 2019, 17:56

2019 07 17 zystrich

17 липня, о 16-00 год. на Соборній площі у Смілі відбудеться зустріч з двома знаковими кандидатами до Верховної Ради від партії «Європейська солідарність»