Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

Помітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови. Днями, виступаючи перед громадою на зірваній сесії, він сказав, що вже працює мером два місяці і один день.
Що за цей час зроблено? Аналізи! І, по суті, більше нічого…
Він аналізував ту роботу, яка була виконана протягом останніх двох років його, щоб не наступати на ті ж самі граблі. Він зробив висновки, взяв досвід і буде йти далі.
Сміла його цікавить як проект України. Олексій Цибко сказав, що хоче об’єднати людей, згуртувати депутатів і виконком, навести порядок у місті, а потім іти далі.
«Я не можу відповідати своїм недоброзичливцям у Фейсбуці, бо люди за мною спостерігають. Я все читаю, бачу реакцію містян, але не буду опускатись до рівня деяких дописувачів. Я докажу все своїми вчинками і роботою», - сказав Олексій Цибко.
Міський голова розповів, як з’їздив у Вінницю на семінар, що проводила Асоціація мерів міст України. Там показували, яких успіхів досягла Вінниця за останні два роки. Те все було реально зробити і в Смілі. Олексій Цибко шкодує, що наше місто втратило час. Якби він працював з першого дня каденції, думає, що не було б такої руїни. Його опоненти себе вже показали, довівши місто до ручки. Тепер він хоче показати, на що здатен, якщо йому дадуть це зробити.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр
-1 #3 Олександр 04.09.2018, 09:13
Дуже серйозна людина. На запитання: "Чому коли мером був Решетняк, Гречківка так не потерпала від снігу як при вас?" (це запитання було поставлене ще як його обрали), Він відповів: "?!....!!?" І це господар міста?
Цитата
Ірина Хроменко
0 #2 Ірина Хроменко 07.06.2018, 23:41
Дуже хочеться вірити, що Олексій Цибко зуміє навести лад у нашому багатостраждальному місті. Якщо, звісно, йому дадуть це зробити депутати...
Цитата
андрей
+2 #1 андрей 07.06.2018, 17:23
Грамотный человек... удачи Алексею...время покажет.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про тарифи на воду у Смілі

 

 

    Останні коментарі
  • Вибір без вибору Вибір без вибору
    24.06.2019 13:43
    А що не подобається? Пишіть коментарі, зауваження, пропозиції. Подискутуємо.... Почуємо хто чим ...

    (Олександр Ротань)

     
  • Полиграф Полиграф
    24.06.2019 13:30
    Что ж такое, "героям" развлекаться мешают? )))

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

     
  • Андрій Андрій
    24.06.2019 09:58
    реформа поліції на ділі.... до якого дибілізму вже доходить. встановлено особу, яка кинула ...

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У Смілі нагнітається конфлікт між владою і громадою

24 червня 2019, 09:24

2019 06 22 Piket5У нашому місті є ще одна проблема – влада не хоче чути активістів і не вміє спілкуватись з людьми.


Економіка
Найдорожчі земельні паї в нашій області

14 червня 2019, 10:36

2019 06 13 payВартість оренди земельних паїв у нашій області найдорожча в Україні. Бо й земля наша – одна з найродючіших.


Суспільство
Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

24 червня 2019, 17:26

2019 06 24 knuga

Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість.


Цікаво
Гороскоп на тиждень, до 30 ЧЕРВНЯ

24 червня 2019, 18:25

2019 06 24 goroskop

Овен (21.03—20.04).Нарештi ви зустрінете ту людину, заради якої без найменших вагань підете на край світу. Нова любов накриє вас iз небаченою силою.


Афіша
У Смілі згадуватимуть Федора Матушевського

19 червня 2019, 13:30

2019 06 20 fedir

Завтра в малій залі Смілянського міського будинку культури відбудеться урочисте вшанування Федора Матушевського