Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Решетняк1

 

AZK MIG

Стрічка новин

Дяченко1

 

лукашук баннер интернет

 

Суспільство

Олексій Цибко робитиме вуличне освітлення та встановлюватиме відеоспостереження

На минулому тижні міський голова Олексій Цибко побував у Вінниці на семінарі, що проводила Асоціації мерів міст України. Там він ознайомився з досвідом своїх колег.
«Люди вже зробили те, що я пропонував у своїй передвиборчій програмі два роки тому. Зробили вуличне освітлення, поставили камери спостереження, зробили єдиний пульт і центр, де можна побачити все, що відбувається у місті. Там поліції вже навіть не треба розслідувати вбивства – достатньо подивитись записи камер. Вдосконалено мобільне реагування патрулів поліції, завдяки цьому показники злочинності впали на 80%! І це все було зроблено за два роки. Чому ми так не можемо?» - переймався Олексій Цибко.

«Я запросив до нас фірму, яка займеться встановленням зовнішнього вуличного освітлення. Вони вже проводили такі роботи у Києві і Харкові. Ми їм дали паспорти вулиць, вказали місця, де має бути освітлення і спостереження. Вони вже складають програму для Сміли, готують комерційну пропозицію. Наступного тижня вони приїдуть і будуть захищати свій проект та його вартість перед депутатами міста, перед громадою. Я все буду робити прозоро, по закону, тому що не хочу, щоб мене потім у чомусь звинувачували.
Сьогодні вуличне освітлення обходиться бюджету Сміли у 220 – 250 тис. грн щомісяця. І ніхто не може порахувати, скільки точно грошей. Тому ми будемо брати кредит, встановлюватимемо лед лампи. Так витрати на освітлення знизяться. А на зекономлені гроші поставимо відеоспостереження. Насамперед треба його встановити у школах та на центральних вулицях», - сказав міський голова.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+6 #6 Віктор 05.06.2018, 11:06
Так, асфальтний завод збудували. дітись від того асфальту нема куди. Сміттєпереробний завод збудували. все сміття переролюяється куди там. міні ГЕС на тясмині збудували. місто прямо на очах оновлюється..... панове фуфломети, вам би закінчити хоч яку не будь справу. доведіть хоч одне діло до кінця. вже вуха болять слухати Ваші побрехеньки..... так само буде з освітленням. в кращому випадку світильники будуть закуплені за в тричі або й в пьятеро завищеною ціною......це кращий випадок.....
Цитата
Олександр К.
+1 #5 Олександр К. 04.06.2018, 22:22
Відносно освітлення. Може варто подумати про те, щоб хоч трохи раціонально його використовувати? В цю пору року в 4 ранку вже видно, і в 9 вечора теж. І світло на вулицях в цей час ввімкнуте. Якщо це врахувати, то економія буде і немала. Цікаво, як зараз вмикається освітлення? Колись говорили, що мають закупити фотореле, правда ціна називалась смішна - 50 грн, якщо я не помиляюсь. Таких цін не буває, наскільки я розумію.
Але зробити щось варто.
Цитата
Смілянський парубок
+2 #4 Смілянський парубок 04.06.2018, 21:53
А дороги хоч колись у нас зробляться? Рекомендував би керівникам міста зїздити на екскурсію хоч би в Кам'янка і подивитись на їх дороги
Цитата
Димон
+1 #3 Димон 04.06.2018, 20:13
Оце так труженнік!!!Ну хай хоч щось буде корисне.
Цитата
Світлана
+1 #2 Світлана 04.06.2018, 17:17
Пане Вячеслав говорити можна багато, так як ви, але дайте меру хочаб з чогось почати з нульовим бютжетом це дуже важко.
Ми такі дикі люди!, що замість того щоб підтримувати, то ми гадимо і "умні речі толкаємо".
А що до того, що ви говорите голосувати за комкнду, то Федоренко був з командою і не маленькою, то вам як сподобалось, що все місто в ж*пі??? Все розікрали!
Цитата
Вячеслав
+6 #1 Вячеслав 04.06.2018, 14:14
Звичайно- це важливо. Проте окрім цього запропонуйте програму по облаштуванню тротуарів (як це роблять в усіх містах) причому пропорційно по районам міста!!! (І не обов`язково починати з тих місць де лежить асфальт - почніть з тих де зовсім доріжок немає). А щодо вашої програми 2 роки тому - не замилюйте людям вуха і очі: НІХТО ЗА ВАС НЕ БУДЕ ОЛОСУВАТИ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ!!! ГОЛОСУВАТИ БУДУТЬ ТІЛЬКИ ЗА КОМАНДУ (мер та депутати). ЩОБ БУЛО З КОГО ПИТАТИ (а не як зараз)!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Воронов

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Про стосунки України й Росії

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про різноманітну любов до Сміли

 

 

АНІ Бізнес ланч

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Експерти зі «Слуги народу» розповіли як вирішуватимуть проблеми українців та представили Наталію Д’яченко

17 липня 2019, 11:00

2019 07 18 zystrich2

ПРОБЛЕМИ З ТЕПЛОПОСТАЧАННЯМ У СМІЛІ ВИРІШИМО БЕЗ ЖОДНИХ ПАФОСНИХ «ВКЛЮЧЕНЬ» ВЕНТИЛЯ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
У Костянтинівській бібліотеці стало більше хороших книг

17 липня 2019, 16:26

2019 07 12 knugu

Книжковий фонд Костянтинівської сільської бібліотеки поповнився новою цікавою книгою Олександра Вівчарика «Подорож у каторжні місця».


Цікаво
17 липня - день народження відомого мандрівника і етнографа Миколи Миклухо-Маклая

17 липня 2019, 17:22

2019 07 18 podoroz4

У всіх довідниках та енциклопедіях навпроти його прізвища стоїть «великий російський антрополог і мандрівник». Він і справді був громадянином Російської імперії, хоча в його жилах текла польська, німецька і козацька кров. Він відкрив для всього світу невідомі землі і невідомі народи Океанії, але помер у злиднях у Петербурзі, надиктовуючи другий том записок про свої подорожі. І лише зараз стає відомо, що дивне прізвище Миклухо-Маклай походить від двох українських слів: Макуха і Махлай.


Афіша
17 липня сміляни мають нагоду зустрітися з Софією Фединою та Артемом Лукашуком

16 липня 2019, 17:56

2019 07 17 zystrich

17 липня, о 16-00 год. на Соборній площі у Смілі відбудеться зустріч з двома знаковими кандидатами до Верховної Ради від партії «Європейська солідарність»